در جعبه لایتنر این اعداد به چه مفهوم می باشد

5 پسندیده

سلام.
فکر می کنم مطلب خوبی تو سایت در این مورد هست…متاسفانه الان امکان سرچ ندارم…می تونید شاخص لغت رو هم سرچ کنید

ولی, اینو بدونید که برا مرور هر واژه, اون شاخص بالا عددی بین صفر تا یک برا هر واژه درنظر گرفته.
می تونید خودتون واژه رو ببینید و با توجه به شاخ و برگای گل پرورشی تون, متوجه خواهید شد الان تو چه خونه ایه…خونه اول, دوم …
اگه واژه تو خونه ۵ باشه و شما می دانم رو انتخاب کنید, یک واحد به عدد بالا اضافه می شه
و مثلا اگه واژه تو خونه ۱ باشه و با زدن می دانم شما به خونه ۲ منتقل شه, به این عدد یک دهم اضافه می شه

خلاصه, هر چه واژه مورد نظر, شماره خونه ش بالاتر باشه, در این تغییر مکان, عدد بیشتری بهش تعلق می گیره…عدد, نزدیک تر به ۱

7 پسندیده
7 پسندیده

ممنون از پاسخ گویی شما

4 پسندیده

لطف می کنید همین عدد ۶/۵۰ را توضیح بدید
ممنونم

4 پسندیده

سلام

خیلی حالات ممکنه پیش بیاد…بستگی به تعداد واژه هایی بود که می دانم زدید تا اون موقع

به عنوان مثال:
6 تا رو از خونه 5 خارج کردید…هر کدوم یه امتیاز
یکی رو هم از خونه 4 به خونه 5 آووردید…نیم امتیاز

مجموع، شش و نیم میشه

3 پسندیده

با کمال احترام بدتر گیج شدم
این امتیاز ها و اعداد به چه درد می خوره

4 پسندیده

خواهش می کنم…به نظر من لینکی که براتون فرستادم توضیح خوبی داده بود.

کجاش رو متوجه نمی شید؟

میشه از یه جنبه گفت چیز خاصی نیست
و از جنبه دیگه گفت که: نشون می ده که چقدر واژه هایی رو که بلدید رو بردید تو خونه های بالاتر…یا حتی از لایتنر خارج کردید

4 پسندیده

مثلا من خودم برنامه مرور لایتنرم رو گذاشتم که این عدد رو بالاتر از 50 نگه دارم.
ممکنه با خوندنو زدن می دانم تو 50 تا واژه به این هدف برسم…یا ۸۰۰ واژه/در بدترین حالت…یا عددی بین این دو

5 پسندیده

از اینکه به سرعت پاسخ گو بودید ممنون
و تقریبا متوجه شدم
بازم ممنون

4 پسندیده

خواهش می کنم…موفق باشید

4 پسندیده

چه طور میشه ان را بالا نگه داشت چون ممکنه در طول روز ما یکی یا دو درس بیشتر نخوانیم

2 پسندیده