محدودیت دستگاه برای اتصال

سلام
کسی می دونه می شه برای اکانت زبان شناس چند دستگاه متصل کرد و اگه میشه تعدادش محدودیت داره؟

8 پسندیده

سلام دوست عزیز
اگر برای خودتون میخواین هیچ محدودیتی برای استفاده از نرم افزار زبانشناس روی چند دستگاه نیست. اما توجه داشته باشید که چون نرم افزار طوری طراحی شده که قابلیت استفاده آفلاین داشته باشه، بنابراین اطلاعات شما روی خود دستگاه هست. این بدین معنی هست که هر کدوم از دستگاه ها مستقل از همدیگه عمل میکنن و مثلا لغاتی که در یک دستگاه هایلایت کردید، به صورت خودکار در دیگری هایلایت نمی‌گردد.
البته نرم افزار قابلیت پشتیبانی روی سرور و بازیابی پشتيبان داره. بدین معنی که میتونین وقتی کارتون با دستگاه اول تموم شد، پشتیبان تهیه کنید و وقتی کار رو با دستگاه دوم شروع کردید بازیابی کنین. اینطوری اطلاعات منتقل میشه. بازم هم تکرار میکنم اگر برای خودتون میخواین میشه این کار رو کرد چون باید به حقوق طراح اپ احترام بزاریم :slightly_smiling_face::rose:

16 پسندیده

خیلی ممنون برا پاسخگویی کاملتون‌(بله واسه خودم میخوام)‌⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩

9 پسندیده

سلام، از آنجایی که بعضی دوره ها به خصوص دوره مگوش از روی اسلایدها توضیحاتی ارائه می شن من ابن فکر به ذهنم رسید از تبلت ده اینچی ام استفاده کنم و با توضیحات بالا خیالم راحت شد مشکلی واسه اکانتم پیش نمیاد. فقط مشکلی پیدا کردم این بود که متوجه شدم که اپ خیلی خوب واسه صفحات بزرگ طراحی نشده یا شاید تنظیماتی رو من رعایت نکردم
لطفا اگر توضیحی دارین یا به روز رسانی در راهه بفرمائید.
در ضمن من از سامسونگ دکس dex که برای اتصال اپ به مانیتور هم هست استفاده کردم که در این مورد هم اپ بهینه سازی نشده که بشه راحتتر با اپ در محیط های تجربه دسکتاپی کار کرد ممنون می شم در این مورد هم توضیح بدین
سپاس
@hnaseri
@golmirzaei

8 پسندیده

سلام
بله برای اسکرین سایز‌های مختلف بهینه سازی انجام نشده

7 پسندیده

ببخشید اگه میتونید لطفاً هنگام بهینه کردنش ، قابلیت بزرگ کردن فیلم ها مثلا تا نصفه صفحه بیاد یا تا یک سومش بیاد، و اینکه چرخش صفحه هم فعال بشه رو هم اضافه کنید ⁦🙏🏻⁩

6 پسندیده

بله…کاملا موافقم. چرخش و قابلیت زوم …هم برا متون و هم برا فیلما @golmirzaei
برا فیلما که بدیهیه و برا متن، یه وقتایی میشه که می خوایم یه واژه رو انتخاب کنیم ولی متاسفانه واژه سطر بالا/پایینش مدام انتخاب میشه متاسفانه

6 پسندیده

آره این جزء لیستهای تغییراتمون بود ولی خوب انتخاب عموم کاربر‌ها چیز دیگه‌ای بود و ما اولویت رو گذاشتیم بر روی موارد درخواستی شما عزیزان. بعد از یک سری تغییرات مثل اضافه کردن عبارات و افعال چند بخشی که انصافا سنگین هم بود درگیر چیز‌های دیگه‌ شدیم و جا موندیم از این بهبود‌ها

7 پسندیده