5 ترفند ساده برای سریع و روان صحبت کردن (پارت اول)

إ چرا آهسته :weary: من اینا رو خیلی دوس دارم
من از روز اولی ک حنا جون این تاپیک را گذاشتند همش اومدم سر زدم برا بعدی، ک امروز گذاشتند بالاخره

3 پسندیده

نه عزیزم منظور خانوم نیکنام اینه که با تمرین جلو بریم و عملی کنیم که ایشالله بعد این اون چالشم با همکاری دوستان راه میندازیم

4 پسندیده

تبارک الله دوست با انرژیم :heart_eyes:

قول ۱۰۰ درصد که دیگه هر چالش تلفظی باشه رو هستم البته از یه ماه دیگه ش. پس همچنان شما خمیر مایه رو آماده کنید.

سرعت در زبان آموزی خطرناک است :smile:
قواعد چه گرامری چه تلفظی باید در چارچوب تمرین و تکرار باشه به حدی که ملکه ذهن بشه؛ هر چند خودم به شخصه یادگیری هر دو رو فقط در راستای شنیدن زیاد ترجیح می دهم. اما اگه همراه چالش و کار خلاقانه پیش بره شرایط یادگیری جذاب تر و مفید تر خواهد بود.

6 پسندیده

حنانه @afarkhani جان من ۴ الی ۵ سال پیش یه اپ مربوط به تلفظ تحلیل گران داشتم عکسهاش رو میفرستم میشه از مثالها و قواعد آن هم استفاده کنید

7 پسندیده

بله خانوم نیکنام عزیز @ala
با افتخار :heart::rose:

4 پسندیده

سلام خانم گل @afarkhani شبتون چون ماه نقره ای پرتابش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:تاپیکتون مثل همیشه عالی و پرکاربرد عزیزدلم :tulip::rose::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:خداقوت نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:

من هم با‌صحبتهای خانم @ala عزیزم موافقم و پیشنهاد جالبی دادند فکر کنم چالش عالی از آب در بیاد فداتبشم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:منتظر چالش عالی ات هستم خوشگل بانو

(سلام خانم @ala عزیز ارادت خانم ، انشاالله به زودی زود بیشتر در تالار ببینیمتون و از راهنمایی هاتون بیشتر استفاده کنیم عزیزجان :blush::blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus:سایه تون مستدام گل بانو :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::cherry_blossom:دخمل گلتون هم حسابی از جانب من ببوسیدش :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom:)

6 پسندیده

سلام خانم میترای گرامی؛ ممنونم از لطف و محبت تون
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
من شرمنده پیام سرشار از محبت تون شدم

4 پسندیده

سلام به روی ماهتون :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
دشمنتون شرمنده چه حرفیه نازنیینم تاج سر و نور چشم هستیند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::bouquet::bouquet::tulip::rose::hibiscus::blossom::blossom::bouquet::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower:در اوج افتخار و سربلندی بمانید نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام بر شما و دست مریزاد
واقعا کار مفیدی انجام دادید بسیار استفاده کردم

4 پسندیده

عالی بود ممنون :clap:

4 پسندیده