سه ذهنیت حیاتی برای موفقیت تضمینی شما در زبان انگلیسی

نظرتون چیه امروز باهاتون مواردی رو در میون بزاریم که هشتاد درصد راه رو سریعاً طی کنید؟

سلام به دوستان

موفقیت در یادگیری یه مهارت فاکتور های بسیاری رو می طلبه. اما در موفقیت 80 درصد ذهنیت و روانشناسی با اهمیته و 20 درصد باقی مونده شامل منبع، مربی، روش و… میشه.

امروز به بررسی سه ذهنیت حیاتی خواهیم پرداخت که اگه شما اونها رو در خودتون پرورش بدید بدون شک نه تنها در یادگیری زبان انگلیسی بلکه در تمامی مهارات موفق خواهید بود.

این سه ذهنیت شامل:

1. من به اشتباهاتم می خندم
  2. من از روند یادگیریم لذت می برم
  3. هر روز، روز تمرین

برای توضیحات تکمیلی ویدئو زیر رو ببینید.

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/farvardin/3-mindsets.mp4

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

22 پسندیده

انگار کسی خونه نیست و کل خونه رو در اختیار گرفتی :grimacing:

5 پسندیده

چرا مادرم بود :joy:

گفتم خواهشا یه ده دقیقه کار نکن. من اینو تو حال ضبط کنم میرم تو اتاق.

دو تا لوکیشن بعدی تو اتاقمه.

6 پسندیده

خسته نباشی آقای کشاورز :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:
سال نو مبارک :tulip::tulip::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::rose::rose::evergreen_tree::deciduous_tree::herb::seedling:
من به اشتباهاتم می خندم: دقیقاً همین امروز متوجه یه اشتباهم تو چالش رایتینگ تو همین تالار شدم که یه اسم رو به عنوان فعل بکار بردم و اون رو به گذشته ساده هم تبدیلش کردم! کسی هم این اشتباه رو بهم گوشزد نکرد. خودم یهو فهمیدم که اشتباه کردم. ولی خوب اصلاً ناراحت نشدم. دقیقاً هم آدم این اشتباهات رو دیگه فراموش نمی کنه.
من از روند یادگیری ام لذت می برم: دقیقاً دقیقاً … همینه. مثلاً در مورد خودم اگه یه کتاب ترجمه فارسیش تو بازار باشه، از خوندن اون کتاب فارسی خیلی لذت نمی برم و روم تاثیر آنچنانی نداره. ولی اگه کتاب رو به همون زبان انگلیسی بخونم، خوندن کتاب خیلی برام لذتبخش می شه و مطالب اون کتاب تاثیر خیلی عمیق تری روی من داره.
هر روز تمرین: این خیلیییییی مهمه. من خودم اگه زبانشناس سیستم زنجیره مطالعه روزانه نداشت، باز هم هر روز تو زبانشناس بودم. البته من به غیر از زبانشناس از منابع دیگه هم استفاده می کنم. خودم به شخصه افراد تنبل و غیر جدی تو یادگیری انگلیسی رو نمی تونم تحمل کنم.

4 پسندیده

لذت بردن از روند یادگیری, خیلی مهمه, من بهش رسیدم, واقعا اگر زبان رو بعنوان اجبار و وظیفه ببینیم انگار داریم رفع تکلیف میکنیم,
مورد اخر هم که واقعا درست بوده برای من, هر روز زبان خوندن و تمرین کردن موثرتر از هفته ای دو روز خوندن

4 پسندیده

دو روز پیش که اومدم داستانتون رو تقلید کردم و براش آهنگ پس زمینه گذاشتم تازه متوجه شدم چقد از این کار لذت میبرم. انگلیسی رو باید با این روش ادغام کنم زین پس :grin:
مرسی از این اطلاعات مفید :rose::rose:

5 پسندیده

انرژی بخش…:muscle:t2::+1:t2::ok_hand:t2::bomb::boom:

Perfect Video :bomb::boom:

3 پسندیده

مثل من… من از اشتباهاتم خجالت نمیکشم :upside_down_face: