🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

خیلی خب من یه تغییرات کوچیکی دادم که میزان سوتی دادن رو کاهش بدم.

الان به این شکل شده که هیچکس حذف نمیشه و رنکینگ روزانه نداریم. همه سر جای خودشون میشینن.

آخر هر هفته مدال ها پخش میشن چون ممکنه برخی دوستان دیر آمار بدن و اینجوری درصد خطا بالا میرفت. سر آخر هر کی طلایی مونده همون مدال میگیره.

تغییر این فرمت برای رتبه هفتگی بسیار خوبه:

الان بهترین رکورد با برترین هفته مقایسه میشه و اون قسمت تغییر به من میگه که کیا رکوردشون ارتقا پیدا کرده. اینجوری منم رکورد رو دست کاری میکنم و رتبه ها بدون مشکل باقی میمونن.

به همین سادگی :grin::grin:

چطوره ؟

9 پسندیده

یه سوال چطور میشه پاسخ یه خط خاص. رو داد همه اینکار انجام میدید به منم یاد بدید :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام دوستان
یبار که خوندم متوجه نشدم چی گفتی ولی بعد که یجور دیگه خودم فهمیدم چی گفتی :joy: (چون ویرگول نذاشته بودی مکث و متوجه بشم )
آقا خسته نباشی،خیلی زحمت میکشی آقا کامبیز :raised_hand: :clap: :tulip:

2 پسندیده

اون خط رو علامت گذاری کنید بالاش میاد نقل قول. اونو بزنید اینجوری میشه.

چاکرم :grin::grin::rose::rose:

2 پسندیده

پس چرا من دو تا هستم!!؟

2 پسندیده

میدونستم میگی :)))

تو دومی اصلاح کردم.

3 پسندیده

دیدم بعدا. دستتون درد نکنه

3 پسندیده

خوبه آقا کامبیز
ممنون
:rose::rose::rose:
هر چند الان حواسم رو یک چیز دیگس و واقعا نفهمیدم چی گفتین، اما هر چی شما بگی قبوله :grin::grin::grin:، سرفرصت میام دوباره میخونم چی گفتین :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده

سلام، آقا کامبیز @YoKambiz من جدول کل هفته قبل رو ندیدم که ارائه بشه، من آمار های روزهای آخر هفته قبل رو متاسفانه دیر وقت میتونستم ارسال کنم. فکر کنم درج نشدن توی جدولتون، البته چندان مهم نیست.

3 پسندیده

سلام خانوم نیکنام. من از آمار زبانشناستون دیدم و وارد کردم

الان دیگه آمار هفته صفر شد، دیگه نمیشه اسکرین بفرستم.

3 پسندیده

@annaBNY
آفرین به شما که مسیر درست رو پیدا کردی و 100 البته مهم تر ازون داری با پشتکار پیش میری
امیدوارم تا رسیدن به نتیجه ی مطلوبت با همین قدرت ادامه بدی

4 پسندیده

خیلی ممنون متوجه شدم :rose:

2 پسندیده

شرمنده، قول میدم آمارم رو منظم و به موقع اعلام کنم که زحمت شما بیشتر نشه، ممنونم از شما

3 پسندیده

عاااالیه, متشکریییییم.

3 پسندیده

تشکرات از شما که اینقدر زحمت می کشی :hibiscus:

2 پسندیده

یکی از دلایل پیشرفت من لطف و راهنمایی های شما بود که شامل همه من جمله بنده هم شد
خیلی ممنون که سعی میکنید به همه روحیه بدید… :hibiscus:

4 پسندیده

خواهش میکنم :pray::pray::pray:

3 پسندیده

امروز خدا رو شکر رکورد زدم … ا ساعت و چهل و پنج دقیقه زبانشناس + نیم ساعت ترجمه = کلا ۲ ساعت و ربع

12 پسندیده

سلام
شب همگی بخیر
آقا من امشب 4 ساعت هم کتاب خوندم، هم زبانشناس کار کردم و زود آمار دادم چون پروژه جدید بهم دادن و نمیتونم دیگه بخونم و اگه حتی بخونم مفید نیس و حواسم سمت پروژس :joy::joy::joy::joy::joy:
4 ساعت
شنبه 30 تیر

13 پسندیده

نیم ساعت انکی,
15 دقیقه ریدینگ
جمعا 6 ساعت

12 پسندیده