زبان‌پیچان Tongue Twisters: تمرین هفتم

اینم وویس من.

این بار خودمو به چالش کشیدم :grin: از حفظ گفتم

17 پسندیده

سلام سلام
خوبید پروین خانم
آفرین به شما
شما که همیشه در چالشید و تلاش :heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::clap::clap:

5 پسندیده

سلام عزیزم. فدات شم :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام . منم بازی :grimacing::grimacing:
این اولین زبان پیچان منه . فک و عضله های صورتم درد میکنه ، نمیتونم سریع تر بگم :grin:

14 پسندیده

درود بر بریتیش گوی بزرگوار
خدا قوت، بدِ فک و صورت هم ورزش کنن :grin:

تبارک الله ؛ عزیز شما که صاحب خونه اید چالش چرا؟ چای بیارم خدمت تون (حاوی عصاره بریتیشین :sweat_smile: )

فوق العاده عالی؛ کم بود ولی نشون میده چقدر نسبت به سال قبل تلفظ و لهجتون نتیوتر و جو وایز تر شده

9 پسندیده

اختیار دارید بانو، نمک‌پروده‌م.

:joy:

باور می‌کنید بیشتر ساختارهای بریتیش رو بلدم؟ از بس که فیلم بریتیش دیدم (در صدر همه‌شون بارها و بارها شرلوک هلمز رو دیدم)، ولی اصلا نمی‌تونم خودمو راضی کنم به بریتیش حرف زدن :grimacing:

8 پسندیده

درود بر شما ، بریتیش رو جدی گفتید ؟
من اصلا ورودی بریتیش ندارم ، الان دارم دوره تلفظ AJ رو تمرین میکنم . خیلی هم تلاش میکنم لهجم به آمریکن نزدیک بشه :joy:
به نظرتون لهجم مشکل داره یا آمریکن و بریتیش قاطیه ؟

6 پسندیده

تلفظتون امریکنه اما لحنتون بریتیش :grimacing:

6 پسندیده

الان باید چیکار کنم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

کاری نمیشه کرد شما امریکن بلدید باید امریکن تلفظ کنید و لحن امریکن نه بریتیش :joy::joy::sunglasses::sunglasses:

5 پسندیده

مرسی لطف دارید . ولی کاش نمیگفتم . به مشکل هویتی خوردم . تلفظ آمریکن با لهجه بریتیش :joy:

5 پسندیده

به قول هم‌اتاقی‌ام “طوری نداره” :joy:. کم کم درست میشه. مهم تلفظه، لحن با گذر زمان درست میشه

6 پسندیده

دیگه مشکله خودتونه اینجا هر کی با امریکنا در افتاد ور افتاد
توانا بود هر که با امریکنیا بود :sunglasses::sunglasses::sunglasses::joy:
@pari

6 پسندیده

پیشنهادی ندارید ؟ چون الان دارم تلفظ رو تمرین میکنم

5 پسندیده

من لهجه ی آمریکن و بریتیش رو هر دو رو دوس دارم
برا حرف زدن ترجیحهم به آمریکنه

5 پسندیده

عه چه خوبه
میگن کسایی که هردو رو بتونن صحبت کنن نیمکره چپ و راستشون هردو فعاله :clap::clap::joy::joy:

7 پسندیده

بزرگوارید

قطعا همین طور هست؛ من تا الان کسی رو به اندازه ی شما آگاه به نکات تلفظ ندیدم :blush:

حالا چرا با اکراه، بریتیش به این خوبی

به اندازه ی من کسی قاطی تر نیست، البته ناخودآگاه اتفاق افتاده :joy: ولی دارم سعی می کنم ناخالصی های لهجه ام رو رفع کنم

دقیقا
با آوای بریتیش امریکن صحبت کردید بجز تلفظ earthworms که بریتیش بود

7 پسندیده

این جور مواقع فقط باید خدا رو شکر کرد :grinning:

7 پسندیده

تیچر من هم روی تلفظ خیلی تاکیید داره کافیه تلفظ
یچیزی رو اشتباه بگی باهاشم مخالفت کنی ۶۷۸۹۰۰ تا دیکشنری باز میکنه میگه نگاه کن ثابت میکنه حرفشو هر دقیقه short اِ یا یچیزی بین آ و او بگو :joy::grinning_face_with_smiling_eyes:

7 پسندیده

نه با اکراه ، با تعجب :grin:
چون ورودی آمریکن دارم فقط ، تمرین تلفظم هم آمریکنه م، لحن رو نمیدونم :grimacing:

:joy::joy:

6 پسندیده