🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

منم دقیقا همین حس رو دارم
اینجا با همه جا فرق داره :heart:

4 پسندیده

چهارشنبه
21شهریورماه
1:20 فقط زبانشناس
دوهفته است درگیر یکاریم شرمنده خیلی چالشم شدتی نیست

5 پسندیده

چهارشنبه 21 شهریور

My pleasure dear ^^
You have already done this girl …you really speak so much good ^
^

6 پسندیده

به به مبارکه سمانه خانوم. ماشالا به این اراده :clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام گزارش های مطالعه روزانه را کجا وارد می‌کند؟
قضیه فایل اکسل چجوریه؟

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
اینجا وارد کنید فقط ساعت مطالعه خودتون رو وارد کنید

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kh4fqFNhpEIbuPlnw88Z34hVsM5soCSS9-XtFMVLnBY/edit#gid=394434857

توضیحات بیشتر در مورد مطالعه تو رو هم تو همین تاپیک بگید
مثلا 2 ساعت زبانشناس، یک ساعت پادکست و …

موفق باشید :bouquet::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

و فایل رو دوباره همینجا ارسال کنم؟

3 پسندیده

اگه منظورت اکسله نه اجی اون خودش ثبت میشه. اما اسکریناتون رو اینجا بفرست

3 پسندیده

خانوم نگید سطح پایین انرژی منفی داره :expressionless:
منم خیلی دوست دارم با عزیزانی مثل شما مکالمه زنده داشته باشم.واقعا الان مشکل من اینه که دوست دارم یکی باشه باهاش مکالمه کنم ولی خب تو فامیل که کسی نیست و بیرون از فامیل هم که سخته یکیو پیدا کنم که بتونم مکالمه مستمر داشته باشم.میشه بگید با چه برنامه ای پارتنر پیدا کردید؟

2 پسندیده

قصد انرژی منفی دادن ندارم. عذر خواهی میکنم اگر این حس رو ایجاد کردم.
حقیقتش من همیشه از مکالمه تلفنی می‌ترسیدم چند روزی هم که شروع به حرف زدن کردم بصورت ویس صحبت میکردم. تا دیروز یه ویس واسه دختر خالم فرستادم و بلافاصله باهام تماس ویدئویی گرفت و تا یک ساعت و نیم با هم صحبت کردیم.
در مورد پارتنر
الان من بعد از چند روز چند پارتنر خارجی در برنامه tandem پیدا کردم و همچنین با چند تا از دوستان اینجا هم با هم قرار گذاشتم مکالمه رو بصورت روزانه شروع کنیم.
اما فعلاً با افراد نیتیو مکالمه نکردم چون یکم نیاز به تمرین دارم تا بتونم سریعتر صحبت کنم و دایره لغاتم بالا بره.

8 پسندیده

پنجشنبه

4 پسندیده

سلام، شما چجوری ساعت مطالعتونو تو این فایل اکسل وارد میکنید؟ فن و فوت خاصی داره اخه من هرکاری میکنم نمیشه :unamused:

3 پسندیده

سلام آقا نادر
نه والا. من با لپ تاپ میام و فقط جلوی اسمم، کلیک میکنم رو همون روزی که باید ثبت کنم، کادر آبی رنگ میشه و برای تایپ امادس بعد عدد رو وارد میکنم. همین

3 پسندیده

یعنی باگوشی نمیشه؟ حتما باید با پی سی یا لپ تاپ باشیم تا بتونیم ساعت مطالعمونو وارد کنیم

3 پسندیده

چرا میشه، فکر کنم آتوسا خانوم @atineh1967 و بیشتر بچه ها با گوشی وارد میکنن.
حالا مِنشن شون کردم انشالله کمکتون کنن

3 پسندیده

باشه خیلی ممنونم بابت راهنمایتون

3 پسندیده

خواهش میکنم
موفق باشید :rose::rose::rose:

3 پسندیده

پنج شنبه 2 ساعت و نیم
:slight_smile:

6 پسندیده

سلام اقا نادر من با گوشیم ثبت میکنم, خیلی اسونه. اولا که باید برنامه شو تو گوشیتون نصب کنید. تو خودش که میرید پیامی میده واسه نصب, بعد اسمتونو پیدا میکنید و تو خونه مورد نظرتون کلیک میکنید پایین صفحه کنار fx هر چند ساعتی که خوندین رو مینویسین, مثلا 4:30 بعد علامت. :heavy_check_mark: رو میزنید ثبت میشه.

4 پسندیده

سلام دوستان
چهارشنبه ۲۱ شهریور:۲:۲۳
پنجشنبه ۲۲ شهریور:۲:۰۰

6 پسندیده