این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

سلام فاطمه خانم
خوش برگشتی
به به :heart_eyes::heart_eyes::ok_hand: خوشحالللم ک فرانسوی کار میکنی من عاشقققق فرانسویم
به شدتت
موفق باشی

6 پسندیده

پیانو هم خیلی خوبه…البته اگه قیمتشو در نظر نگیریم :sweat_smile:
تقریبا 3_4 سالی میشه کار میکنم…حرفه ای؟ نمیدونم اسمشو چی بذارم نه فکر نمیکنم حرفه ای باشه…چون اولا نمیتونم روزی 7_8 ساعت براش وقت بذارم(چون کارهای دیگه ای هم دارم) و دوم اینکه منبع درآمدم نیست. برای خودم میزنم ولی خب هم از روی کتاب میزنم هم گوشی…

6 پسندیده

خیلی عالیه :clap::clap:‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌

4 پسندیده

بازم خیلی خوبه من عاشق موسیقی ام موفق باشید :zap::heavy_plus_sign:

5 پسندیده

سپاسگزارم.همچنین آرزوی موفقیت برای شما…

4 پسندیده

خواهش می کنم :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::tulip::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::heart::heart::sparkling_heart::two_hearts:
برنامه ریزی و انجام دادن کارها به موقع اش، برای من همیشه مهم بوده.

6 پسندیده

سلام عزیزم. وای خیلی ممنون که منو یادتون بود. :heart_eyes:
بله به صورت خود اموز با یه کانال تلگرامی و سریال اکسترای فرانسوی و یه کم که با گرامرش آشنا شدم هم با روش پیمزلر ( همون نصرت خودمون. درسته روش کاملی نیست ولی برای بالابردن دایره لغاتم خوب بوده.) بعد از این هم میخوام با سریال های فرانسوی ادامه بدم.
من هم برای شما آرزوی موفقیت وسلامتی دارم :heart: :cherry_blossom: :cherry_blossom:

7 پسندیده

برای یادگیری تایپ انگلیسی میتونین از سایت Typing Club و برای تایپ فارسی هم میتونین از سایت یوتایپ استفاده کنید.

7 پسندیده

ممنون از اطلاعات خوبتون :rose:

6 پسندیده

منکه دفعه پیشم برگشتید منشنتون کردم :smile::smile::heart_eyes: اخه قبلا خیلی فعال بودید
خیلی خوبه موفق باشی

بررررترین آرزوست مررسی :four_leaf_clover::four_leaf_clover::pray::pray:
من هم برای شما خواستار برترین ها هستم

6 پسندیده

عالی بووووود منم از بس مشغولم وقت کم میارم. واقعا بهترین فرصت هستش.
با زبانشناس، 504،ازمون نظام مهندسی، قانون جذب و…

10 پسندیده

هرروز با خانواده انجام میدیم حرکات هم از اینترنت درمیاریم

6 پسندیده

ممنون عزیزم که ایده های خودتون رو اینجا به اشتراک گذاشتید
دقیقا به نکات خوبی اشاره کردید👌، به نظرم اگه برای خودمون برنامه هم داشته باشیم و فعالیت های مختلفی رو در نظر بگیریم هم بهمون انرژی و روحیه میده هم اینکه از این وقت و فرصت طلایی استفاده بهینه میبریم
:point_left:در واقع همه چیز به نگاه ما بستگی داره! که چه عینکی زده باشیم ! عینک منفی یا مثبت و واقعی
تجربه خودم رو میگم از روز اول که تو خونه موندم چند تا کار برای خودم در نظر گرفتم ولی خیلی نظم و برنامه نداشتم و هنوز احساس اتلاف وقت داشتم ولی از وقتی برای خودم برنامه ریزی کردم از صبح تا شب تمام فعالیت هام رو نوشتم و انجام میدم زمانم به بهترین صورت مدیریت شده و خدا رو شکر خودم احساس رضایت خیلی زیادی دارم :hugs::clap:
الحمد الله که صحیح و سالم هستیم و میتونیم از این فرصت ها به بهترین نحو استفاده کنیم :blush:
:point_left::point_left::point_left:یه اپلیکیشن ورزش هم دانلود کردم و روزانه باهاش ورزش میکنم که بسیار عالیه و پیشنهاد میکنم که امتحان کنین از Apple store گرفتم اسمش workout هست هم برای خانمها داره هم اقایون، یه برنامه انگیزشی و عالی به امتحانش میرزه

