چالش سحر خیزی :)

:joy::joy: خوب نیست خواهر @azam38 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: همش آن هستم :joy: یکم آف بودن هم بد نیست :joy::joy::green_heart::blue_heart::purple_heart::two_hearts:

4 پسندیده

خیلی عجیبه.
چطوری میشه یه آدم فقط ۲ ساعت بخوابه و با انرژی باشه؟
من شغلم برنامه نویسیه.
اگر خوب نخوابم مغزم کلا کار نمیکنه و پرفورمنسم میاد به شدت پایین.
@elahehvelayati

6 پسندیده

:joy: بخدا خودمم موندم :joy::joy: جوابی ندارم بدم :joy::rose::tulip::two_hearts:
فاطمه @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: عمه جان، شما چطوری تو این زمینه؟ نظرت چیه؟ :yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::sparkling_heart:

8 پسندیده

تو تالار چقدر برنامه نویس داریم ما ؟!!! :heart_eyes::heart_eyes:
یه تاپیک هم مخصوص برای برنامه نویسان بزنیم ببینم چند نفرن چقدر دوست پیدا میکنیم :grin:

7 پسندیده

دیگه چه کسایی برنامه نویسن؟

4 پسندیده

خانم معلم عزیز
آناهیتا جان
پری جون
و شما
و من (به برنامه نویس شدن نرسیدم فعلا در حال یادگیری ام )
بقیه رو یادم نیست دقیقاً :thinking:

6 پسندیده

میتونم بپرسم چه ساعتی که بلند بشیم سحر خیز بودنه؟ :sweat_smile:

3 پسندیده

برای هر آدمی فرق داره.
ولی مل رابینز رو ساعت ۶ صبح تاکید دارن.

3 پسندیده

ممنون پس از حالا به بعد سعی میکنم ساعت۶بیدار بشم

3 پسندیده

سلام
قبلا @a.bayani چالشی مشابه این ترتیب داده بودن, فکر کنم سه سال پیش, و واقعا کاربردی و مفید بود برای خیلی از دوستان از جمله من.
ممنون از ایجاد این چالش

من فقط اومدم یه نکته رو بگم برای دوستان کم خواب,
کلا نه پرخوابی مفیده نه کم خوابی, خیلی مراقب سلامتیتون باشید, البته این اتفاقی که برای یک نفر اتفاق افتاد دلیل نمیشه که برای همه بیفته و من فقط خواستم اطلاع رسانی کنم
یک بنده خدایی رو بخاطر سکته مغزی بردن دکتر, دکتر اولین سوالی که ازش پرسید کم خوابی بود, و کم خوابی یکی از علتهاش بود.
باز هم تاکید میکنم که دلیل نمیشه این اتفاق واسه هر کسی که کم خوابه بیفته ولی من دو مورد رو از نزدیک میشناختم و کم خوابی یکی از علتهاش بوده.
مراقب سلامتیتون باشید که در بلند مدت بیماری خودش رو نشون میده نه کوتاه مدت.

9 پسندیده

من برنامه‌نویس نیستم اما مجبورم پایتون یاد بگیرم. فعلا یه اطلاعات اولیه دارم ازش. به صورت پیشرفته بلد نیستم.

7 پسندیده

بله در جریان هستم.

بله درسته موارد استثنا همیشه هست.

3 پسندیده

من نویسنده ام یعنی در آینده میخوام بشم برنامه نویس نیستم.

3 پسندیده

سلااام به به پروف جدید مبارک آتوسا جان :rose:خوشحالم که اون چالش خاطره خوبی شد برات :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

همون چالشی که اکسل سحر خیزی پر می کردید ؟

4 پسندیده

بله که البته اون یک قسمتی از چالش عادت های مفید بود. اما آتوسا جان از همون اوایل تاپیک چالش عادت‌ها با ما همراه شد و ورزش و سحر خیزی رو شروع کرد و کاملا نهادینه کرد :grin: دوستان دیگری هم بودن که متعهد ماندن اما من خودم آتوسا رو در جریانم.

7 پسندیده

قربونت عزیزم

دقیقا, خودم هنوز باورم نشده, اما من متعهد شدم به سحرخیزی و ورزش,

5 پسندیده

ممنون میشم تجربیات سحر خیزیتون رو به اشتراک بگذارید.

5 پسندیده

سلام قبلا در تاپیک عادات سحرخیزی گذاشتم, لینکشو پیدا میکنم میفرستم براتون

5 پسندیده

اگه میشه لینکش رو برا من هم بفرستین

4 پسندیده