زبان‌پیچان Tongue Twisters: تمرین هفتم

سلام دوستان عزیز.

زحمت زبان‌پیچان هفتم رو خانم نیکنام عزیز @ala به عهده داشتند. ممنونم از ایشون که این تمرین فوق‌العاده رو در اختیارمون گذاشتند. :pray::bouquet:

نکات کلیدی: با این تمرین می‌خوایم روی نحوه‌ی تلفظ اصوات /ɜ/ (اِ) و /t/ تمرکز کنیم.

افرادی که می‌خوان /t/ رو امریکن یعنی به صورت flap تلفظ کنند، برای مسلط شدن به این صوت، می‌تونند ویدئوی زیر رو تماشا کنند. :point_down:

متن زبان‌پیچان:

30 dirty birds sitting on a curb, chirping and burping and eating dirty earthworms. Along comes Herbie, from thirty third and third saw the 30 dirty birds. Sitting on a curb chirping and burping and eating dirty earthworms. Boy was he disturbed?

وویس خانم نیکنام از متن بالا:

پ.ن: عجله‌ای در کار نیست و اولویت با تلفظه.

دوستان لطفا تمرین کافی داشته باشید بعد صداتون رو ضبط کنید. درسته که این تمرینات جنبه‌ی fun دارن اما در کنار این، می‌تونیم تلفظمون رو بهبود ببخشیم.

سپاس

تمرین ششم

24 پسندیده

سلاممم دستتون درد دستتتون طلا
من شرکت میکنم مهمونیم اما یجای خلوت پیدا میکنم میفرستم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::wink::wink:

8 پسندیده

گوش خراشه زیاد نکنید :joy::wink:

20 پسندیده

ای ول بابا گل کاشتی. :clap:

من دیگه میرم تو افق میحو میشم و با وجود این وویس از فرستادن وویس خودداری می‌کنم :joy:

8 پسندیده

فدای شما من با وجود شما تو افق محوم بزرگوار
فقط پارازیت ماشین پسر عموم صداش دراومد گفتم قطعش کننن میکشمتاا :joy::joy::facepunch::facepunch:

8 پسندیده

چه قشنگ گفتی :+1::+1::+1::clap::clap:
انگاری پیجر هواپیما بود :joy::joy:
من یبار گفتم سختم بود :expressionless:

8 پسندیده

85 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

ممنون گلی من عاشقه اینم بشم از اونایی ک تو دیکشنری تلفظ میکنن :heart_eyes::heart_eyes: اسمشم یادم نمیاد :joy::expressionless:

7 پسندیده

دمتون گرم
والا من چشامم پیچید چه برسه زبونم. :joy:

6 پسندیده

بسیار عالی بابا مرحبا.:ok_hand::ok_hand: یه کبین گروپ کم داشت ویست تا پرواز تداعی شه :joy:

7 پسندیده

قربانت عاطفه جونممم شماا صدایی منم خوش صداا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::wink:

6 پسندیده

زبان آموز گرامی کامنت شما for some reason ادیت شد :joy:
دیگه نبینم بگیا. خیلی هم عالی و صدای رسا و پر انرژی داری و من دوسش دارم :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

7 پسندیده

سلام فداتون عزیزم؛ خواهش می کنم زحمتی نبود شرمنده نفرمایید :rose:

پروین بانو ادیت بزنید جای ویسها رو عوض کنید. جدای از صوت و تلفظ عالی در برابر سرعت؛ من احساس مورچه ی اسلوموشن بهم دست داد :upside_down_face:

8 پسندیده

فداااااااتمممم بابا خوش صدا بامعرفت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

این حرفو نزنید ک عباس اینجا کمین کرده :joy: میگم بیادااا شما لحنتون عالیه آواز داشت قشنگ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

یا خدا.خانم نیکنام اینو از کجا اوردید.بابا بومی زبانا هم میمیرن که.
من برم دو روز تو تاریکی تمرین کنم بیام ببینم چی میشه.
شما سختگیر تر از خانم ناظنی ها

6 پسندیده

:joy: خدایا از دست شما دهه ۸۰
دیروز که در جمعی از این دهه قرار گرفتم به معنای واقعی درک کردم یک جنریشن هُل در اطلاعات من وجود داره. دهه ۶۰ و ۷۰ و ۹۰ رو خوب می شناسم ولی این دهه ۸۰ رو اصلا شما هم گل سرسبد و نماینده ی این نسل هستید با عباس و ساطورهاتون حکم سکوت صادر می کنید :zipper_mouth_face:
ممنون از لطف تون عزیز؛ ولی صدا و تلفظتون رو دوست دارم

8 پسندیده

مبلغ ناقابل پرداخت بفرمائید منبع اصلی رو براتون بفرستم :joy: حالا واسه مربی گفتم رایگان دیگه خرج بالا هست همه اطلاعات رایگان داده نمیشه که.

7 پسندیده

چشم فقط شماره کارت زو بفرستید.ادرس محل سکونت اونی که اینو ابداع کرده هم بفرستید که یکجا بدم منفجر کننش.باید جلو اینجور ادمارو زود گرفت.
اگر یکی بود این نیوتن رو میکشت الان خیال همه راحت بود دیگه

7 پسندیده

خانم نیکنام عزیزمن هرچه صدای شماروگوش میدم بیشترذوق میکنم واقعا هم صداتون وهم صحبت کردنتون حرف نداره ماشاالله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

6 پسندیده