برنامه Vip

دوستان سلام
وقت به خیر
من یه سوال داشتم از خدمتتون.
اینکه هر درس برنامه Vip رو چند روز باید گوش داد؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

6 پسندیده

سلام

می تونید به این بخش بریدو

در همون ابتدا، روی بخش مورد نظرتون، شماره 6 بخش برنامه پیشنهادیش رو مطالعه کنید

7 پسندیده

سلام خوندم قبلا ولی این موضوع توضیح داده نشده که چند روز باید رو هر درس کار کنی.
فقط آقا کامبیز گفته هرروز چقدر کار کنی ولی نه اینکه چندروز ۲ روز ۳ روز چند روز آخه

6 پسندیده

خب، اگه برنامه دوره های دیگه رو هم یه نگاه بندازید، به عنوان نمونه انگلیسی قدرت،

برنامه پیشنهادی:
“روزی حداقل دو ساعت می تونه شما رو از این مجموعه خوب بهره مند کنه. روزی دو بار به داستان های کوتاه و دیدگاه گوش بدید. یک بار به دروس اصلی و یک بار به واژگان.
این مقدار رو می تونید بسته به برنامه روزانتون تغییر بدید، ولی توجه داشته باشید که این اولویت ها در اون رعایت بشه.”

که همون حداقل یه هفته ای رو کار می بره با توجه به توصیه خود Aj…نوشتن 30 هفته ای…هر درس یه هفته…ولی بسته به مورد، برخی کمتر و برخی بیشتر رو هر درس کار کردن

همه چیز به خود شما برمی گرده و سطح کنونی تون و …
می تونید چند تا از مربیا و مجربای تالار رو منشن کنید؛ اونا احتمالا با این دوره کار کردن و شاید بتونید از پیشنهادات مطالعاتی شون استفاده کنید.

https://talk.zabanshenas.com/g/mentor

به هر حال، وقتی خود AJ برنامه ای پیشنهاد ندادن، پس میشه نتیجه گرفت که شما رو آزاد گذاشتن تو مسیر…که اگه احتمالا دوره های قبلی رو گذرونده باشید، راه و زمان مناسب برا گذر راحت تر میاد دست تون

7 پسندیده

@Farzad_Poodineh

آقا فرزاد فرصت کردین این سوال رو میشه جواب بدین.
یه نفر هم به من پیام داد درباره این دوره پرسید ولی من در حال حاضر دارم قدرت کار میکنم و چیز زیادی درباره این بسته نمیدونم.
این دوره ادامه قدرت هست ؟ برای هر درسش باید چقدر وقت گذاشت؟ با توجه به این که تعداد دروسش هم بالاست

7 پسندیده

سلام دوست عزیز
به تالار زبانشناس خوش اومدین
عرضم به خدمتتون اینکه ای جی هوگ مثلا تاکید میکنه یک هفته حداقل برای قدرت بزار چون تایم تثبیت مطالب به این گونه بوده، در مورد وی آی پی هم شما همین حداقل دو سه روز رو در نظر بگیرید و تکرار هم اولویت بندیش رو دوست عزیزمون گفتند باشه

Screenshot_۲۰۲۰۰۱۱۴_۲۲۵۳۰۸

مثلا تو این تصویر میزان ماندگاری مطالبی که می‌خونیم رو نشون میده مثلا میگه تو روز اول(صفر) شما صددرصد مطلب رو یاد گرفتین اما اگه تا یک هفته مرور نشه میرسه به 10 درصد، پس حداقل دو سه روز وقت بزارید

8 پسندیده

ممنون حنانه جان جواب دادین
دورس vipبیشتر از 120درس هست با هفته ای یک درس حدودا دو سال طول میکشه این بسته تموم بشه.
هر کسی میتونه به نسبت سطحش برای هر درس تایم رو کمتر کنه؟
و اینکه این دوره سطحش از قدرت بالاتره؟

5 پسندیده

خخخخ
یک روز هم نباشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
البته درساش یک جوریه بیشتر جنبه به کار بردن تو زندگی داره حالا سه روز :wink::wink::wink:

5 پسندیده

اصلاح شد :wink::wink::heart::rose::rose::rose:

6 پسندیده

خیلی ممنون :kissing_heart: :pray: :revolving_hearts: :rose:

5 پسندیده

این الان چی شد؟ بالاخره دو سه روز یا یه هفته؟؟؟

6 پسندیده

شما بسته قدرت رو کار کردین؟

5 پسندیده

پارسال هر کدوم رو ۳ ۴ روز میخوندم

7 پسندیده

از اونجایی که تو بسته قدرت روش ها و زمانی که لازمه برای زبان گذاشته بشه گفته شد.
طبق گفته دوستان اگه ای جی زمانی رو برای مطالعه هر درس در vip تعیین نکرده یعنی همه چیز رو به انتخاب شما گذاشته پس شما به نسبت سطح خودتون بین سه روز تا یک هفته وقت بزارید.
شما باید یکی دو درس رو بخونید تا متوجه بشید چند روز نیاز دارید برای هر درس

8 پسندیده

سلام . قرار نیست همشو مطالعه کنید که
مهم بسته ی قدرت هست که کامل مطالعه بشه
این بسته های دیگه یه جورایی میشه گفت برای fluency طراحی شدن ، شما به اندازه علاقه و نیازتون میتونید استفاده کنید ازشون
ممکنه 10 درس رو بخونید و نیاز شما رو بر طرف کنن و برید دنبال یه دوره ی دیگه و مشابه

بله بالاتره

نخیر :joy: حداقل یه هفته
بعضی درس ها هم 10 روز

8 پسندیده

پس آخر ۱ هفته نه کمتر ؟؟؟:joy::joy::joy::joy:

7 پسندیده

سلام .
پیشنهاد من اینه که
حداقل 7 روز و حداقل 7 بار تکرار رو براش درنظر بگیرید
با توجه به زمانی که در طول روز اختصاص میدید و البته سطح هر درس که با هم متفاوت هستن
تا 10 روز و حتی 2 هفته هم میشه وقت گذاشت
و گاهی اون 10 روز رو لازمه زمان بذارید

9 پسندیده

نه دیگه استاد گفتن یه هفته یعنی یه هفته :smirk:

7 پسندیده

مرسی از جوابتون. من همون ۱ هفته رو گوش میدم پس. :rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

آهااا نمیدونستم واقعا :grimacing:
مرسی :pray:

7 پسندیده