🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

هفته قبل همش ازاین شاخه به اون شاخه پریدم نتونستم ی کتاب رو تااخر بخونم
امروز یکم از فصل اول مرد عنکبوتی رو خوندم

10 پسندیده

عزیزم سعی کن قسمت کتاب‌های منتخب رو خیلی شلوغ نکنی که بتونی رو یه کتاب خاص تمرکز کنی.

12 پسندیده

خیلی خوبه
افرین مربی
شما الگوی مایی
من ارزو دارم یک روزی بتونم به راحتی کتاب های سنگین و فیلم های انگلیسی و المانی و فرانسوی رو بخونم
تمام تلاشم رو می کنم تا به این ارزوم حداقل تا ۱۰ سال دیگه برسم
به امید خدا

7 پسندیده

چشم :blossom: دقیقا خیلی شلوغ کردم این قسمتو

7 پسندیده

سلام دوستان :tulip:

تا فصل دهم کتاب دوم از مجموعه‌ی His Dark Material مطالعه شد. این کتاب نسبت به کتاب اول جذابیت کمتری داشت. از فصل ده تازه داره هیجان‌انگیز میشه.

16 پسندیده

سلام به همگی
کتاب دهم بدبیاری ها “آبشار یخ زده” مطالعه شد.

19 پسندیده

فصل اول مردعنکبوتی مطالعه شد

18 پسندیده

اینم از اولین زیبوک گردی بنده!

20 پسندیده

سلام دوستان کتابخوان :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
دو شب پیش داشتم یکی از فصل های کتاب “شکارچی ذهن” رو می خوندم که طبق معمول هر شب، زنجیره بامدادی ام رو پر کنم، همون ابتدای خوندن یکی از فصل های این کتاب بودم … به طرز بی رحمانه ای توسط راوی، غافلگیر شدم :joy: الان می گم چطوری … همون اول فصل، راوی کتاب، چند تا از فجیع ترین جنایت ها را داشت می گفت، وسط جنایت سوم یهو حالم بد شد و بدجور فشارم افتاد :joy::joy::broken_heart::broken_heart: حالا چرا؟! حواسم پرت شد که دارم به کتاب انگلیسی گوش می کنم و صحنه های اون جنایت ها رو قشنگ جلوی چشمای خودم دیدم :joy::broken_heart: گفتم اگه این کتاب یا کتاب مشابه این رو می خونید، همیشه یه لیوان آب قند کنار خودتون بزارید .‌…

9 پسندیده

سلام دوستان

کتاب دوم از مجموعه‌ی His Dark Material به پایان رسید.

اینم مثل کتاب اول پایان غم‌انگیزی داشت :worried:. امیدوارم کتاب سوم حداقل پایان خوشی داشته باشه.

19 پسندیده

چه حیفففف ، خیلی مشتاقم این کتاب رو بعدها بخونم ، یه خلاصه ای ازش تو نت خوندم . :relaxed::heart_eyes:
راستی پری خانم من فهمیدم چرا از لحجه بریتیش خوشم میاد : یادمه اوایل که میخواستم زبان رو یاد بگیرم ، دوستم فایل صوتی ( بعد از چند ماه فهمیدم داستان هایی که واسم می فرسته مربوط به کتاب steps to understanding هستند :grin:) واسم می فرستاد بعد بهم میگفت بشین این داستان کوتاه بامزه رو گوش کن بعد چندین بار هرچی می شنوی رو تو دفترت بنویس بعد واسم بفرست ببینم چی نوشتی ، منم این قد اون داستان گوش میکردم بعد می نوشتم و براش می فرستادم ، تصحیح نمی کرد ولی کلی تشویق ام میکرد :hugs: بعد پی دی اف داستان رو واسم می فرستاد، خودم تصحیح میکردم و دوباره گوش میکردم و می نوشتم. :slightly_smiling_face:
این طوری شد که متوجه شدم داستان ها لحجه بریتیش هستن و بهش خیلی عادت کردم . :heart_eyes:

امروز هم داستان وحشت هالووین ( کتاب خ ساده ) رو خوندم ، زنجیره یک ساعت و نیمم رو با گوش کردن به این داستان پر کردم . ( کلمه fair معنی که همیشه ازش تو ذهنمه انصاف هستش ، حالا تو این کتاب متوجه شدم fair hair یعنی موی بور و روشن . ) :woman:t3:

این هفته هم سه تا کتاب خوندم . تصویر دورین گری :camera: ، شب اژدهای سبز :dragon_face: ( نصفه مونده بود از قبلا ، فانتزی هم نیست) و وحشت هالووین :jack_o_lantern: . ( یهو صبح دلم خواست یه داستان کوتاه تخیلی گوش کنم, تنوع بشه، اخه این هفته درس با موضوع جدی زیاد گوش کردم و نوشتم و خوندم . )
:books: Have fun guys :rose:

17 پسندیده

خودت بهتر از من میدونی که غیرممکن وجود نداره.

اصلا این بریتیش‌ها انگار واسه روایت کردن خلق شدن. خدایی ادبیاتشون هم یه سر و گردن از ادبیات جهان بالاتره حداقل تو ژانر فانتزی حرف اول رو میزنن.

من با اینکه لهجه‌ی انتخابیم امریکنه، اما ترجیح میدم کتاب‌هایی گوش بدم که راوی بریتیش دارن.

منم بار اول این ترکیب رو به این معنا توی کتاب سالار مگس‌ها دیدم. اینه قدرت مطالعه، که باعث میشه همه چیز رو در بافت و قالب یاد بگیریم.

مرسی بابت گزارش خوبت. حضورت توی تاپیک باعث دلگرمیمه :kissing_heart:

7 پسندیده

خیلی ممنونم پری خانم عزیزم بابت دلگرمیایی هایی که بهم میدی . :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
سالار مگس ها :heart_eyes:، یکی از بهترین کتابهایی بود که تو دوران دانشجویی ام ( فارسی ) خوندم . منتظرم سطح لغات ام بیاد بالا برم سراغش ، ببینم هنوزم واسم جذاب هست یا نه.

7 پسندیده

سلام به همگی
کتاب یازدهم بدبیاری ها “غار غم انگیز” مطالعه شد.

17 پسندیده

سلام دوستان
فصل شعله نقره ای از کتاب های شرلوک هلمز خونده شد
:blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

17 پسندیده

تمام هستی و چیستی جهان در این کتاب خلاصه شده. فوق‌العاده است.

حتما به زودی. آهسته و پیوسته.

من از بریتیش به خودی خود بدم نمیاد اما از ورژن غلیظ این لهجه به شدت فراری هستم و اصلا دوست ندارم صدای خودمو بشنوم وقتی بریتیش حرف می‌زنم. میخوام سرمو بکوبم به دیوار وقتی بریتیش غلیظ رو میشنوم.

11 پسندیده

فقط به‌خاطر تو :face_with_hand_over_mouth:

8 پسندیده

عزیزم من معمولا تو ویدئوهای یوتیوب اینو دیدم. توی زیبوک به مورد اینچنینی برنخوردم. یه خرده کتاب “بازمانده‌ی روز”، لهجه‌ش غلیظه. البته نه خیلی زیاد.

6 پسندیده

خو چرا اسم کتاب سالار مگس میزارن :joy: اعتراف میکنم بابت عنوانش نرفتم سمتش :woman_facepalming:

7 پسندیده

واقعاً پروین خانم؟ @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
صوت راوی کتاب چطوره؟ پس باید کتاب خیلی جالبی باشه.
این کتاب، تو کدوم قسمت زیبوک هست؟ اصلاً تا حالا ندیدمش …
من تا دو هفته دیگه درگیر خوندن دو تا کتاب “تسلط” و “شکارچی ذهن” هستم. :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart:
می دونید که یه دور که کتاب ها رو نمی خونم. :joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده