وقتی که می خوای بخوابی صدا ها چطور به نظر میان؟

سلام ممنون مثل همیشه طنز بود و لبخند به لبامون :kiss:آوردین. اما فک کنم اون شخصیتی که میخواست بخوابه کل شب رو با هدفن کانتر بازی کرده :smiley::laughing::sweat_smile:
البته من بازی نمیکنم ها :smiley:

8 پسندیده

آفرین :clap::clap:
فکر میکنم اون آخرش این دیالوگ میومد :point_down::grin:

Sam: Hey Dude,check yourself befor wreck yourself :grin:

12 پسندیده

عالیییی بود :rofl::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl:
واقعا کامبیز حرف نداره بهترینه فقط صدای شلیک :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: فقط یه کلام شما بهترین هستین هم سرگرم میکنین هم ویدیو هاتون فان هست هم معرکهههههه :heart::heart:

10 پسندیده

یکبار نت رو خاموش روشن کنید درست شه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap:

6 پسندیده

من گاهی نصفه شب ها با صدای چیک چیک اب قالب تهی می کنم :woman_facepalming::joy:

6 پسندیده

ممنون فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
تو تلگرام دیدم :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::two_hearts:

6 پسندیده

:heart_eyes::heavy_plus_sign::zap::heavy_plus_sign::heart_eyes::heavy_plus_sign::heart_eyes::heavy_plus_sign::heart_eyes::heavy_plus_sign::zap:
Gr888888

5 پسندیده

سلام عزیزدلم :heart_eyes::kissing_heart::rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::bouquet::bouquet:شبتون پرستاره :rose::rosette::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet:فکرکنم باید همینطور باشه :thinking::thinking::thinking::thinking::rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::rose::tulip:

3 پسندیده

عالی و خلاقانه بود این کلیپتون. :ok_hand::ok_hand:

(و چه جالب بود همزمانی استایل جدیدتون اخه دقیقا همین دیروز پدر و برادرم هم همینکار رو کردن.
با روغن کرچک هم ماساژ میدن پوست سر رو تا رویش موهاشون بهتر بشه :grin: گفتم بگم شاید به امتحانش بیامرزه)

10 پسندیده

A post was merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

A post was merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

اگه قراره مثل اون پولدار شم حله :sweat_smile:

ارادتمندم.

والا نمیدونم مشکلش چیه. چون همینو میزارم تلگرام میشه. ولی تو تالار نمیاد

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

مخلصیم :grin::raised_hand:

قربون تو :grin::raised_hand:

قربون شما :grin::raised_hand:

قربون شما :rose::rose:

پس اصلا آپارتمان نباید باشید :grin:

آپارتمان کاملا رو اعصابه.

قربون شما. خسته نباشید :raised_hand::rose:

فردا میخواستم اطلاعیه بزنم بابتش که بگم برچسب ایجاد کردیم :grin:

:sweat_smile:
شاید…

نشنیدم :sweat_smile: یعنی چی؟

مخلصم. دمت گرم مرد بزرگ ⁦♥️⁩⁦

اوه اوه :sweat_smile::sweat_smile:

زنده باشید :rose::rose:

تاثیری ام داره؟ :grin:

13 پسندیده

فوق العاده بود اقای کشاورز:sweat_smile::rose:

6 پسندیده

این اصلاح از دروس اول مگا داستانه. خیلی باحاله :grin: معنی خودمونی اینه، اول خودتو یه بررسی کن قبل از اینکه خرابکاری کنی.
اینم تعریف دقیقش

والا تعریفشو زیاد شنیدیم ولی برادرم نتیجه رو بر سر دوستش دیده حالا داره امتحان میکنه ببینه واقعا جواب میده یا نه. :grin: حالا زمان میبره ولی جواب بگیره میگم بهتون :cherry_blossom:

5 پسندیده

ممنون بابت پاسخگویی :grin:

قبل از اینکه به خودت صدمه بزنی خودت رو ی بررسی کن

5 پسندیده

قربونت :grin: :rose:

3 پسندیده

برای من هم باز نمیکنه…

3 پسندیده

به به عالی بود واقعا دست مریزاد :clap::clap::tulip: استایل جدید هم بهتون میاد :clap:
البته طبق معمول اینجا برام باز نشد :thinking::face_with_raised_eyebrow:
@a.bayani
نمیدونم قضیه چیه همه موهارو زدن تنها مردی که در اطرافم مو داره بابامه بقیه همه زدن موهارو :thinking::thinking:

5 پسندیده

:joy: چه باحال گفتی.
والا قضیه ها متفاوته مهم نیته :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 پسندیده

سلام بالاخره من هم تونستم این ویدئو رو ببینم، اصطلاح جالبی بود to hit the sack
در مورد خواب جدیدا خیلی حساس نیستم و انگار همسایه طبقه بالایی ما صبح ها زود می خوابه تا شب ها زود بیدار شه، حدود سه نصف شب صدای جارو برقی، آبمیوه گیری، دریل ، … روبراه هست.

5 پسندیده