افزودن قابلیتی جدید در لایتنر

با سلام @hnaseri

در مورد مرور واژگان لایتنر یه مشکل هست به ویژه این روزا که سعی می کنم بیشتر از قبل، مرور کنم واژگان رو، بهش برخوردم؛ برا واژگانی که در مرحله آخر قرار دارن (خونه 5)

مساله اینه که من نوعی، چون خیلی وقت بود مرور نکرده بودم واژگان رو، برا این قبیل واژه ها، طبیعیِ که نمی دانم رو انتخاب می کنم…روز بعد، دوباره تکرار میشه؛ و احتمال اینکه این بار می دانم رو انتخاب کنم هست.
و از اون روز به بعد، برا این قبیل واژه ها، دیگه تکراری نیست و کلا از جعبه بیرون می رن

اگه امکانش هست گزینه ای برا این دست واژه ها بذارید که بتونیم مرحله قرار گیری واژه در جعبه رو یه مرحله پایین تر ببریم یا حتی ریست کنیم که به اولین خونه برگرده

متشکرم

6 پسندیده

توی جعبه لایتنر، با هربار اشتباه، کارت باید برگرده خونه اول، ولی انچه در زبانشناس تعبیه شده به کلی این مساله رو لحاظ نکرده

2 پسندیده

اینطور نیست. کارت برمیگرده به خونه‌ی قبلش

من لایتنر دستی هم خریده بودم، سیستمش اینجوری بود

4 پسندیده

سلام

به نظر من دو تا گزینه باشه…یکی ریست کامل و برگشت به مرحله اول
و دیگری یه خونه قبل تر…که البته میشه با تکرار اون، به خونه اول رسید.

چون ممکنه سهوا دست مون به نمی دانم بخوره و کل زحمت مون هدر ره…اگه واژه رو واقعا بدونیم

4 پسندیده

من تا جایی که یادم میاد توی لایتنر روند درست اینجوریه که به محض خطا شما باید روند رو از ابتدا طی کنید.

2 پسندیده

اگه لایتنر کانون رو نگاه کنید توضیح داده که در صورت بلد نبودن، کارت برمی‌‌گرده به خونه‌ی ماقبلش.
اونجوری که شما می‌گید خیلی طول میکشه تا یه لغت به مرحله‌ی آخر برسه.

2 پسندیده

2 پسندیده

نکته مهم رو در آخر مطلب سایت کانون قلمچی هم نوشته.
و من با این روش کار کردم و جواب گرفتم و چندین‌جا هم خوندم که اشتباه جدی برگردوندن کارت به خونه قبله؛ کارت باید به خونه اول برگرده.

2 پسندیده

من وقتی کلمه‌ی زردرنگی رو درست جواب نمی‌دم، در زبانشناس، مجبورم اون کلمه رو یکبار پاک کنم و از اول اونو به حالت زرد در بیارم تا کلمه‌ها مطابق با نحوه‌ای که فکر می‌کنم لایتنر عمل می‌کنه تو چرخه قرار بگیره

2 پسندیده

من سی‌دی رو گرفتم اونطوری ننوشته بود. گفته بود که برگردونید به خونه‌ی ماقبلش

2 پسندیده

درود بر دوستان.
اگر جعبه لایتنر برنامه، این امکان رو داشت که: 1- طبق سلیقه خودمون یا 2- طبق چندتا الگوی استاندارد رایج تعریفش کرد خیلی خوب میشد…
البته همین مدل الان هم خیلی خوبه.
یه مدل هست با ارتکاب هر اشتباه به خونه اول برمیگردی :blush: حسابی تنبیه میشی.

2 پسندیده