ی راهکار میخوام مرسی

بارها تلاش کردم انگلیسی یاد بگیرم انواع متد های آموزشی و کلاس هارو امتحان کردم ولی هر بار بعد از مدتی خسته شدم ولش کردم :person_facepalming: به خاطر شغلم باید زبان رو یاد بگیرم، ناتوانیم در صحبت کردن به زبان انگلیسی مایه تاسف و خجالتم شده. انگیزه به اندازه کافی هست ولی از کمبود پشتکار رنج میبرم ⁦:frowning:⁩ اگه راهکاری واسم وجود داره ممنون میشم بگید در غیر این صورت یکی زحمتشو بکشه منه نامردو با تیر بزنه راحت بشم.

8 پسندیده

سلام فکر میکنم چیزی که شما احتیاج دارید تعهده و نسخه ای که برای شما میپیچم شرکت کردن در چالش pov هفته ای یباره
چالش هفتم EF POV :red_circle: ( درس 7 قدرت )8
البته من نمیدونم زبانتون در چه سطحی هست ولی اگه پایه تقریبا خوبی تو زبان دارید و میخوایید شروع به صحبت کردن کنید پکیج قدرت گزینه مناسبی هست برای هر درسش باید یه هفته وقت بزارید و هر روز براش تمرین کنید.
الان این چالش تو هفته هفتم هست ولی شما میتونید از هفته اولش شروع کنید.
موفق باشید

7 پسندیده

سلام امیدوارم هر جا هستید شاد باشید
متن که خوندم یاد خودم افتادم، که آخرش گفتم شاید مشکل از من باشه ولی ته ته های وجودم می گم من می تونم اگر بقیه این راه رفتن و موفق شدند منم می تونم تا اینکه به طور اتفاقی چند ماه قبل با زبانشناس آشنا شدم. زبانشناس تنوع زیاد داره. داستان بچه گانه می خونم از داستان بچه گونه خسته شدم انگلیسی بدون تلاش می خونم، داستان مصور، در هر صورت می خونم. شاید بقیه با یکبار خوندن یاد بگیرند من برا خودم میگم تو ده بار بخون…فقط نا امید نشو… تسلیم نشو

شما هم ناامید نشید… و با خودتون تکرار کنید
yes, I can
بزرگان زبانشناس حتما شما را راهنمایی می کنند.

شاد و پر انرژی باشید

7 پسندیده

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

4 پسندیده

ممنونم بخاطر راهنمایی :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
چالش در نگاه اول که سخت به نظرم رسید :grin:
پکیچ قدرت که فرمودید منظور انگلیسی قدرت؟ اونو بخونم؟

6 پسندیده

مررسی تشکر واسه همدلی و لطفتون :rose::rose::rose:
فکر کنم از سال ۲۰۱۷ زبانشناس رو دارم ولی متاسفانه شاگرد تنبل کلاس بودم، صادقانه بگم خیلی از این وضعیت خسته شدم

5 پسندیده

بله

نمیدونم زبانتون در چه سطحیه، یه نگاه بندازید ببینید چند درصد لغاتش رو بلدید یا یه درسش رو مطالعه کنید ببینید چطوره اگه مناسب بود براتون ادامه بدین

تو درس های اول میتونید بیشتر گوش بدید به درس ها و ویستون رو از روخوانی مینی استوری ها رکورد کنید یا میتونید با لغات جدید یه داستان بنویسید و اینجوری رو مهارت نوشتاریتون هم کار میکنید ولی چند هفته که گذشت بازگویی از دروس رو انجام بدید.
اصلا کار سختی نیست فقط هر هفته خودتون رو متعهد کنید که شرکت کنید و از سایر دوستان بازخورد بگیرید و سعی کنید تو ویس بعدی اشکالاتتون رو رفع کنید.
شما با پکیج قدرت برو جلو 30تا درسه 30هفته براش وقت بزارید و طبق گفته های ای جی عمل کنید اگه نتونستید صحبت کنید من خودم یه اسلحه میگیرم میدم دستتون.
من الان درس ششم قدرت هستم و تغییر خوبی تو صحبت کردنم حس میکنم، مطمئنم تا آخرش با ای جی برم جلو نتیجه میگیرم.

خواهش میکنم امیدوارم کمکتون کرده باشه

6 پسندیده

شما زرنگی…

من تجربه ندارم فقط براتون آرزوی پیشرفت و موفقیت دارم.
منتظر شنیدن ویس هاتون هستم

4 پسندیده

سلام… من هم مشکل شما رو دارم متاسفانه… گفتم نظرم رو بگم شاید کمکی کنه
من این مدت برای خودم زمان مشخص کردم، که مثلا در عرض شش ماه هرکار از دستم برمیاد بکنم و هر چقدر زمان میتونم بذارم که زبان انگلیسیم رو‌ به سطح مطلوبی برسونم.
صادقانه اپلیکیشن زبان شناس خیلی مفید بود برام… پکیج قدرت رو‌ حتما پیشنهاد میکنم چون بیشتر ازینکه واسه زبان مفید باشه خیلی انگیزه میده و راهکارهای عالی داره واسه همین مشکلِ ما (مثلا داشتن افراد و دوستهایی که تو‌ این راه کمک میکنن)
و مورد دیگه هم خوندن کتابها و مطالبی که براتون جالبه، یعنی هم زبان کار میکنین و هم سرگرم میشین (این مورد هم تو پکیج قدرت پیشنهاد شده😉)
کلی مطلب متنوع و جالب هم همینجا در دسترسه😊

6 پسندیده

سلام متشکرم بله پکیج قدرت خیلی خوبه منم تازگی شروع کردم در کنار یادگیری انگیزه خیلی خوبی میده
ی تغییر کوچیک دیگه هم ایجاد کردم فیلم با زیرنویس انگلیسی میبینم قبلا با زیرنویس فارسی میدیدم

3 پسندیده

عالیه… کم کم به خودتون میاین میبینین بدون زیرنویس هم راحت متوجه میشین
من شروع به نوشتن هم کردم، مثل خاطرات روزانه، در حد ده دقیقه هر روز، این هم پیشنهاد مستر ای جی هست… گرچه زنجیره ام بعد دو ماه بخاطر پنج دقیقه اشتباه کلا به باد رفت و حالم گرفته شد حسابی😰 ولی خب دوباره میسازم انشالا😊

3 پسندیده

ایول خیلی خوبه پس شما خیلی جلوتر هستید.
اتفاقا منم احساس کردم پاره شدن زنجیره آزارم بده واسه همین تایمش رو گذاشتم رو ۱۳۰ دقیقه که ترغیب بشم بیشتر مطالعه داشته باشم از طرفی زود به زود این زنجیره پاره بشه که بهش وابسته نشم

3 پسندیده