🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

خب آقای حیدری اینجا محل فیدبک دادن نیستا. باید تو تاپیک‌های رایتینگ شرکت کنید اگه میخواید فیدبک بگیرید.

7 پسندیده

ای بابا. زیبوک خودش استعاره است از کتابخونی. فرقی نمیکنه زیبوک باشه یا خارج از زیبوک. هدف کتاب خوندنه. گزارشت رو از ما دریغ نکن :blush:

7 پسندیده

چشم عذر میخام .
دقت نکرده بودم

5 پسندیده

خب دوستان من بعد از یه مدت مقاله خوندن دوباره برگشتم به کتاب های داستانی
دیروز مطالعه ام رو با کتاب الیور توئیست دومین اثر مشهور چارلز دیکنز شروع کردم.

12 پسندیده

سلام به دوستان کتابخون و عزیز

کتاب خون هیولا از مجموعه گوسبامپس

پری خانوم اگه بخواین از بین این چهار مجموعه که تا الان خوندین یکی رو پیشنهاد بدین به نظرتون کدوم بهتره؟
@pari

15 پسندیده

وای چه کار سختی :joy:

هری پاتر که به جای خود، جونم به جونش بسته‌ است. ولی از بین سه تای دیگه “کتاب‌های پیدایش” بی نظیره. اصلا دنیاش عجیب و باستانیه، پر از احساسات پاک و عمیق.

اگرم با اندکی چاشنی طنز دوست داشته باشی، “پیتر و ستاره‌یاب‌ها” خوبه.

8 پسندیده

مرسی عزیزم هری پاتر رو منم عاشقشم یک فصل و نیم خوندم اما چون در برهه مناسبی نبود و مشکلات داشتم کنار گذاشتم تا وقتی بخونم نهایت لذت ببرم ممنون حتما بعد از این کتاب کتاب های پیدایش رو شروع میکنم امیدوارم سطحش مناسبم باشه مرسی که وقت با ارزشتون رو گذاشتین و پاسخ دادین :heart:

6 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم. :kissing_heart:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز
من همچنان سرگذشت نارنیا رو میخونم فعلا کتاب اولش رو تموم نکردم :grin:
شما به کتاب خوندن ادامه بدید
راستی کتاب های who was برای سطح متوسط خیلی خوبه :ok_hand: بخونید، کلی اطلاعات از افراد مشهور و تاریخی و… کسب کنید

14 پسندیده

سلام دوستای خوبم من کتاب روح مشتاقو تموم کردم… راوی خوبی داشت بعضی قسمتها سرعتش بیشتر میشد که گاهی ازش عقب می‌موندم😕

18 پسندیده

سلام دوستان کتابخون
کتاب شگفتی رو شروع کردم. همونطور که خانم بیانی قبلا این کتاب و معرفی کردن در مورد پسر بچه ایه که با ظاهر متفاوت به دنیا میاد.
این کتاب جزو رمان‌های متن اصلی زیبوک هست و متن آسونی داره و 8 ساعته
5 فصل اولش و خوندم

21 پسندیده

احیانا از روی این کتاب فیلم نساختن ؟!
فیلم اعجوبه
چون خلاصه کتاب شبیه داستان فیلمه

6 پسندیده

سلام، بنظر منم فیلمش رو هفته پیش تلویزیون خودمون گذاشت ، با همین اسم اعجوبه ، فیلم خیلی جذابی بود ، با اینکه آخر شب پخش شد ، من تا آخرش رو دیدم :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

9 پسندیده

اره اسم فیلم به انگلیسی میشه wonder خیلی قشنگه

4 پسندیده

فیلم wonder جالبه فیلمیش .

