مدیریت زمان ⏰

خیلی لطف دارین خوشحالم که خوشتون اومد :hibiscus: :hibiscus:

8 پسندیده

سلام دوستان امید وارم حال دلتون عالییی باشه
بسیار بسیار مقاله خوبی بود یعنی عالییی بود من یه چند باری خوندم چون خیلی دراز بود :grin::grin::grin:
خیلی ممنون و خسته نباشین واقعا عالییی بود
موفق و پیروز باشید :rose::rose::rose::rose::rose:
:iran::heart::afghanistan:

9 پسندیده

مریم خانم @maryam :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
با اجازتون من بعد افطار می یام این مقاله ارزشمند شما رو می خونم. :heart_eyes::heart_eyes::blue_heart::green_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::purple_heart:
معلومه حسابی پر باره. :dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده

یک مقاله انگیزشی عالی :clap::clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

عالی عالی
مقاله بسیار پر محتوا.
ارزش چندبار خوندن را داره:clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

سلام مریم بانوی عزیزمان
میگن : God helps them who help themselves و بهترین روش کمک به خودمان ارزش گذاری برای زمان هست.
مقاله تون عالی و پر محتوا هست. با اجازه تون یه آیتم رو من هم اشاره کنم که البته در مقاله بود اما به زبان دیگر عرض می کنم اینکه لازمه ی موفقیت در مدیریت زمان تعهد هست بارها به تعهد 100 درصدی اشاره کردم اما به واقع 99 درصد تعهد هم اثر منفی خودش رو خواهد داشت.

دم غنیمت دان که دنیا یک دم است
هر که بادم همدم است او آدم است

9 پسندیده

خیلیی ممنون خوشحالم که مفید واقع شد براتون :dizzy::dizzy:

:star_struck: افتخار میدید

لطف دارین خیلی ممنون :dizzy: :dizzy:

ممنون بابت وقتی که گذاشتین :dizzy::dizzy:

سلااام :star_struck:
واقعا همینطوره من به خودم تلنگر وارد شده شدید اخیرا قشنگ دارم از ثانیه به ثانیه زمانم درست استفاده میکنم و ارزش قائل میشم براش، دیگه برای چیزای بی ارزش وقت نمیزارم.

تعهد به روش های درست البته کاملا درسته :ok_hand::ok_hand: ممنون بابت وقتی که گذاشتین :rose::rose:

9 پسندیده

مرسی از تحقیقات جامع و مفید برای این موضوع مهم

6 پسندیده

خواهش میکنم :pray:
‌‌‌‌‌‌‌

5 پسندیده

سلام مریم جان خوش برگشتی با انرژی :smiling_face_with_three_hearts: بسیار مقاله جامع و کاملی بود و هم شامل نکات روانشناسی هم شخصیتی هم علمی و هم فلسفی بود و این یعنی جمع بندی دقیقی از خلاصه دو کتابی که خوندی ارائه کردی. احسنت بهت عزیزم :tulip::tulip::tulip: بازم از این کارا کن.

5 پسندیده

سلاام :star_struck:
قربونت عاطفه جان ممنون بابت وقتی که گذاشتی :rose: :rose:

حتماِ حتما :grin:

6 پسندیده

سلام خسته نباشی :tulip:
همین الان خوندنش رو تموم کردم عالی بود :clap:t2:

7 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :pray::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام عالی بود نریم خانم خسته نباشید خیلی بدرد بخور بود:rose::+1::innocent:

4 پسندیده

شرمنده اشتباهی شد مریم خانم واقعا عالی بود و خیییییلی مفید ممنونم:ok_hand::pray::tulip:

5 پسندیده

ممنون چه خوب که مفید واقع شد براتون :pray::pray:
در ضمن اگه خواستید ویرایش کنید پیامتون روی اون سه نقطه پایین پیامتون کلیک کنید و از 20200508_035813 استفاده کنین.

4 پسندیده

ممنونم از راهنمایی شما:pray:یهدرخواست هم داشتم که اگه میشه از این مقاله ها بیشتر بزارید:ok_hand::pray:

3 پسندیده

در ضمن دوستان یه سوال داشتم که یه اانسان که میخواد به هدف و ارزوهایی که داره و همچنین به موفقیتی که میخواد دست پیدا کنه باید چیکار کنه ممنون میشم راهنمایی کنید:innocent::rose:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
بنظرم باید
۱ از خدا کمک بخواد
۲ صبر داشته باشه
۳ خیلی تلاش کنه
۴ فقط متمرکز باشه رو هدفش
۵ سختی بکشه و بجنگه برای موفقیت
اینا فاکتور های منه برای رسیدن به هدفی
و اینکه شاید گاهی اوقات فکر کنی به یه دیوار خوردی و هیچ پیشرفتی برای رسیدن به هدفت نداری ولی اگه بازم تلاش کنی و ادامه بدی ۱۰۰ درصد به هدف و آرزوهات میرسی
موفق و پیروز باشید دوست گرامی :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
@djgshhsf

9 پسندیده

سلام منم نظرم همینه دقیقا مثل شما
شما درست میفرمایید یه ضرب المثل هست که میگه از تو حرکت از خدا برکت ممنونم از راهنمایی خوب شما:rose::pray::ok_hand:

4 پسندیده