تولدت مبارک mehran72es + صندلی داغ 🎂

سلام خدمت دوستان عزیز زبانشناس

تولد داریم اونم چه تولدیییی :fireworks: :sparkler: :fireworks: :sparkler:
امشب تولد یکی از دوستان پر تلاش و زحمت کشمونه که اخیرا به علت فشار زیاد مگاداستان ها و هری پاتر :grin: دچار خستگی چشم شدن و فقط زیرآبی میرن :sweat_smile: و مارو از حضور و توضیحات کاملشون محروم کردن
@mehran72es
مهران جان، مهندس، درنوردنده ی مرزهای پیشرفت، کتاب باز، خفن، جان اسنو، … تولدتتت مبارککککک
ایشالا همیشه سالم و خوشحال باشی و قله های موفقیت رو تو زندگیت همونطور که تو زبان داری طی میکنی، جارو کنی :grin:

بهترین هارو برات آرزومندیم :pray::gift: :gift_heart: :red_gift_envelope: :gift: :gift_heart: :red_gift_envelope:

18 پسندیده

اوف اوف کیک مورد علاقه‌ی من :star_struck:

سلام. مرسی آقا فیروز چه متن باحالی نوشتی :joy: :clap:

آقا مهران @mehran72es تولدت مبارک. امیدوارم به زودی زود همه‌ی کتاب‌های زیبوک رو بذاری تو لیست “خوانده‌ها”.

تلاش و جدیتی که در شما دیدم ستودنی و قابل ستایشه و نتیجه‌ش پیشرفت چشمگیرتون بود. من جدیدا شما رو به عنوان مثال برای دیگرانی که میخوان زبان بخونن، میارم :blush: از بس که پیشرفتتون عالی بوده.

امیدوارم که در همه‌ی زمینه‌های دیگه هم همینقدر موفق باشید.

سالی خوب و پر از حادثه‌های خوب رو براتون آرزومندم. :cherry_blossom: :cherry_blossom:

13 پسندیده

Have a wonderful, happy, healthy birthday now and forever. Happy Birthday!
:sparkler::balloon::balloon::sparkler::gift::fireworks::fireworks::tada::confetti_ball:

11 پسندیده

سلام اقا مهران تولدت مبارک :blush:

12 پسندیده

سلام آقا مهران، پروفسور، ارشمیدس، بهترین دوست زبانشناس ⁦😁
تولدت مبارک باشه :confetti_ball::blossom::rose:
به بهترین ها برسی با دل خوش در کنار خانواده عزیز سپری کنی همینطور زودِ زودِ به موفقیت های درخشانت برسی و ما بچه های زبانشناس با افتخار تشویقت کنیم.

11 پسندیده

سلام بر آقا مهران حرفه ای :smiley: تولدتونو بهتون تبریک میگم، ایشالله 120 ساله بشین و ب همین زودی ب سطح مجرب برسین :rose:

dc17bddd40c48c520be7fc2031aa33bc7e677891

10 پسندیده

سِنسه یِ کوچَک :baby::baby_bottle:
سِنسه ی بالِغ :business_suit_levitating: :person_fencing:

❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥

❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥✿❥

هَپی مَپی باشه خَفَن تَرین سِنسه یِ دُنیا :earth_americas: :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

:business_suit_levitating::person_fencing: ◄◃◄◃◄◃◄◃◄◃◄ :baby::baby_bottle:

:rose: HBD :rose:

#اِسفَندیا:cancer: :grinning:
#پَرچَم_داران :triangular_flag_on_post: :checkered_flag: :stuck_out_tongue_winking_eye:

14 پسندیده

چ خوشششششگله :face_with_hand_over_mouth::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

8 پسندیده

دیگه آقا مِهرانِ دگ
پرچمش بالاس :grin::stuck_out_tongue_winking_eye: باید خفن تبریک گفت جورِ دیگر باید زیست :grin:

7 پسندیده

آقا فیروز @firo744 عزیز دسته بندی تولد متفرقه لطفا عوضش نکنید :pray::pray:
دلیلش اینه مباحث غیر مرتبط به زبان اینجوری همش بالا میاد و تالار از اعتبار علمیش کم میشه

10 پسندیده

سلام مهران جان
تولدت مبارک، امیدوارم راه درستی رو که در زندگیت انتخاب کردی به سر انجام برسونی
با آرزوی بهترین ها :muscle: :metal:

اینم کیک اختصاصی
93_68b_mehran

13 پسندیده

آقا مهران @mehran72es
تولدتون بسیار بسیار مبارک باشه :tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:
:crown::crown::crown::birthday::birthday::birthday::cake::cake::gift::gift::gift:
کتابخوان حرفه ای زبانشناس
وا لله منم دیگه مشکل چشمی گرفتم اینقدر به صفحه گوشی نگاه کردم.
مجبورم بیشتر صوت تنها گوش بدم و متن رو نگاه نکنم.
خلاصه … خیلی مواظب باشید.
:rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::rosette::rosette::rosette:

10 پسندیده

خوش به حالشون :star_struck::star_struck::star_struck:
شانس ما بعضیا زحمت نکشیدن بگردن کیک خوشگل پیدا کنن کیک خودمونو به خودمون تحویل دادن :wink::joy::joy:

10 پسندیده

تولدتون مبارک آقا مهران :tada: اینجور که دوستان گفتن مثل اینکه جذب دنیای قشنگ هری پاتر شدید پس این کیک پاترهدی تقدیم به شما :blush:

12 پسندیده

کی؟ من؟ کجا؟ :thinking: :no_mouth:

9 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
17 تیر 98 در تاپیک تولد @afarkhani کیک تولد مشابه کیک تولدی بود که در تاپیک تولد آقا کامبیز خرداد 97 گذاشتم :grin::grin::grin::grin:

8 پسندیده

عجیبه
چون من کیک اختصاصی میزنم
بعد دخترونه و پسرونه هم با هم متفاوته
چجوری میشه آخه
لینک بدین ببینم

9 پسندیده

خب فعلا من سوالای صندلی داغو بپرسم :face_with_hand_over_mouth::joy::smile:

دوست داشتی از آیندت باخبر میشدی؟

اگه غول چراغ جادو بیاد بهت بگه 3تا آرزو کن تا براوردشون کنه چه آرزوهایی میکنی؟

بزرگترین اشتباه زندگیت چی بود؟

از چی خیلی می ترسی؟

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور؟

اسم خواننده و آهنگ مورد علاقت چیه؟

9 پسندیده

خب من بقیه دوستان را اینجا منشن میکنم
@fatemeh74
@sara-rbt
@ala
@elhamhajavi
@anahitassff
@R.min
@maryam
@p.A.5
@YoKambiz
@Ghabel

13 پسندیده

تولدت هَپی ای مِستر مهران،ای سِنْسِه، ای هارد وُرکینگ، ای اینتِلِجِنت، ای سِفِسْتِکِیتِدْ، ای پِلایت، ای مادِسْتْ،…
امیدوارم همیشه هَپی، هِلثی و سِیْف در کنار خانواده تون باشید
:rose: :rose: :rose:
@mehran72es

10 پسندیده