9 پسندیده

سلام عزیزم
خواهش می‌کنم :rose::rose::rose:

خداروشکر، ممنونم که از تجربه های خودتون گفتید :rose:

خیلی خیلی سپاس از معرفی برنامه ، حتما دانلود میکنم و استفاده میکنم :hibiscus::cherry_blossom:

5 پسندیده

ان شالله در ورزش هم مداومت داشته باشید :rose::rose::rose::rose::rose::wilted_flower::wilted_flower:

6 پسندیده

واااای من که لذت بردم از این فرصت طلایی

6 پسندیده

سلام سپیده خانم من تو این روزهای قرنطینه دو تا کتاب قطور رو خوندم و الانم دارم تفسیر قرآن کریم رو میخونم و به طراحی هام و الگو کشی هام در زمینه لباس میپردازم

9 پسندیده

سلام :rose:

خیلی عالیه آفرین :clap::clap:

6 پسندیده

سلام صبحتون بخیر و شادی روز خوبی داشته باشید :bouquet: یه پست دیدم تو تلگرام برام جالب بود شاید خوشتون اومد
.
:heavy_check_mark:فیلم Groundhog Day یا روز موش‌خرما

داستان یه خبرنگاره که برای تهیه‌ی یه گزارش به یه شهر دورافتاده می‌ره که از همون اول ازش بیزاره. سروته کار رو هم می‌آره و فرداش میخواد برگرده به شهرش که متوجه میشه صبح، دوباره توی دیروز بیدار شده

روز بعد و روز بعدش و روزهای دِگر هم! گیر افتاده توی روز اول هر روز همون اتفاق‌ها همون گزارش همون حرف‌ها
اول فکر می‌کنه شوخیه
بعد شوکه میشه بعد وحشت می‌کنه بعد سوگواری می‌کنه حتی خودش رو می‌کشه اما هربار دوباره توی همون روز بیدار می‌شه
رد می‌ده بی‌خیال می‌شه
کم‌کم می‌پذیره که دیگه باید تا ابد توی همون روز و همون شهر زندگی کنه شروع می‌کنه به دیدن یادگرفتن دوست پیداکردن کمک‌کردن با تمام شهر رفیق می‌‌شه اسم همه‌ رو بلده هنر جدید یاد میگیره، زبان جدید یاد می‌گیره، پیانوزدن یاد می‌گیره. همه‌ش توی یه روز. هر روز. وقتی بالاخره یاد می‌گیره یک‌بار از تمام اون ۲۴ ساعت درست استفاده کنه…
فردا می‌آد. فردایی که توش باسوادتر، قوی‌تر و قدردان‌تر از دیروز بیدار می‌شه.

روزهای قرنطینه‌، روزهای موش‌خرماست. اول شبیه شوخی بود. بعد شوکه شدیم. وحشت کردیم. بعضیامون فحش دادیم، بعضاً عَر زدیم. پذیرفتیم. جوک گفتیم. رفتیم تو خودمون. غمگین شدیم. حوصله‌مون سر رفت. رد دادیم. نقاشی کشیدیم. به گلدون‌ها رسیدیم. کالباس درست کردیم، نون پختیم! فیلم دیدیم. کتاب خوندیم. نوشتیم. ساز زدیم. ورزش کردیم. با هم حرف زدیم.
هنوز مونده، هنوز خیلی امروز رو دستمون مونده تا فردا بشه.

ولی میشه فردا می‌رسه تموم میشه این روز موش‌خرما، به محض اینکه یاد بگیریم چجوری ازش استفاده کنیم

:100: join us
@jaza_beh

12 پسندیده

فیلمیش معرکه است . هرکی ندیده حتما نگاه کنین.

6 پسندیده