جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

این دو تا عدد آبی و قرمز رنگ کنار الماس، “شاخص لغت” رو نشون می ده. با این تفاوت که عدد قرمز، “شاخص لغت کل” رو نشون می ده. یعنی نشون می ده که از ابتدای نصب برنامه تا الان، روی هم رفته، چقدر روی لایتنر کار کردی و براش وقت گذاشتی. اون عدد آبی هم “شاخص لغت روزانه” رو نشون می ده. یعنی تو خود همین امروز، چقدر با لایتنر کار کردی.

این هم یادم رفت بگم که من سعی می کنم از کتاب ها، Idiom ها و Slang های زیادی رو یاد بگیرم. یادگیری Collocation ها هم که از واجبات صد در صد تو انگلیسی هست.

همه اینها با کمک گرفتن از دیکشنری های تک زبانه برنامه، در حین خوندن یا گوش دادن :books: :headphones: :open_book: به کتاب، قابل دستیابی یا دسترسی هست.

فکر کنم حدود نیمی از حجم لایتنر خودم :spiral_notepad: فقط شامل همین موارد هست.

:blossom::cherry_blossom::herb:

15 پسندیده

سلام الهه جون :blue_heart: :heart: :blue_heart:
بهتون تبریک میگم. امیدوارم همینطور پر انرژی ادامه بدین. :rose: :v: :rose:

:yellow_heart: :orange_heart: :heart:

10 پسندیده

سلام الهه خانم.
دیدم شلوغه گفتم بزار خلوت شد بیام.

ماشاالله خیلی تبریک میگم.)
واقعاً عالیه :ribbon:.

خوشبحالم همچین دوستانی دارم )

به امید موفقیت همه ی اعضا زحمت کش زبانشناس ‌

9 پسندیده

انشاالله جشن رسیدن به سطح ۵،۶تون الهه خانم :relaxed::star_struck:

9 پسندیده

سلام،عیدتون مبارک :tulip:
تبریک میگم، موفق باشید :clap:

9 پسندیده

سلام الهه خانم تبریک می گم :rose:
امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید. :revolving_hearts:

9 پسندیده

سلام دوستان :yellow_heart: :green_heart:

@mohanna16
@gisoo13
@amirali_1506
@abbas_17
@noushin8

خیلی ممنون :blue_heart: از این همه محبتی که به من دارید. :green_heart::blossom::cherry_blossom:

:two_hearts: :heart: :two_hearts:

9 پسندیده

خواهش می کنم خواهر گلم عزیزی :blossom:

5 پسندیده

دقیقا همینطوره من همیشه سعی میکردم جذابیتای اینجوری رو ب اونایی ک اهل خوندن تکست بوک ها هستن بگم ولی انگار باید خودشون بهش برسن:)))خوشحالم بهش رسیدی😁
دقیقا منم همینطورم ک بعضی لغات همش تکرار مینش و یاد میگیرم

8 پسندیده

تبریک میگم الهه جون :star_struck::tada::balloon:
انشالله تاپیک سطح ۶ رو ازت ببینیم :star_struck:

آخرین سطح، سطح ۶ بود دیگه درسته؟ :joy::woman_facepalming:t2::orangutan:

6 پسندیده

درود به همگی

من هم نزدیکم بزودی به شما ملحق میشم
و همینجا جشن رسیدن به سطح چهار را با شما خواهم بود

8 پسندیده

سلام. تبریک میگم. من که سطحم پایینه با دیدن این پیشرفتا، واسه ادامه راهم کلی انگیزه میگیرم. ذوقم بیشتر میشه برای خوندن. :yellow_heart::heart_eyes: چه خوب که حستون رو به اشتراک گذاشتید. :cherry_blossom:

8 پسندیده

سلام زینب خانم :heart: :crescent_moon:خیلی ممنون

البته این تاپیک، برای بیش از یک سال پیش هست. الان زبانشناس و تکست بوک رو با هم میکس کردم، به دلایلی. :grin: دارم هدفمند تر، پیش می رم.

فکر کنم بد نباشه تو تاپیک “چالش کتاب کاغذی” آقا محمد :yellow_heart::sunflower: شرکت کنم و شات بزارم.

فقط خوبیش اینه که نسبت به قبل، کتاب ها “حتی کتاب های جدید” رو هم خیلی سریع تر می تونی بخونی. زبانشناس :blue_heart: خیلی کمک کرده بهم. مثلاً یه کتاب جدید رو شاید دو سه هفته ای تموم کنی. تازه کلی هم ذوق می کنی که اینها رو خودت قبلاً راحت یاد گرفتی.

دقیقاً همین رو می خواستم که یک سال و چند ماه، سراغ هیچ کتابی نمی رفتم.

سلام فاطیما خانم :heart: :crescent_moon:خوبی خواهر :blue_heart:

بله. سطح شش :six: آخرین سطح تو زبانشناس :blue_heart: هست. اِن شاء الله شات سطح شش، آخر همین امسال، همین تاپیک. :gem: :dizzy: :star2:

سلام امیر آقا :sunflower: :yellow_heart: ارادت :cherry_blossom::blossom:

شات سطح پنج :five: رو هم تو همینجا گذاشتم. ولی چون خواستم ریا نشه :joy: براش تاپیک جداگانه نزدم.

یه چند تا کامنتِ بالاتر هست …

اِن شاء الله زودتر، سطح چهار :four: شما :blue_heart::blossom:

سلام خانم ناردلی :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts:

ممنون از محبت و توجه ات :pray: :green_heart: :yellow_heart:
راستش این تاپیک، یکم قدیمی هست.

فکر کنم این تاپیک رو هم ببینی، بد نباشه. :blue_heart:

8 پسندیده

والا چی بگم الهه خانم.
من هر تاپیکی که زدم ازش استقبال نشد .امیدمون به شما هاست.
مطمئناً اگر بچه ها شرکت کنند منم استقبال می‌کنم

5 پسندیده

خوشحالم که این آواتار رو دیدم و باعث تقویت روحیه ام شد.ممنون و تبریک

4 پسندیده

چشم آقا محمد :sunflower: :yellow_heart:
گزارش های من رو که می دونی، رنگی هست. :joy:

دیگه قولِ قول :grin: :v: :gem:

سلام و خواهش می کنم :pray: :blue_heart: خوشحالم از این بابت. :cherry_blossom: :crescent_moon: :star2:

6 پسندیده

فوق‌العاده هستی الهه جان…به داشتن همچین مخاطبی افتخار میکنیم :heart::heart::heart::heart:

10 پسندیده

سلام عزیزم اره بعدا متوجه شدم چی بوده داستان و یک سال گذشته…خیلی خوشحالم واست انشاالله مام زودتر سطح هارو یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر بزاریم😁خداقوت اساسی بهت میگم و خداروشکر میکنم واسه موفقیتت

6 پسندیده

خیلی ممنون :pray: :blue_heart: زینب خانم :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts:

من هم خدا قوت متقابل، عرض می کنم. :grin: :v: ولی هنوز هم، موفقیت خیلی خاصی در کار نیست. :sweat_smile: همچنان باید بخونم. :grinning_face_with_smiling_eyes:

افسانه خانم :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts: در اصل، افتخار برای منه. :relieved: :pray: :blue_heart:

همیشه نسبت به من، محبت داشتی و انگیزه دادی. :star2: :yellow_heart: :dizzy:

:yellow_heart: :crescent_moon: :heart:

9 پسندیده

:heart_on_fire::heart_on_fire::heart_on_fire: