چالش سحر خیزی :)

ویدئو هنوز برای من باز نشده :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rosette::blue_heart::purple_heart::green_heart:

4 پسندیده

مشکلی نداشت من تست کردم.

4 پسندیده

زیر نوییس فارسی ندارید من …

https://youtu.be/iwollxDAm0Y

لینک اصلی اش☝️

3 پسندیده

چالش سحر خیزی آپدیت شد. :boom: :100:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
:ok_hand::ok_hand::ok_hand:
سحرخیزی عالیست

4 پسندیده

سلام
مطالب خوبی بود، سپاس :pray:

در رابطه با سحر خیزی و عادت کردن به سحر خیزی، یکی از کارهای مفید(علاوه بر سه مورد بالا) که بشخصه تجربه کردم، شام سبک و ابتدای شبه، و اصولا اگه با معده‌ی خالی(نه گرسنه) بخوابید، بیدار شدن بشدت راحت میشه، اگه شب مایعات کمی استفاده بشه هم راحت تر بیدار میشید
البته این بستگی به زود خوابیدن هم داره

یه تجربه‌ی شخصی هم که نمیدونم پایه‌ی علمی داره یا نه، اینه که روزهایی که زیاد فعالیت داشتم، (چه کارهای ذهنی مثل درس و… و چه فعالیتهای فیزیکی مثل ورزش، اسباب‌کشی، تمیز کردن و…) با اینکه شب دیر خوابیده بودم، اما صبح زود بیدار میشدم
انگار که میزان دریافت و مصرف انرژی روزانه، در میزان خواب و تنبلی تاثیر میذاره؛ مثلا انگار که ذخیره‌ی کالری زیاد باعث خستگی و تنبلی میشه و در نتیجه کسالت ابتدای روز، سحرنخیز بودن و… رو بدنبال داره :wink:

9 پسندیده

هیچ بیدار شدنی به ادم مثل سحرخیزی انرژی نمیده بیدار میشی انگار لطافت هوا، نجوای پرنده ها و همه و همه دست بدست هم دادن تا به تو انرژی مثبت بدن
من اگه دیر پاشم اون روزم روز نبست

10 پسندیده

سلام
احسنت
دقیقا منم همچین تجربه ای دارم.
مخصوصا روزهایی که باشگاه میرفتم سحرخیزی و سر حالیم قطعی بود. :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

سلام آقای تبریزیان خدا قوت.
توی بحث سحر خیزی، بهترین کتاب، کلوب 5 صبح رابین شارماس. که قشنگ روتین خاصی رو معرفی میکنه برای تنظیم فعالیت هایی که باید انجام داد تا بشه این عادت رو نهادینه کرد. :rose:

12 پسندیده

سلام
متشکرم از معرفی.
داخل اپ هستش ؟
@a.bayani

6 پسندیده

من هم مثل @elahehvelayati هستم خوابم کم هست و کلا بیدارم دوست دارم بخوابم ها اما نمیشه که نمیشه

5 پسندیده

خیر متاسفانه.
من پارسال نسخه ترجمه شده شو از رویال مایند مطالعه کرده بودم.

6 پسندیده

سلام
حالا که بحث سحرخیزی و کارایی بهتر شده بد نیست نگاهی به شرایط ذهن در ساعات مختلف روز داشته باشیم

18 پسندیده

خیلی جالبه آخه من قبل دانشجویی خیلی زود بیدار میشدم ولی ب محض خوابگاهی شدن رنگ ساعت شش و هفت صبح و ندیدم ,:joy::joy:

4 پسندیده

خوب من خوابگاهی نبودم. یازده سال، مدام، از شرق تهران باید می رفتم غرب تهران. دیگه شما طول مسیر رو تصور کنید. :joy::joy::joy:

3 پسندیده

دقیقا اون تایم 22تا 3 که نیاز به ریکاوری داره من بیدارم گاهی🤦‍♀️.

5 پسندیده

عالی بود
ممنون از به اشتراک گذاریتون.

5 پسندیده

سلام دوستان گلم
چالش خیلی خوبیه ممنونم ازتون :rose:

6 پسندیده

سلام من هم میخوام توی چالشتون شرکت کنم :smiley:

5 پسندیده

شگفت آوره، خوش به حالتون

5 پسندیده