سوال درمورددیکشنری

سلام دوستان بزرگوار عصرهمگی بخیروخوشی
میشه کمکم کنیدمن کاربادیکشنری لانگمن نمیدونم
میشه برام توضیح بدید
ممنونم ازهمگی شماخوبان🙏

5 پسندیده

سلام

منظورتون داخل اپ هست؟

3 پسندیده

اره دیکشنری داخل زبان شناس

4 پسندیده

منظورتون از نحوه کار چیه؟
چون شما در داخل اپ کافیه وقتی روی لغتی زدین و لایتنرش باز شد حتما دیکشنری رو دانلود کرده باشین و دیگه نیاز نیست کار خاصی کنید ، خود محتوا نمایش داده میشه و قشنگ مثال های متنوع به همراه part of speech کلمه مشخصه

3 پسندیده

خب مثلا تو این تصویر رو کلمه مورد نظر کلیک شده، اونجا که علامت + رو خط کشیدم که میدونی برای اضافه کردن دیکشنری هست، فلش پایین هم زدم یعنی اگه صفت، اسم و این چیزام داشته باشه به همراه مثال ها براتون میاره

3 پسندیده

ممنونم عزیزم لطف کردیی

5 پسندیده

میشه بادیکشنری لانگمن جمله هایی که نمیدونم فارسی بنویسم انگلیسی برام نشان بده

5 پسندیده

سلام

منظورتون ترجمه فارسی به انگلیسیه؟

نه، صرفا با گوگل نرنسلت می تونید این کار رو انجام بدید…آنلاین
و البته مطمینا نمی شه به درستی این ترجمه اعتماد کامل داشت

3 پسندیده

ممنونم شماپیشنهادی برااین مشکل من ندارید

4 پسندیده

باید خودتون اونقدر رو انگلیسی تون کار کنید که دیگه برگرداندن از فارسی به انگلیسی مشکل نباشه

چرا شما نیاز دارید به برگردوندن از فارسی به انگلیسی؟

اگه برا ترجمه مقاله س و فوریت داره کارتون و خودتون از پسش برنمیاید، مجبورید هزینه بدید.

در هر حال، اگه سطح تون خوب باشه می تونید تا حدی رو همون جملات گوگل ترنسلت مانور بدیدو اونا رو بهبود بدید.

موفق باشید

3 پسندیده

هم استرس دارم اشتباه بنویسم هم زیادواردنیستم داخل جمله سازی ها

4 پسندیده

قربونت عزیزم

اگه نگران گرامر هستی پیشنهاد میکنم از گرامرلی که دوستان داخل تالار هم معرفی کردن استفاده کنی تا راه بیوفتی و از مترجم استفاده نکن هم خودتو به چالش نوشتاری میکشی هم کم کم این مهارت رو تقویت میکنی

https://app.grammarly.com

2 پسندیده

ممنونم حتی برای من که خیلی خیلی کم ازانگلیسی سردرمیارم هم خوبه ?یعنی میدونم چی میشه?معلمش خارجیه یاایرانی?منظورم فارسی هم هست داخل برنامه یاهمش انگلیسیه

3 پسندیده

نه مترجم نیست، شما به انگلیسی متن خودتون رو مینویسین بعد اون ایرادتون رو میگه مثلا اینجا قید اضافیه یا فعلت باید به این صورت باشه

2 پسندیده

ممنونم لطف کردیی زنده باشی

4 پسندیده