4 پسندیده

بله ، بنظر من پسره خیلی بامزه و حیوونکی بود :hugs::hugs::hugs:

5 پسندیده

سلام دوستان کتابخوان :heart::blue_heart:
کتاب Mastery از قسمت “کتاب های غیر داستانی”. :books:
زمان کتاب، بیش از شانزده ساعت است.
ویس راوی از همه جهت عالی است. لهجه امریکن، سرعت ویس مناسب، لحن صدا که عالی :heart_eyes: موقع گوش دادن به ویس این کتاب، حس می کنم که یه دانشمند داره برام کتاب می خونه. :heart_eyes:
رو کتاب Mind Hunter هم همین حس رو داشتم. حس می کردم که یک پلیس یا کاراگاه داره برام کتاب می خونه. :joy::heart_eyes: فصل های این کتاب رو هم هرازگاهی می خونم (به خاطر لغت های جنایی پیشرفته اش).

اما در مورد خود کتاب، به جای اینکه خودم توضیح بدم، لینک تاپیک عالی خانم فاطمه دوستی :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: رو براتون می زارم:

فقط یه نکته اینکه این کتاب، سرشار از لغات آکادمیک و سطح بالا هست و دلیل تکرار بعضی فصل های این کتاب هم دقیقاً همین است. البته به دلیل لغات سطح بالای این کتاب، باز هم دوست دارم فصل هاش رو تکرار کنم. بهتره بگم، به ویس راوی، معتاد شدم. :joy::heart_eyes:

:rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose:

21 پسندیده

الهه جان شما مرز های پشتکار رو با خوندن این کتاب جابه جا کردین واقعا :clap::clap::clap:
تقریبا همه ی فصل ها رو بالای دو بار خوندین، که این فوق العادست. خوش حالم که راضی بودین از خوندنش، امیدوارم تاثیرات درخشانش رو تو زندگیتون ببینید :rose::rose::rose::four_leaf_clover:

9 پسندیده

اختیار دارید. :pray::pray::pray: داریم درس پس می دیم. :rose::rose::rose:

اینقدر از این کتاب راضی بودم که تقریباً هر روز، حالا شده یه ربع یا بیست دقیقه، به این کتاب گوش می کنم. :books:
بازم ممنون بابت معرفی این کتاب :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده

دوستان کتاب خوان عزیزم
منم همونطور که گفته بودم دارم کتاب سرنوشت یک تحصیل کرده رو میخونم و تا فصل ۱۳ پیش رفتم.

تازه داره جذاب میشه.
این کتاب یک اتوبیوگرافیه، سرگذشت تارا وستور ،دختری که تو ی خانواده با عقاید کاملا افراطی بدنیا اومده، پدرش از مذهبیون افراطیِ فرقه ی مرمون هان که خودشون رو مسیحی میدونن و هیچ اعتقاده به مدرسه رفتن و مراجعه به پزشک و اینا ندارن و معتقدن که این کارا عقاید شیطانیه که میخواد بشر رو گمراه کنه، چون توی خانواده پدر به عنوان جانشین خدا معرفی شده اعضای خانواده حق اعتراض به رفتار های پدر رو ندارن و ی اوضاع وحشتناکی در جریانه. از هفت تا بچه ۴ تاشون اصلا شناسنامه ندارن و تو آمار کشور لحاظ نمیشن و مدرسه هم نمیرن، یکی از برادر های بزرگترش مدام از نظر روحی و جسمی آزارش میده که جاهای تلخ داستان همیناست :neutral_face:

جالبه که این اتفاقا برای زمان خیلی دور نیست و از اواخر ۱۹۸۶ روایت میشه، ولی اتفاقایی درش اتفاق میوفته که باورش سخته
کنار همه این ها تارا به کمک یکی دیگه از برادرهاش داره این شهامت رو پیدا میکنه که از خانواده جدا بشه و بره دنبال تحصیل …
این کتاب جزو لیست معرفی شده ی باراک اوباما هم هست و بیل گیتس هم در موردش مطلب نوشته
دوست دارم ادامشو بخونم ببینم چه میکنه این دختر جسور :hugs:

18 پسندیده