خطای نرم افزار زمان اجرای دروس بصورت آفلاین

سلام . بله منم دیروز برام پیش اومد
یه درس رو که دانلود کرده بودم رو باز نمی کرد ، دوباره دانلود هم نمی کرد حتی !
مجبور شدم درس رو پاک کنم و دوباره دانلود کنم

6 پسندیده

سلام دوست عزیز

لطفا داخل برنامه شده و مجددا مشکل را ایجاد فرمایید. سپس از طریق خود برنامه داخل قسمت «پشتیبانی، ارتباط با ما» شده و یک پیغام برای ما ارسال کنید.

7 پسندیده

سلام منم همین مشکلمه و پیام برای پیشتیبانی ارسال کردم و منتظرم…

7 پسندیده

یعنی من این نرم افزار رو خیلی دوست دارم که تا الان به خاطر این خطا پاکش نکردم…
همانا بسان فرزندی است که بی ادبی کرده ولی ناتوان از راندنش هستم، باشد که عاقبت به خیر شود

8 پسندیده

خطاهاشو هم گزارش نمیده. پنهانکاری میکنه :sweat_smile:

10 پسندیده

سلام.وقتی لایتنر کار می کنم آرم زبانشناس مرتب میاد بالا تو نوار بالای صفحه که میری خط دانلود رو نشون میده مینویسه یک در صف .محترمانه یعنی سر کاری بود برو به کارت برس.این اتفاق چندین بار میافته.بعد از آخرین بروز رسانی اینجور شد.کلا چی بهش دادین خورده اینجور شده.تا قبل از بروز رسانی حالش خوب بود.اکثر درسها رو آفلاین باز نمی کنه

8 پسندیده

سلام. منم همین الان به این مساله برخوردم و خواستم بیام مطرح کنم دیدم شما مطرح کردین.

فک میکنم صوت مورد نظر رو دانلود می‌کنه.

آقای ناصری آیا میشه کاری کرد دانلود نشه؟

@hnaseri

8 پسندیده

لایتنر؟

توی تنظیمات هست

7 پسندیده
7 پسندیده

بله لایتنر.

اگه منظورتون اینه :point_down:

در هر چهار حالتش دانلود می‌کنه

5 پسندیده

میدونم مشکل خاصی نیست اما رو اعصابه.البته نخوندن درسها داره بدمشکلی میشه آخه امروز 3 بار خارج و دوباره وارد شدم تا با اینترنت دوباره درس رو باز کرد.راستش دیگه میخواستم حذف و دوباره نصب کنم.

5 پسندیده

Noooooooo :point_down::point_down:

گزینه آخر

6 پسندیده

خب این باید مربوط به دیکشنری باشه. که در هر صورت باید تلفظ کنه. چرا باید برا تلفظ بره تو حالت دانلود؟

4 پسندیده

اینکه میشه حذف صورت مسئله قبلا تلفظ میکرد مشکل هم نداشت.

5 پسندیده

ویس های چند کیلو بایتی برای تلفظ کلمات رو دانلود میکنه، فایل دیکشنری ها فقط متنه…
یکبار که دانلود میشه، توی پوشه data باقی میمونه برای استفاده آفلاین

6 پسندیده

روی گزینه UK یا US توی لایتنر و دیکشنری ضربه بزنید، بصورت دستی و در صورت دلخواه و نیاز دانلود انجام میشه

4 پسندیده

قبلا چرا اینطوری نبود؟

به قول دوستمون حذف صورت مساله است. برفرض اون “تلفظ نکن” رو بزنیم، وقتی تلفظش رو بخوایم باز دانلود میشه. به نظرم خیلی رو اعصابه هر دم این دانلود ظاهر میشه

5 پسندیده

قبلا هم بود اما نوتیفیکیشن نداشت

5 پسندیده

قبلا چون نشون نمیدادیم دانلود میشه. شاید بهتره کلا نشون ندیم.

7 پسندیده

عرض کردم مشکل باید حل شه نه امکانات دستکاری بشه.البته مشکل باز نشدن درسها فکر کنم تحت تاثیر اینترنت هم هست .روزهایی که مثل امروز میام شهرهای مرزی و اینترنت ضعیفه وقتی یادم میره دیتا رو خاموش کنم برنامه هنگ میکنه

4 پسندیده