چالش سحر خیزی :)

گذشت دیگه اون دوران :grin::v:
الان دیگه فقط تو این تاپیک هستم :blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart:

7 پسندیده

باید زود بخوابی همین
من ساعت ۹ شب نهایتا ۹:۳۰ میرم رخت خواب

4 پسندیده

مادرم میگه آرزو به دل موندم یک بار در نوزادیم و کودکیم تا ساعت ده یازده بخوابم
از بچگی عادت داشتم ساعت هفت صبح بیدار باشم.الان که دیگ شده شش صبح
ساعت هفت شام میخورم خیلی دیر بخوابم ساعت دوازده.
فک کنم فقط در این مورد خیلی شانس اوردم . نمیخوام تلاش کنم برای سحرخیزی :wink::laughing::laughing::laughing:

6 پسندیده

سلام علی جان
بسیار عالی
کاملا موافقم من که سحرخیزم ولی مطالب بسیار آموزنده ای رو دادی تو ویدئو منتظر بعدی‌ هاش هستم :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام
سحرتون بخیر :joy::sweat_smile:
:walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman:

5 پسندیده

سلام منم سال هاست سحرخیزم. باب مثال امروز 4صبح بیدار شدم .با نکات گفته شده موافقم بجز کمی در باره مطلب مورد ششم.
گفتید شب غذای با مزاج گرم بخورید تا زودتر بیدار شوید. غذا با طبع گرم خواب ابتدای شب را مختل میکند چون مغز را فعال نگه میدارد
ولی چند نکته هت که همیشه سالمند تر ها به زبان میاورند مثا روزی را صبح زود تقسبم می کنند .من باهاش موافقم

6 پسندیده

سلام علی آقا و دوستان گلم
صبح همگی بخیر
مرسی از این تاپیک با حال
مدتی نبودم تالار بدلیل مشکلات
من کلا سحرخیز هستم و ساعت ۵ اتومات بیدارم ساعتم نیاز ندارم برای بیدار شدن
بله همینطور که دوستان گفتن با تمرین به این سحرخیزی عادت می کنید. بقیه ی کمبود خواب را هم در طول روز جبران کنید البته اگه وقت داشته باشین اگه هم وقت نبود شب کمی زودتر بخوابین این هم تمرین میخواد
موفق باشین دوستای گلم

3 پسندیده

3 پسندیده
1 پسندیده