چه کسی موفق شده زبان یاد بگیره

باسلام خدمت همه دوستان عزیز ومحترم تا به حال کسی از طریق نرم افزار زبانشناس موفق به ترجمه کامل زبان شده .؟مرسی اگه پاسخ بدین

8 پسندیده

سلام. لطفا سوالتون رو واضح بپرسید.

یاد گرفتن زبان با ترجمه‌ی زبان متفاوته. منظور دقیقتون چیه؟

8 پسندیده

حتی بهترین استادان زبان انگلیسی هم نمیتونن ادعا کنند که تمامی کلمات انگلیسی را بلد هستند و از طرفی هر سال لغات جدید وارد هر زبانی میشود

7 پسندیده

سلام وقتتون بخیر یاد گرفتن زبان ،کسی موفق شده؟ میخوام انگیزم بیشتر بشه…!

3 پسندیده

اینو قبول دارم که هیچ کس موفق به یاد گیری کامل هر زبانی نیس .ولی در حدی که بدون کمترین مشکل با طرف انگلیسی زبان بتونی ارتباط کلامی بر قرار کنی

4 پسندیده

سلام منظورم همون یاد گیری هستش .بتونی بدون کمترین مشکل با طرف انگلیسی زبان ارتباط بر قرار کنی

3 پسندیده

مرسی اگه پاسخ بدین که انگیزم بیشتر بشه

3 پسندیده

مدتی تو تالار بگردید خودتون به عینه می‌بینید که افراد زیادی با همین اپ زبان رو در حد خیلی خوبی یاد گرفتن.

من ترجبح میدم اسم نیارم و خودشون بیان تو این تاپیک اعلام کنن چطور یاد گرفتن.

6 پسندیده

متشکرم همین که چند نفر بیان وبگن تا چه حد موفق شدن واسه من کافیه که انگیزم وبالا ببره.مرسی که واسه من وقت گذاشتین .موفق باشین

5 پسندیده

سلام
بله من با کمترین مشکل یا در حدی بدون مشکل میتونم صحبت کنم

7 پسندیده

It depends on your efforts and How much are you intrested in. Here, Zabanshenas is a program .Just like many English Apps you can find .But if you try hard you will reach you goal.

7 پسندیده

سلام اگه به انگیزه گرفتن شما کمک میکنه بله خیلی از دوستان اینجا خیلی خوب زبان یادگرفتن، پروین خانوم، آقا کامبیز، اقای پودینه و… تعدادشون خیلی زیاده من الان اسامی رو حفظ نیستم

7 پسندیده

سلام
من 6 ماهه با زبانشناس کار میکنم و تاثیر رو روی خودم احساس میکنم.
خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی چیزای دیگه هستند که باید یاد بگیرم

10 پسندیده

سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم یک سرچ بکنید مثل مصاحبه با اعضای موفق زبانشناس، جواب سوالتون رو میگیرین

مثلا :point_down::point_down::point_down:

تو تالار نتونستین، تو گوگل بزنید تو صفحه اولش اسم همه عزیزان میاد

10 پسندیده

Without any doubt Zabanshenas is a good App.But It is not clear how many people learn English from this app without any English background.and most of individuals just speak and write persian but English.

6 پسندیده

You have to search for challenges to find these people, such as let’s talk, writing, interviews.

5 پسندیده

سلام چند وقته یاد گیری زبان رو استارت زدین وروزانه چقد مطالعه داشتین فقط از طریق زبان شناس یا از منابع دیگر هم استفاده کردین

3 پسندیده

سلام شما خودتونم موفق شدین تا حدی یا نه

3 پسندیده

سلام هر روز تو این 6 ماه مطالعه داشتین

2 پسندیده

اوایل شاید یه چند روزی جاخالی داده باشم ولی خب الان 159 روز زنجیزم رو حفظ کردم روی 20 دقیقه تنظیم شده😆

5 پسندیده