چند سوال راجع به درس جوجه اردک زشت

سلام میکنم به دوستان زبانشناسم، امیدوارم حالتون خوب باشه، چند تا سوال دارم راجع به درس جوجه اردک که میخوام بپرسم و نظر خودم را هم میگم، لطفا نظر بدید ببینم آیا این که من فهمیدم درسته یا نه، ممنون

1- در جمله mummy duck lived on a farm چرا ‘on’ استفاده شده و از ‘in’ استفاده نشده؟
نظر من : چون اردک روی زمین زندگی میکنه از ‘on’ استفاده شده ولی اگه مثلا یه حیوونی مثل موش بود که داخل زمین زندگی میکرد شاید از ‘in’ استفاده میشد.

2- چرا ’ the ugly duchling’ را معنی میکنه ‘جوجه اردک زشت’ اما توی این جمله
five pretty, yelloew baby ducklings came out
برای جوجه اردک کلمه baby duckling را میاره؟

3- تو جمله آخر درس بهتر نبود ‘as’ را قبل از friends استفاده میکرد؟ یعنی به جای
watched as the two swans flew away, friends forever
مینوشت
watched the two swans flew away as friends forever

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

10 پسندیده

چون ugly به معنی زشت هست و فقط یه جوجه اردک زشت بوده نه همشون

مزرعه رو به عنوان یک تیکه زمین میشناسن که دو بعدی هست برای همین از on استفاده میکنن ولی جاهایی مثل شهرها و روستاها سه بعدی هستن یعنی ساختمان ها و مترو ها و خیلی چیزهای دیگه در اونها ساخته میشن پس از in استفاده میکنن.

18 پسندیده

نه منظورم اینه که مگه duckling خودش به تنهایی معنی جوجه اردک را نمیده؟ چرا از کلمه baby استفاده کرده؟

8 پسندیده

احتمالا چون جوجه اردک ها تازه به دنیا اومدن و خیلی کوچیک هستن baby رو استفاده کرده

9 پسندیده

شاید، خودم هم همین فکر را کردم، ممنونم عزیزم💓

7 پسندیده

خواهش میکنم. جواب این سوالتون رو هم بدم. Friends forever یک عبارتیه که برای دوستی خیلی نزدیک و همیشگی ازش استفاده میشه. Best friends forever که مخففش میشه BFF

13 پسندیده

خب من مسأله ام قرار گرفتن کلمه as هستش،

6 پسندیده

دقت بکنید میبینید قبلش از کاما یا ویرگول استفاده کرده یعنی میخواسته جمله قبلی رو از این عبارت جدا کنه. همه حیوانات آن دو قو را در حال دور شدن و پرواز تماشا کردن، دوست های همیشگی.

9 پسندیده

توضیحاتت عالی بود :hugs::+1:

11 پسندیده

اینو قبلا تو تالار یکی از دوستان جواب داده بودند اگه سرچ کنید پیدا میکنید
As اینجا به معنی درحالی که است یعنی دو تا کاری که همزمان انجام میشه
نگاه کردن دیگران
و دور شدن قوها

7 پسندیده

سلام فاطمه خانم عزیز من پیامای شما رو خوندم تو تالار باید خواهر @Farzad_Poodineh باشید خوش برگشتید

6 پسندیده

آهان متوجه شدم ممنون :hibiscus:

5 پسندیده

بله ممنونم از توضیحتون :blush:

5 پسندیده

سلام خیلی ممنونم :heart_eyes:

6 پسندیده