بهترین برنامه

بهترین برنامه برای یادگیری زبان این برنامه هست من تو یوتویوب خیلی گوش میدادم و ممنونم که تو نرم افزار قرار دادین و فقط متن انگلیسی نداره

این تاپیک مربوط به درس« یادگیری انگلیسی با فیلم ها » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « یادگیری انگلیسی با تلویزیون »

6 پسندیده

خواهش میکنم

در آینده قرار داده میشه

4 پسندیده

ممنون آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
منم امروز متوجه این دوره شدم و خیلی عالیه

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز :rose: :slightly_smiling_face:
کل زمانم صرف سانسور کردن این درس ها صرف میشه :grin:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: خدا قوت بده بهتون :sweat_smile::sweat_smile::tulip:

2 پسندیده

مرسی :rose: :grin:

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر :rose::rose::rose::rose::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:خداقوت از تیم زبانشناس واقعا معرکه ست تشکر تشکر :tulip::blossom::sunflower::sunflower::blossom::pray::pray::pray::pray::pray::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::rosette::rosette::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:

2 پسندیده

سلام مجدد :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:سوال: این دوره(انگلیسی با تلویزیون) را چه موقع میتوان مطالعه کرد؟؟آیا در کنار دوره انگلیسی بدون تلاش امکانپذیر است یاخیر؟؟ :thinking::thinking::thinking:باتشکر از پاسخگویی دوستان ارجمند :rose::rosette::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::cherry_blossom::bouquet::rose::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom:

سلام اسم برنامه انگلیسی با تلویزیون

1 پسندیده

سلام خانم شبتون درخشان :tulip::rose::sunflower::hibiscus::bouquet::tulip::blossom::sunflower:بله اسم دوره رو میدونم سوال من چیز دیگه ای بود خانم گل :blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus:

سلام. وقت تون به خیر @Farzad_Poodineh

شما مسول انتخاب و وارد کردن دوره ها هستید؟

اگه آره، لطف می کنید امکان اضافه شدن این مجموعه رو هم به اپلیکیشن بررسی کنید…ویدیوهای خیلی کوتاه و بیش از 100 قسمت

https://www.youtube.com/watch?v=Rnwwo9Zol6w

متشکرم

از شما هم متشکرم @afarkhani
امان از خوان/خان اول که همیشه بن بسته.

پس @hnaseri ممنون میشم امکان افزودن این مجموعه رو هم به اپلیکیشن بررسی کنید. …متشکرم

3 پسندیده

ببخشید من جواب میدم، ایشون زحمت میکشند اما قبلش همه باید تایید رو از جناب ناصری بگیریم، یعنی هر کسی هر دوره ای بخواد اضافه کنه قبلش به جناب ناصری باید بگه اکی دادن انجام میشه

3 پسندیده

خوبه برا دوره هایی که متن ندارن امکان دسترسی آسون تر به دیکشنریای زبانشناس تو همون صفحه نمایش فراهم شه @hnaseri

یا حداقل عنوان خود اون فیلم به عنوان متن وارد شه که بشه با زدن روی یکی از واژه ها به دیکشنری دسترسی پیدا کرد…@farzad_poodineh

متشکرم

1 پسندیده

نه عزیزم چرا بن بست، اتفاقا من یک دوره فان برای زوم دیدم که به خود آقای ناصری گفتم و چک کردن و سریع موافقت کردن، اگر شما هم بتونید این دوره رو به همراه متن پیدا کنید میتونید بعد کسب اجازه از مدیریت شرایط قرارگیری در اپ رو فراهم کنید و مشکلی نیست

2 پسندیده

ایشالا متن هاشون قراره تایپ بشن

1 پسندیده

:innocent:

صرفا عنوان دوره رو به انگلیسی بذارید کافیه…چون دوره های دیگه ای هم هستن که همین مساله رو دارن و دسترسی به دیکشنری تو اون دروس صرفا با خارج شدن از درس مربوطه، امکان پذیره
حداقل از الان به بعد، این نکته رو درنظر بگیرید به خیلی از ماها لطف می کنید

2 پسندیده

این مسائل رو با سازنده های برنامه باید در میون بگذارید
من فقط مسئول آماده سازی دوره هایی که بهم محول میشه هستم

2 پسندیده

خدا قوت…سلامت باشید

2 پسندیده

ممنون :rose:

2 پسندیده

مجدد امتحان کنید قطعا جناب ناصری بدونن مفیده غیر ممکنه مخالفت کنند البته من صفر تا صد آماده سازیش رو قبول کردم و میدونم اضافه کردن این حجم از دوره ها در فاصله زمانی کوتاه واقعا سخت و غیر ممکنه مگر اینکه طرف خودش داوطلب بشه این لطف رو بکنه، آقا فرزاد @Farzad_Poodineh چون مسئولیت این قسمت رو دارند دقیقا میدونند که چقدر کار زمانبریه و به این سرعت نمیشه دوره های درخواستی تک تک کاربران اضافه بشه مگر اینکه خودشون یاری کنند

2 پسندیده