چالشِ چله‌ی شدت 🍨

سلام
چجوری توضیحش بدیم؟
یه مثال بزنید تا مثل اون بذاریم توضیحاتو

:see_no_evil:

:pray:

:joy:
معلومه خودتو غرق کردی تو انگلیسی :grin:

:raised_hand_with_fingers_splayed:

10 پسندیده

فاطمه خانم من الان یه فیلم انگلیسی خاص می بینم. ولی بدون زیر نویسه.
در مورد وسواس فکری عملی جبری هست.
یعنی شخصیت اصلی فیلم، شدیداً مبتلا به OCD هست.
قسمت های پنج، ده و پانزده دقیقه ای داره که من گهگاهی توی یوتیوب می بینم.
ولی بنا به دلایلی، نمی تونم داستان هر قسمت رو توضیح بدم.
قبوله تایم این رو هم تو گزارش هر روزم حساب کنم؟

:dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: @fateme191

8 پسندیده

آ ره اعظم جون @azam-123 حالا اینا به کنار آناهیتا خانم رو من خیلی دوست داررم :grinning: خودشم میدونه :kissing_heart::kissing_heart:
.
.الهه خانم شما در واقع الان توضیحش دادید قبول میکنیم :relaxed:…من سخت گیرم یکم باید لطف کنید یه لغت یا یه دیالوگ کوتاه از فیلیم بگید
@firo744 و @elahehvelayati

10 پسندیده

پس یه پاراگراف در مورد داستان هر قسمت می نویسم.
چون رفتار ها و گفتار طرف، به شدت وسواس گونه هست.
من که خیلی با قسمت های این فیلم می خندم. :joy:

6 پسندیده

مرسییی :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet: فقط لطفا پاراگرافه کوتاه باشه :ok_hand:

7 پسندیده

می شه یه تاپیک جداگانه برای این ایجاد کنی؟
بچه هایی که فیلم می بینند، دیالوگ یا لغت ها رو تو اونجا به اشتراک بگزارند.

6 پسندیده

باشه چرا که نه :grin:
… چه فکرای خوبی چقد خلاقیدا :sunglasses:

6 پسندیده

تی فدا :joy::heart_eyes::pray: :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اگه وقت نمی کنی، تاپیکش رو من قبول می کنم بزنم.
تازه یه پیشنهاد دیگه هم دارم. بگم؟ :grin:

5 پسندیده

تا بگیی زدم :grin:

پیشنهاد بعدیت چیست؟

6 پسندیده

بچه ها تو هر موضوع یا ژانری که انگلیسی کار می کنند، لغت ها، اصطلاحات و افعال مرکب تخصصی مربوط به اون موضوع یا ژانر رو در قالب تاپیک برای بچه های دیگه به اشتراک بزارند.
مثلاً من خودم تازگی ها تو “روانپزشکی جنایی” خیلی لغت و فعل و … یاد گرفتم.

5 پسندیده

اره فکر خوبیست ما هم یاد میگیریم :blush:
ولی اون به من بستگی نداره باید افراد خودشون بزنن :relaxed: اقای مصطفی من دیدم همچین کاری انجام میداد …لغتای کارتون ها رو به اشتراک میذاشت

6 پسندیده

بچه ها من اول میخواستم اسامی افراد رو آخر هر شب جدول بندی کنم ولی این کار هم زمان بره و هم اینکه منسجم نیست.
من تو تاپیک اصلی اسامی شرکت کننده ها رو نوشتم، روی اسم هر شرکت کننده که بزنید میزان مطالعه اش رو تو هر روز میتونید ببینید.
دوستان زحمت میکشن علاوه براینکه گزارش میدن چی خوندن جمع کل مطالعه شون رو در تاپیک اصلی وارد میکنن، روی اسم خودشون میزنن و جلوی فلش تایم مطالعه رو مینویسن، من فقط تا روز سوم رو برای نمونه نوشتم شما هم مثل من بقیه روزها رو بنویسید و فلش بذارید و تایمتون رو وارد کنید.
اگه خودتون بنویسید بهتره ولی اگه نتونستید تو گزارشتون جمع زمان مطالعه رو بنویسید من یا فاطمه جان تو تاپیک اصلی وارد میکنیم.
در پایان هر روز یه رنکینگ از اسامی شرکت کننده ها هم داریم به ترتیب از بیشترین تایم مطالعه تا کمترین تایم مطالعه برای ایجاد رقابت و اعلام برنده
البته امیدوارم این کار جنبه منفی نداشته باشه اگه موافق این کار نیستید نظرتون رو بگید.

