این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

سلام
ورزش خانگی رو نگفتید! میتونیم تمرینات ورزشی خانگی مثل حرکات کششی و اینا انجام بدیم واسه ذهن و یادگیری خوبه :raised_hands::pray::raised_hands::pray::raised_hands::pray::muscle::muscle::person_gesturing_ok::person_gesturing_no::person_gesturing_ok::person_gesturing_no::person_gesturing_ok::person_gesturing_no::person_gesturing_ok::person_gesturing_no::person_gesturing_ok::person_gesturing_no::person_gesturing_ok::person_gesturing_no:

13 پسندیده

سلام
ممنون که گفتید :rose:

10 پسندیده

عجب ایده های عالیی گفتین خیلی ممنون :clap:t2::clap:t2:
بنده روزا ۲ ساعت زبان میخونم یک ساعت زبانشناس یک ساعت تکست بوک ها :books::books:
بقیش هم پای PS4 یا کامپیوترم :joy::joy::joy: ورزش هم که تعطیل شده تو خونه حالشو ندارم چون تنبل شدم :grin::grin:
از خدا میخوام همه چی برگرده به روزای قبل همه چی عادی بشه :pensive::pensive::pensive:

12 پسندیده

من بعد از شروع قرنطینه ۲ تا کیک و یه کاپ کیک پختم :sunglasses:

15 پسندیده

خیلی دوست دارم این کارها رو انجام بدم ولی خسته ام:expressionless::neutral_face:

9 پسندیده

خدا قوت
امیدوارم با انرژی مثبت دوستان شما هم خستگیتون در بره :grin:

(#انرژی مثبت)

12 پسندیده

چه جالب، منم دقیقا دارم همینکارو میکنم :grin: :clap:

تاپیک خیلی جالبی نوشتید، خداقوت
من خیلی ها رو دیدم از بس نمیدونن چیکار کنن، فقط خیره میشن به تلویزیون :sweat_smile:

13 پسندیده

سلام سپیده جان
مرررسی بابت ایده های خوبت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده

خدا هم میخواد که تو خونه نشینی تنبل نباشید. از تو حرکت از من برکت

عالیه :ok_hand::yum:

ماساژتون بدم
یه کتابی خونده بودم «پنج ثانیه» وقتی حال چیزی رو ندارید تا پنج بشمارید یه کارتون برسید
شما الان بگید ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ من عالیم چقدر انرژی دارم :wink:

من هنوز درس پنجمم :grin:

بچه ها فقط انرژی و انگیزه لازم داشتن گفتم تقدیم کنم
تو خونه ما فقط صدای اخبار میپیچه ولی خب چیکار کنم پدر من عاشق اخباره :face_with_hand_over_mouth:

11 پسندیده

سلام عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:
قابل شما رو نداشت خوشگل من :rose::rose:

8 پسندیده

هزار بار ممنون :rose:

پدر من هم

9 پسندیده

سلام مهربون :heart_eyes:
وای خدا همیشه از تک تک جملاتت لذت میبرم اخه چقد خوبی شمااا :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:ماهی اصا ، امیدوارم منم مث شما شم :v::v::v::v:

8 پسندیده

من دارم با تموم وجودم زندگی میکنم :hugs:
هر کاری که مدت ها بود در حسرت انجامشون بودم رو دارم پیش میبرم. واقعا فقط وقتی دائم سر کار میری قدر روزهای تعطیل رو میدونی :grin:
× البته خدارو به خاطر همه چیز شکر :heart:

13 پسندیده

سلام سپیده جان
مرحبا به مواردی که اشاره کردی :relieved::cherry_blossom::ok_hand:
بنظرم که دوران بسیار عالی هست‌ برای انجام کارای نکرده یا تکمیل کارای به تعویق افتاده :ok_hand::ok_hand:
و نهایت لذت را داریم می‌بریم خدارا شکر :smiling_face_with_three_hearts:

10 پسندیده

سلام گلم :kissing_heart: خوبی از خودته عزیزم :rose:

مثل خودت باش، خودتو دوست داشته باش :rose:

چقدر خوب :star_struck:

دقیقاً، قبلاً خیلی کارای ادارای میرفتم یه روز با خودم میگفتم یعنی میشه فقط یه روزش مال من باشه.
یا من بیرون بودم یا خونه مون خدای شلوغ بود.

شکر :pray:

سلام نسیم جون
ممنونم خجالتم نده ⁦☺️⁩

آره واقعاً وقت های باارزش رو نباید الکی هدر بدیم من بااینکه مانیتورم سوخته و هنوزم نخریدم، با کارای دیگه سرگرم میکنم.
بازم با این حال راضیم از زندگیم :grin:

11 پسندیده

منم یه پیشنهاد بی ربط به تاپیک، بدم صرفا جهت تقویت روحیه :grimacing:

عصر یخ‌بندان ۲ رو با دوبله‌ی فارسی ببینید.‌ اونوقت برای یه ساعت هم شده کرونا و همه چیزو فراموش می‌کنید.

16 پسندیده

سلام پری جونم
دمتون گرم عجب تقویتی بود :grin: عصر یخبندان تاحالا ندیدم ولی با دوبله :thinking:

7 پسندیده

:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:
عالی سپیده جان @sepide-str :rose::rose::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

من این چند مدته قرنطینه دارم بیشتر رو این جنبه کار می کنم. طوری که صدای اطرافیانم دیگه دراومده! :joy::joy::smiley::smiley::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
البته قبل قرنطینه هم زبان رو می خوندم. :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::heart::heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::two_hearts:
اگر هم تو زبان خسته بشم، برای خودم دوپینگ انگلیسی می کنم! :joy::joy::joy::v::v::v:

8 پسندیده

من بافتنی هم انجام میدم به شدت به آرامش ذهنم کمک میکنه :grin::+1:

12 پسندیده

:rose::rose:

فوق انرژی مثبت هستی شما :clap::clap:

عشقی شما :rose: منم همینجوریم خسته بشم اول به شکل هشت انگلیسی 8 قدم میزنم تا انرژی بگیرم

7 پسندیده