تقاضای اضافه شدن پادکست های حرفه ای بریتیش کانسیل

با سلام و احترام خدمت @hnaseri مدیر مجموعه زبانشناس
ضمن قدردانی از کار ارزشمند تیم شما در افزودن پادکست های مقدماتی بریتیش کانسیل خواهشمندم پادکست های سطوح بالاتر این مجموعه نیز به زبانشناس افزوده شود. این پادکست ها سطوح حرفه ای و متوسط و بالاتر از متوسط را در برمی گیرد و از طریق وب سایت بریتیش کانسیل و اپ مخصوص این مجموعه قابل دسترس هستند اما از آنجائی که اپ شما خیلی خوب مدیریت پخش و دوره کردن و لایتنر کردن واژگان را انجام می دهد ترجیح می دهم از اپ شما این مجموعه ها را مطالعه کنم. ضمنا هر گونه یاری د دانلود یا ادیت و یا ویراستاری متون را با روی گشاده به رایگان انجام می دهم تا هر چه زودتر این مجموعه ها به زبانشناس افزوده شوند.
پیشاپیش از شما و تیم سختکوش زبانشناس سپاسگزارم و برایتان موفقیت های بیشتر را آرزومندم
با سپاس
علیرضا سبحانی

20 پسندیده

سلام

لطفا لینک پادکست های مورد نظر رو بذارید

10 پسندیده

خدمت شما

13 پسندیده

بخش ویدئویی نیز ایده ال برای بخش زوم زبانشناس هستند:

12 پسندیده

این بخش نیز لکچرهایی ایده آل هستند که برای افرادی که خود را برای آزمون های آیلتس و تافل آماده می کنند مناسب است:

13 پسندیده

جناب ناصری عزیز @hnaseri هر کمک دیگری از بنده ساخته است بفرمائید تا اقدام کنم. باز هم از لطف شما و پاسخگوئی سریعتان سپاسگزارم.

13 پسندیده

پ.ن.
در ضمن برخی محتواها بر اپ های انحصاری بریتیش کانسیل ارائه می شود می تونید اپ ها را ملاحظه بفرمائید برخی از آنها کاملا مطابق نیازهای کاربران شما هستند:

لینک این بخش نیز خدمت شما ارسال می گردد:

12 پسندیده

من اینو البته فقط به صورت پادکست تنها بدون فیلم تو دوره‌های زبانشناس دیدم

12 پسندیده

متوجه جمله تون نشدم به هر حال این محتواها خیلی خوبه به زبانشناس افزوده بشن
فقط سطح مقدماتی پادکست ها موجوده
لطفا اگر مجموعه های دیگه ای جز این در زبانشناس هست لطفا همین جا اعلام کنید به صورت دقیق
ممنون می شوم.
@aaaooo

14 پسندیده

جناب ناصری @hnaseri برخی محتواهای پادکست ها را من فقط توی اپ مخصوص پادکست پیدا کردم (البته شاید بنده دقت کافی رو نداشتم) در تصویر زیر می تونید اسکرین شات پادکست های اضافی اپ اختصاصی رو ببینید این موارد فکر می کنم به راحتی از اپ قابل استخراج باشند البته بنده متخصص این امر نیستم.

14 پسندیده

منظورم اینه ولی شاید سطح مقدماتی باشه که گفتید

15 پسندیده

بله این سطح مقدماتی هست که فقط ۴ سری داره و من تمامش کردم و به سطوح بالاتر نیاز دارم با این حال لطف کردین که بنده رو تایید کردین ازتون ممنونم

12 پسندیده

کاش این مجموعه معتبر و مفید به زودی به اپ اضافه بشه

11 پسندیده

ممنونم که حمایتتون رو از تقاضای بنده اعلام فرمودین
بنده هم امیدوارم هر چه سریعتر محتواهای مختلف بریتیش کانسیل اضافه بشن به خصوص برای کسانی که برای آیلتس آماده می شن یا به لهجه بریتانیایی و فرهنگ مردم بریتانیا علاقه دارن بسیار مفیده چون علاوه بر زبان انگلیسی خیلی از مفاهیم فرهنگی و حتی تاریخی و گردشگردی انگلستان مورد بحث قرار گرفته به صورت مفرح و کاملا سرگرم کننده
زیاده گویی کردم عذرخواهی می کنم
خواستم سایرین هم در مورد این مجموعه بیشتر بدانند. سپاس مجدد از شما بزرگوار @saebi

10 پسندیده

حالا من یه نکته ای رو بهتون بگم. ما وقتی این دوره رو گذاشتیم یکی این نکته رو به ما متذکر شد :upside_down_face:

http://jamejamonline.ir/online/3956483110613001925/همکاری-با-شورای-فرهنگی-انگلیس-ممنوع-است

11 پسندیده

ممنونم قصدم به دردسر انداختنتان نبود معذرت می خوام در مورد این خبر بنده بی اطلاع بودم.
سپاسگزارم که ما را نیز در جریان قرار دادید
ادامه پادکست ها را از اپ های خود این سازمان ادامه می دهم.

10 پسندیده

نه شوخی میکنم. این خبر ربطی به دروس انگلیسی british council نداره. همینطور از باب مزاح عرض کردم که این مشکلات هم هست :grin:

ما سعی میکنیم دیگر دوره ها رو هم قرار بدیم

17 پسندیده

خیلی لطف می کنین واقعا ممنونم از شما
پس منتظر انتشار این مجموعه ها بی صبرانه هستم
فقط ای کاش ناتیفیکشنی با انتشار محتوای جدید اعلام می شد
چون خیلی وقت ها بنده دیر مطلع می شوم مجموعه هایی مثل انگلیسی با کامبیز یا voa منتشر شده اند یا رمان یا کتاب جدیدی منتشر شده و بنده روزها و گاه هفته ها بعد مطلع می شوم
امیدوارم این به روز رسانی هم قابل انجام باشد

12 پسندیده

کجاست این؟!!!
ندیدمش تا حالا
:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

5 پسندیده

سلام خانم @twom :hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower:ظهرتون بخیروشادی :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:
ببخشید من جواب میدم :pray::pray::pray::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
قسمت زبانشناس کانالهای جذاب و آموزشی

8 پسندیده