@fateme191
@elahehvelayati
@Ghabel
@firo744
@azam-123
@zeinabss
@niloo23
@fateme67
@miss_mary
@marjan96

13 پسندیده

خواهش میکنم…
واقعیتش من یک روز برای هر پادکست زمان میزارم و گاهی تو همون روز انگلیسی قدرت هم میخونم بستگی به میزان و سنگینی مطالب داره
مثلا روزی که قرار درس جدید قدرت بخونم یا سراغ پادکست نمیرم یا فقط به عنوان مرور بهش سر میزنم
… ممکنه هر پادکستو یک روز براش زمان بزارم اما سعی میکنم با اصطلاحات اون درس درگیر باشم…
درکل خیلی به خودم فشار نمیارم تا از خوندشون حس خوبی بگیرم نه حس تکلیف و زور :blush::rose:

8 پسندیده

دست درد نکنه :heart_eyes:
اسم من جا افتاده :relaxed:

5 پسندیده

وااااای ببخشید صاحب خونه رو یادم رفت :see_no_evil:
چون دوتا فاطمه بودین به اشتباه فکر کردم شما رو هم نوشتم

7 پسندیده

فدا سرت این چه حرفیه

6 پسندیده

من متوجه نشدم تو کدوم جدول زمان ام رو بنویسم
لطفا خودتون بنویسید با احترام فراوان :wink::slightly_smiling_face:
روز اول ام یک ساعت
روز دوم ام سه ساعت ( شنیداری یک ساعت ) ( دو ساعت تمرین نوشتاری )

گزارش روز :two:
خواندن با دقت چهار داستان مصور و تمرین جمله سازی .
یک ساعت مینی استوری aj روز مردگان.

12 پسندیده

من امروز 3،ساعت و 20 دیقه کار کردم
هنوز داستانای بچگونه را تموم نکردم :speak_no_evil: چون از این شاخه ب اون شاخه زیاد میپرم :no_mouth:
قلموی سحر آمیز را کار کردم 1:20 ساعت رایتینگش، 20 دیقه تلفظش و 1 ساعتم پادکست بریتیش کانسیل را گوش کردم
جمعا 2:40 ساعت میشه

9 پسندیده

منم تا آخرش هستم :raised_hand_with_fingers_splayed::grin:
الان هم گزارش امروزم رو میزارم

8 پسندیده

سلام شب همگی بخیر
امیدوارم همگی خوب و شاد باشید
راستش من بالاترم گفتم ی برنامه یکنواختی دارم که فکر کنم اگه بخوام هر شب اعلام کنم خارج از حوصله دوستان باشه ولی سعی میکنم به جز این برنامه ای که پایین تر میگم اگه کار خاص دیگه ای کردم اینجا اعلام کنم :smile:
بیش از دوماهه که به توصیه دوستان پکیج قدرت رو شروع کردم هر شب یک ساعت این پکیج مطالعه دارم اگه فرصت بشه و کارام سبک تر باشه از زیبوک و تلفظ انگلیسی بدون تلاش با ای جی رو هم استفاده میکنم

در اینستاگرام هم ی سری پیج فالو کردم که خیلی خوبن مطالب به صورت طبقه بندی شده در قابل یک پست قرار میدن که اوناروهم مرور میکنم
چون نمیخوام تبلیغ کرده باشم فقط ی نمونه پست ارسال میکنم :sweat_smile:

فیلم سریال هم دوست دارم ببینم ولی خیلی کم فرصت پیدا میشه در حال حاضر ی سریال امریکایی به نام Shameless میبینم فک کنم ی چند ماه طول بکشه تا تمومش کنم :person_facepalming:

13 پسندیده