چالش سحر خیزی :)

:joy: اتفاقاً …! کاری که من می کنم، شاید از عهده یک درصد مردم هم برنیاد! :joy: بیش از بیست و چهار ساعته که آن :joy: هستم!!! :joy::joy::joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
خدا وکیلی دیگه از این کامنت ها نزار :point_down::point_down::point_down::joy::joy:

4 پسندیده

من بودم ترک تحصیل میکردم :sweat_smile::joy:

4 پسندیده

دیگه تو ماه رمضون فک کنم تا دو ظهر خوبه :sweat_smile:

5 پسندیده

با سلام خدمت همه دوستان.

خب دیگه ماه رمضان هم تموم شد و می خوایم چالش صحر خیزی رو مجددا افتتاح بنماییم. :grin:
من ان شاء الله از فردا شروع میکنم.

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
ممنونم بابت این تاپیک حذاب و مفید

2 پسندیده

سحر دیگه :sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام چه کلیپی اموزنده ای گذاشتین منم دوران دانشجویی از ساعت ۵ صبح پا میشدم میرفتم دانشگاه
دانشگاه جنوب تهران بود از غرب به جنوب میرفتم و خیلی برام بد بود چون شب ساعت ۱۰ میخوابیدم و صبح زود پا شدم و بعدش این بود که خیلی خسته میشدم .

6 پسندیده

متن کلیپ ارائه شده:

How hitting the alarm destroys your sleep
You are now in major trouble and the reason why you are in trouble is because your brain still locked in to a sleep cycle.
This is the productivity killer that most of us don’t know about it has to do with waking up now when you think about being productive you got a big day and you got a bunch of stuff you need to get done most of us focus on when. when do I need to get up in order to get everything done that’s not what you need to focus on.
The thing that really impacts your productivity is how. how do you wake up and here is the deal.
If you are like somebody like I used to be that hits the snooze button that kills your productivity for at list four hours .
Let me explain. you have to understand this. the snooze button creates a mental state. a state in your brain that is called sleep inersia. it’s so bad its acually has a name. hear is what it is.

3 پسندیده

من ساعت ۴ از خواب پا میشم

4 پسندیده

خیلی عالیه اگر عادت هر روزتونه.
به این سطح رسیدن از آرزوهای منه.

2 پسندیده

درود بر شما
به هر جا مینگرم شما را میبینم :rofl::rofl::rofl::sleeping:
خدا شدین تو تالار :grinning:
تندرست باشید :rose:

3 پسندیده

گذشت دیگه اون دوران :grin::v:
الان دیگه فقط تو این تاپیک هستم :blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart:

7 پسندیده

باید زود بخوابی همین
من ساعت ۹ شب نهایتا ۹:۳۰ میرم رخت خواب

4 پسندیده

مادرم میگه آرزو به دل موندم یک بار در نوزادیم و کودکیم تا ساعت ده یازده بخوابم
از بچگی عادت داشتم ساعت هفت صبح بیدار باشم.الان که دیگ شده شش صبح
ساعت هفت شام میخورم خیلی دیر بخوابم ساعت دوازده.
فک کنم فقط در این مورد خیلی شانس اوردم . نمیخوام تلاش کنم برای سحرخیزی :wink::laughing::laughing::laughing:

6 پسندیده

سلام علی جان
بسیار عالی
کاملا موافقم من که سحرخیزم ولی مطالب بسیار آموزنده ای رو دادی تو ویدئو منتظر بعدی‌ هاش هستم :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام
سحرتون بخیر :joy::sweat_smile:
:walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman:

5 پسندیده

سلام منم سال هاست سحرخیزم. باب مثال امروز 4صبح بیدار شدم .با نکات گفته شده موافقم بجز کمی در باره مطلب مورد ششم.
گفتید شب غذای با مزاج گرم بخورید تا زودتر بیدار شوید. غذا با طبع گرم خواب ابتدای شب را مختل میکند چون مغز را فعال نگه میدارد
ولی چند نکته هت که همیشه سالمند تر ها به زبان میاورند مثا روزی را صبح زود تقسبم می کنند .من باهاش موافقم

6 پسندیده

سلام علی آقا و دوستان گلم
صبح همگی بخیر
مرسی از این تاپیک با حال
مدتی نبودم تالار بدلیل مشکلات
من کلا سحرخیز هستم و ساعت ۵ اتومات بیدارم ساعتم نیاز ندارم برای بیدار شدن
بله همینطور که دوستان گفتن با تمرین به این سحرخیزی عادت می کنید. بقیه ی کمبود خواب را هم در طول روز جبران کنید البته اگه وقت داشته باشین اگه هم وقت نبود شب کمی زودتر بخوابین این هم تمرین میخواد
موفق باشین دوستای گلم

3 پسندیده

3 پسندیده
1 پسندیده