Die schwere Couch (The heavy couch)

ب هیچ وجه لازم نبود عزیزم.

:heart:ف

4 پسندیده

امیدوارم هر چه سریعتر از این حالت در بیاد
که با وجود مربی هایی مثل شما ایشالا درست میشه :blush:

4 پسندیده

خواهش میکنم، کل تیم باید دست به دست هم بدن

من هم همینطور

5 پسندیده

در فیدبک دادن همیشه باید یه نکته‌ی اصلی رو رعایت کرد. البته این حرف من نیست حرف متخصصین حوزه‌ی آموزشه‌. اینکه وقتی به کسی فیدبک میدیم اول نقاط قوتش رو بیان کنیم هرچند اندک و و کوچیک اما قبل از هر چیزی باید نقاط قوت رو بیان کنیم بعد بریم سراغ ضعف‌ها.

در کل اینو میگم نه فقط برا خودم.

چون هم باعث میشه طرف انگیزه بگیره از اینکه تو راه درست رو داره پیش میره و هم خطاهاش رو می‌بینه و سعی می‌کنه اصلاحشون کنه.

7 پسندیده

نقاط قوت که بیان بشه حتما تأثیر مثبتی خواهد داشت ولی الکی تعریف کردن هم نتیجه عکس داره ،حداقل برای من که اینطوره، من خودم فرق این دو رو اگه در رابطه با خودم باشه میفهمم و الکی باشه بیشتر زده میشم تا انگیزم بره بالا.
نه فقط تو زبان تو هر زمینه ای.

4 پسندیده

تالار از همون اول بر همین پایه که فقط انرژی مثبت به زبان آموزا داده بشه شروع به کار کرد و همیشه رسالتش همین بوده (حداقل از نظر من همینطور بوده)
هر کسی برای دفعات اول حتی ضعیف ترین وویس رو آپلود کنه، باید بهترین تمجید ها ازش بشه (منتهی در صورتی که پیشرفتش در طول زمان کاملا مشهود باشه)

نمونه ش @fdoosti دوست عزیز ناپیدامون :grin: که سرعت پیشرفتشون در حد سرعت نور بود در حدی که هر هفته که وویس میدادن میشد پیشرفت رو تو صداشون حس کرد. ایشون نیازی به انتقاد نداشت، چون میدونست داره چیکار میکنه و راه پیشرفتش چیه.

مطمئنم شما هم با تجربه ای که در امر زبان آموزی دارید، سرعت پیشرفت فوق العاده ای خواهید داشت. (چه با انتقاد و چه بی انتقاد) :rose:

6 پسندیده

خیلی خیلی بستگی به شرایط داره
فقط در صورتی که مسیر اشتباه باشه انتقاد لازمه

4 پسندیده

راستی پروین خانوم @pari
وویستون رو گوش کردم
از هر نظر عالی بود (جدا میگم) :pray: :muscle: :metal:

راستی دوره ی Assimil رو امتحان کردین؟
این دوره برای من مثل سوخت جت بود

4 پسندیده

ما هنوز جوونیم
خیلی قوی تر ازین حرفا باید باشیم
به قول معروف “بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم” :muscle:

وظیفه ی دوستیم رو انجام دادم

5 پسندیده

سلام دوست با معرفت :yellow_heart:
ی وقتایی پیش میاد روح آدم خسته میشه‌. اونجاست که میفهمی خستگی های جسمی هیچی نیستن. منم در فاز خستگی روح بودم
دروغ چرا حق با شماست‌. من هدفم از ورود به تالار کلا چیزی دیگه ای بود ولی خب اون وسطا گم شدم. الانم که گاهی نیستم چون میرم که برگردم به هدف اصلیم. البته نه فقط تالار زبان شناس‌، من خیلی چیزا رو تغییر دادم برا خودم و ی برگشت زدم برای اون چیزی که داشتم پیدا میکردم. خلاصه آدم باید جایی باشه که حضورش ارزشمند باشه و تاثیر گذار چون سیاه لشکر بودن همچین دردی دوا نمیکنه …
امروز به یکی از دوستای خوب زبان شناسیمم گفتم من از اینجا درس زندگی یاد گرفتم پس دوست دارم همین حسو حداقل به یکی دیگه هم منتقل کنم. اینبار انشالله پربار تر و متمرکز در مسیر :v:
مرسی ازت آقا فرزاد.امیدوارم همیشه بهترین ها در مسیرت باشه :four_leaf_clover::rose:

6 پسندیده

البته اینم بگم این آقا فرزاد یادمه به من یکی موقع ورود فیدبک مثبت نداده یعنی اصلا فیدبک نداده :no_mouth::no_mouth:
نسیم، فاطمه و آقا کامبیز خوب یادمه

4 پسندیده

امیدوارم همیشه هم روح و هم جسمتون تو Peak emotional state باشه

من که میدونم شما و عاطفه خانوم چرا یهو از جمعمون رفتین :sweat_smile:

همچنین دوست قدیمی :rose:

5 پسندیده

یادم باشه از این به بعد از یک خرداد تولدتو تبریک بگم :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

وویس دادین بعد من هیچی نگفتم یا انتقاد کردم؟ حتما حواسم نبوده یا یه مدت تالار نمیومدم

3 پسندیده

دقیقا همینطوره
بستگی به روحیات فرد هم داره

بله درسته انتقاد تو شرایط مناسب میتونه سازنده باشه و به سمت مسیر درست سوق بده ،
همین مدتی که اینجا بودم هم راهنمایی ها و انتقاد های شما و دوستان و استادهای دیگمون بود که باعث پیشرفت من شد و
من انگلیسیم رو مدیون محیط دوستانه و محبت آمیزی که اینجا حاکم بود هستم :yellow_heart:
واقعا به امید روزی که اون حال و هوا دوباره برگرده .
و وقتی وارد تالار میشیم جز انرژی مثبت چیزی دریافت نکنیم
ایشالا اونروز که رسید دوباره کنار هم خواهیم بود و باعث پیشرفت هم میشیم . مثل قدیما
فعلا خدانگهدار دوستان از جمله شما اقافرزاد :rose::rose:

6 پسندیده

مرررسی :rose::rose:

والا من خودمم از دلیل عاطفه خبر ندارم. ایشالا هر جا هست سالم و لبخند بر لب باشه :rose::rose:

6 پسندیده

نه انتقادی نکردین به من

4 پسندیده

سلام
ماشالله چه تاپیک پر پیمونی
زبان جدید و جلوه ای از تلاش همیشه نتیجه بخش بانو پروین عزیز @pari ؛ همیشه در اوج باشی :rose:
ترنسلیت آلمانیم ضعیفه و اظهار نظری ندارم همین تاپیک زدنتون عالیه که بگید برای رسیدن به هر هدفی باید تلاش کرد چه آلمانی؛ چه انگلیسی و چه هر هدف دیگه ای. موفق باشید بانو و الگوی پرتلاش و بااراده :rose:

6 پسندیده

سلام دوست قدیمی
سلامت که هستند خدا رو شکر. حتما لبخند بر لب هم هستند زنگ تفریح مون شده رد و بدل جکهای کرونایی :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

چیزی که من گفتم اصلا همچین معنی بدی نمیده ، نمیدونم چطور شما ترجمش کردید ، اگر خواستین معنی چیزی که گفتم رو براتون بنویسم و ترجمه آلمانی اون کلمه ای که شما فکر میکنید رو ، همینطور بدون اطلاع فقط میخواید ی جوابی بدید

1 پسندیده