🌞 «چالش تابستونی شدت»

چالش
:sun_with_face: «چالش تابستونی شدت»
0

متحول شدم با دیدن این جدول مرسی :joy:

اینو از اون لحاظ گفتم شاید اون که یک ساعت خونده همه فکرش سمت زبان بوده اما اون 19 ساعته مثلا 18 ساعت ذهنش این ور اونور میچرخیده و حواسش به درس نبوده و فقط یک ساعت حضور ذهن کامل داشته رو درس

خانم دوستی چشممون به جمال شما هم روشن شدا :smile:
واقعا سارا خانم الان کجان و چه می کنن

ممنون ترمه جان :heart_eyes::heart_eyes:
لطف داری
واجب شد ازش خبری بگیرم
درگیر کار و تلاشن

Screenshot_20180628-235942
حدودای یک ساعتم پادکست گوش دادم

از شنبه یه حرکت میزنیم شما رکوردتو هر روز کم کم زیاد کنید :grin:

کیفیت در کمیت مهمه.

اینجوری بگیم بهتره.

مثلا شما یک ساعت با کیفیت بخونید مشخصاً از کسی که 5 ساعت با کیفیت خونده عقب خواهید بود. :grin:

تو زبان همیشه تاکید شده ماه و سال و… مهم نیست. بلکه ساعت ها هستند که مهمه.

البته در زمینه تمرین کردن زیاد صحبت کردیم قبلا. حتماً مقالات رو بخونید. :grin:

I know what to show, when to show :stuck_out_tongue_winking_eye:

چشم. اما یکی مثل من که سرکار میره چطور میتونه 19 ساعت بخونه :thinking::thinking::thinking:
حالا تلاش میکنیم ببینیم چی میشه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

۱ساعت و ۷ دیقه : به ارزش ۲۰ ساعت :smirk:

Screenshot_20180629-000608

نهههههه

نمیگم 19 ساعت بخونید ک :joy::joy::joy:

حداکثر پتانسیلتون رو استفاده کنید.

من حتم دارم شما بیشتر از 1 ساعت میتونید وقت بزارید

یادتون باشه اگه یه مدت یه کار تکراری انجام بدید نتایج تکراری هم خواهید گرفت

پس گاهاً باید از اون محدوده راحتی لعنتی خارج شد :grin:

هه :smirk::smirk:

یادش بخیر…

از شنبه مسابقه بدیم ؟ :sunglasses:

آخه بیشتر از این من فقط میتونم در حین کارم به زبان گوش بدم حس میکنم زیادش تمرکزم رو میاره پایین :laughing:
ولی حتماً امتحان میکنم این برنامه رو

من که هستم :slight_smile:

باور کن من محدوده راحتی لعنتی ندارم :joy::joy::joy:
یا با مهد کودکی ها سر و کله میزنم، یا با کنکوری ها یا آشپزی میکنم :joy::joy::joy::joy:، تو فکر بودم فایل صوتی رو بریزم روی ام پی تری و حین کارام گوش بدم اما بلواستکس لعنتی نشون نمیده فایلا کجا ذخیره میشه اصلن انگار ذخیره نمیکنه :thinking::thinking::thinking:

هه :smirk::smirk:

یاد آمارای خز بخیر …

از کدوم نوع شنبه ها؟؟؟ :sunglasses:

سلام
من امروز ۴۵ دقیقه زبان شناس کار کردم، فعلا دارم درس هایی که از انگلیسی قدرت خونده بودم مرور می کنم و دوباره خونی می کنم تا برسم به درس جدید،
در کنارش میخوام سریال بیگ بنگ تئوری هم که کامل دیده بودم ولی با زیرنویس حالا روزانه بدون زیرنویس ببینم، هر اپیزودش ۲۰ دقیقه س، سریال جذاب و دوست داشتنیه برام و یادگیری باهاش میتونه مفید باشه.

فایلهای خود زبانشناس رو نمی‌دونم فکر میکنم یبار تو پست ها اینجا توضیح دادن اما تا عید من خودم با همین برنامه کار میکردم میدونم چطور میشه اطلاعات رو روی سیستم انتقال داد . اگر اجازه بدی فردا برات توضیح میدم :slight_smile:
البته فایل های ای جی رو برای دانلود هم تو سایت گذاشتن :slight_smile: میشه مستقیم دانلود کنی دوستم

هااااااااااااان
من موفق شدم بفهمم فایلا کجا رفته. بالاخره پیداش کردم. آقا من رکورد نمیزنم اما رکورد خودمو میشکنم تا پیشرفت کنم، تا فردا رو 35 دقیقه تنظیم هست که زنجیره ادامه پیدا کنه از شنبه میبرم روی 60 دقیقه و همینجوری بهترش میکنم
آقا من آماده مسابقه با خودم هستم، ممنون از اینکه منو بیشتر به زحمت انداختین تا کشف کنم این بلواستکس فایلای صوتی زبانم رو کجا میبره. ممنون آقا کامبیز :rose::rose::rose:

ممنون گلم این آقا کامبیز ذهن منو به کار انداخت پیداش کردم :star_struck::star_struck::star_struck:

اینجا هم لینک دانلود فایل ها هست دوستم
خواهش میکنم موفق باشی حنانه جان

ممنون گلم
:pray::pray::pray::pray:

همین شنبه
همینی که داره میاد

همین Saturday.

حاضر باش مژده خانوم. این حریف تشنه بردنه… :sunglasses: