چگونه speaking را بیاموزیم؟

سلام به همه بچه های گل تالار
خسته امتحانات نباشین
من به یه چندگانگی خوردم خیلی داره اذیتم میکنه.قبل اینکه زبانشناس نصب کنم دو ترمی کلاس زبان رفتم از لحاظ ایجاد انگیزه برام خیلی خوب بود اما دیگه کنار گذاشتم.
حالا این سوال برام پیش اومده که با وجود اینکه من دانشجوی ارشدم و خیلی زود قطعا ب مدرک زبان نیاز پیدا میکنم،چطور و با چه برنامه ای میتونم بطور سلف اِستادی همه مهارت هام رو بالا ببرم.چون با زبانشناس شاید speakingم خیلی پیشرفت نداشته باشه(البته اینو بچه های قدیمی زبانشناس بهتر میتونن نظر بدن و کمکم کنن)
از همگی خواهش میکنم تجربه یا برنامه های خودشونو باهام به اشتراک بذارن که از این حس و حال دربیام
پیشاپیش از همه تون ممنونم

4 پسندیده

سلام
مطالب زیر میتونن کمکتون کنن:

https://zabanshenas.com/speaking/

3 پسندیده

دوست گرامی اگه میخواین اسپیکینگتون قوی بشه بهترین راهش مکالمه فعال و سایه زدن هستش.اگه بسته داستان های واقعی رو کار نکردین حتما بهتون پیشنهاد میکنم انجامش بدین.

4 پسندیده

سپاسگزارم.بسیار مفید بود

1 پسندیده

ممنونم.اتفاقا در حال کار کردن روی داستان های واقعی هستم

2 پسندیده

سلام به شما بزرگوار
خسته که هستیم ( خودم البته) ولی نه از امتحانات دانشگاهی و مدرسه، خسته ی روزگار
ببخشید انرژی منفی نبود فقط جسارتا شوخی با جمله تون بود.
اما در خصوص سوال تون هر چند فرموده اید اسپیکینگ براتون هدف هست اما با کارایی زبانشناس و بر اساس مقاله ی زیر در خصوص برنامه ریزی چهار مهارت میشه تمام مهارتها رو تقویت کرد؛ البته مقالات برنامه ریزی ارزشمند دیگری در تالار هست که این مقاله ی مذکور رو چون خودم تجربه اش رو داشتم خدمت تون معرفی می کنم.

برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی

برای اسپیکینگ selfstudy باید سلف کار کنید در قدم اول؛ یعنی خودتون خودتون رو مدام به چالش بکشید، تکنیکهایی از قبیل tprs و shadowing موثر هستند؛ ارائه ی لتس تاک هم برای دریافت فیدبک و ارزیابی خوب هست. بعد سراغ پارتنر برید در صورت وجود پارتنر خوب

6 پسندیده