کمک کمک؟؟؟؟؟

آقا من فقط یه سوال از عزیزان دارم؟؟؟ بنده بیشتر از ۸ روزه با برنامه آشنا شدم… منتها سوالم اینه که عزیزانی که بیش از یک ماه یا چند ماه یا یک سال هست از برنامه استفاده میکنن آیا این برنامه واقعا تو یادگیری زبان شما تاثیر گذاشته؟؟؟؟؟ بنده در شرکتی کار میکنم که حدودا ۱۰۰۰نفر نیرو داره… به همه هم گفتن که باید تا یک سال آینده زبان رو یاد بگیرین… آیا ارزش داره بهشون بگم از این برنامه استفاده کنن؟؟؟؟ خواهش میکنم پاسخ بدین

7 پسندیده

سلام دوست عزیز.
این رو بدونید که اگه با تمرین و تلاش و البته به روش درست از این برنامه و در کنارش از نرم افزار bussu استفاده کنید، همه ی اعضا تالار بهتون تضمین میدن که مطمئن باشید 1 ساله به سطح دلخواهتون میرسید.

8 پسندیده

درود بر شما
به همه شون بگید بیان اینجا

6 پسندیده

شما باید یه مهارت هایی رو علاوه بر زبان یاد بگیرید
بکی استفاده از دیکشنری و مترجم ها آنلاین هست

زبان انگلیسی ۱ میلیون لغت دارد

۱۷۰ هزار لغت در حال استفاده در جامعه وجود دارد

۲۰ الی ۳۰ هزار لغت مورد استفاده هر فرد می باشد(بسته به رشته مثلا لغات پزشکی با مهندسی فرق دارن)

7 پسندیده

اولین حرفی هست که در دوران عمرتون به موقع زدید :joy::smiley::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام…ایا امکانش هست در مورد نرم افزارbussu کمی توضیح بدید

5 پسندیده

خیلی خبیثی :crazy_face:

6 پسندیده

سلام دوست گرامی :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::rosette::rose::tulip:عصرتون به شادی :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::white_flower::rose::tulip:خیر مقدم :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::rosette::rose::tulip::tulip:لطفا به تاپیکهای ذیل مراجعه فرمایند انشاالله به جواب سوالاتتون می رسیند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::blush::blush::hibiscus::sunflower::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rose::tulip::blossom::tulip::tulip::rose::hibiscus::sunflower:

بی زحمت مصاحبه با افراد موفق تالار زبانشناس رو هم بخوانید.
سند قاطع برای تایید زبانشناس جناب کامبیز کشاورز و مربیان و مجربین دیگر تالار هستند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::white_flower::rosette::rosette::rose::tulip::tulip:باآرزوی موفقیت های روز افزون برای شما :hibiscus::sunflower::bouquet::white_flower::rosette::rose::tulip:

6 پسندیده

سلام
100 در 100
راه رو درست اومدین زبانشناس بهترینه
من برنامه های زیادی امتحان گردم

6 پسندیده

سلام بله نرم افزار بسیار کاربردی و خوبیه، البته هرکس به اندازه ی تلاش اش بهره مند میشه

3 پسندیده

این تاپیک رو من بعد از تنها دو ماه استفاده مستمر از زبانشناس، ایجاد کردم و نظر کلی من در مورد برنامه اینه:

2 پسندیده

تازه می خوام اولین سالگرد زبانشناسی شدنم رو هم تو همین تالار جشن بگیرم. :joy::joy::joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:
:birthday::birthday::birthday::cake::cake::cake::gift::gift::gift::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
منظور از روش درست و برنامه Bissau چیست محبت میکنید توضیح بدید

1 پسندیده

بهتره تو بازار یا مایکت بزنید اسمشو و کامل ببینید البته همونطور که گفتم بهتره در کنار روش اصولی زبانشناس از این نرم افزار استفاده بشه.چیه.

1 پسندیده

بهتره تو بازار یا مایکت اسمشو بنویسید تا کامل تر درباره اش بخونید.
البته همونطور که گفتم بهتره در کنار روش اصولی زبانشناس از این نرم افزار استفاده بشه.

1 پسندیده

فدایی داری مرسی از راهنماییت

2 پسندیده

تو بازار برنامه را پیدا کردم ولی روی گوشیم نصب نمیشه علتش رو می دونید میتونید کمکم کنید ممنون میشم

1 پسندیده