چه کسی موفق شده زبان یاد بگیره

متشکرم همین که چند نفر بیان وبگن تا چه حد موفق شدن واسه من کافیه که انگیزم وبالا ببره.مرسی که واسه من وقت گذاشتین .موفق باشین

5 پسندیده

سلام
بله من با کمترین مشکل یا در حدی بدون مشکل میتونم صحبت کنم

7 پسندیده

It depends on your efforts and How much are you intrested in. Here, Zabanshenas is a program .Just like many English Apps you can find .But if you try hard you will reach you goal.

7 پسندیده

سلام اگه به انگیزه گرفتن شما کمک میکنه بله خیلی از دوستان اینجا خیلی خوب زبان یادگرفتن، پروین خانوم، آقا کامبیز، اقای پودینه و… تعدادشون خیلی زیاده من الان اسامی رو حفظ نیستم

7 پسندیده

سلام
من 6 ماهه با زبانشناس کار میکنم و تاثیر رو روی خودم احساس میکنم.
خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی چیزای دیگه هستند که باید یاد بگیرم

10 پسندیده

سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم یک سرچ بکنید مثل مصاحبه با اعضای موفق زبانشناس، جواب سوالتون رو میگیرین

مثلا :point_down::point_down::point_down:

تو تالار نتونستین، تو گوگل بزنید تو صفحه اولش اسم همه عزیزان میاد

10 پسندیده

Without any doubt Zabanshenas is a good App.But It is not clear how many people learn English from this app without any English background.and most of individuals just speak and write persian but English.

6 پسندیده

You have to search for challenges to find these people, such as let’s talk, writing, interviews.

5 پسندیده

سلام چند وقته یاد گیری زبان رو استارت زدین وروزانه چقد مطالعه داشتین فقط از طریق زبان شناس یا از منابع دیگر هم استفاده کردین

3 پسندیده

سلام شما خودتونم موفق شدین تا حدی یا نه

3 پسندیده

سلام هر روز تو این 6 ماه مطالعه داشتین

2 پسندیده

اوایل شاید یه چند روزی جاخالی داده باشم ولی خب الان 159 روز زنجیزم رو حفظ کردم روی 20 دقیقه تنظیم شده😆

5 پسندیده

من خودم بخاطر مشغله های زیاد نمی تونم زیاد وقت بزارم، اما من قبل از اشنایی با زبانشناس یه بار با کلی زحمت لغات ۵۰۴ رو با جعبه لایتنر و کلی مرور بعدش خوندم، اما الان حتی نصفش رو بلد نیستم، اما الان که دوماهه دارم با زیبوک هرروز کار میکنم دایره لغتم خیلی بهتر شده اونم بدونم اینکه بهم فشار بیاد برا خوندنش، انقدر یه لغت تو متن های مختلف تکرار میشه که راحت میره تو ذهنم،ولی هنوز فشرده خوانی زیادی برا تقویت مکالمه نداشتم واقعیتش، فعلا دایره لغت لازم دارم

4 پسندیده

من حقیقتش سطحمو نمی‌دونم اما در حدی شدم که با یه نیتیو ارتباط برقرار کنم…

4 پسندیده

عالی آقا شهاب :tulip::sunflower::hibiscus::rose::two_hearts:
شما که عملکردتون عالی است. :clap::clap::clap:
من هم تو این پنج ماهه، خیلی احساس پیشرفت توی زبانم :blue_heart::blue_heart: می کنم و این خیلی حس خوبیه.
حالا نمی دونم شما چند ماهه داری از برنامه استفاده می کنی.
:dizzy::dizzy::dizzy:

منم الان خیلی دارم روی دایره لغاتم کار می کنم شیوا خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
:blue_heart::yellow_heart::blue_heart::yellow_heart::blue_heart::yellow_heart:

7 پسندیده

مرسی مرسی مرسی :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
اما به پای شما نمی‌رسم…

3 پسندیده

از چه لحاظ؟! :joy:
من الان احساس می کنم بیشتر تو پلاتو، گیر کردم. :joy: دارم بیشتر کتاب می خونم تو زیبوک :books:
:sunflower::hibiscus::rose::sunflower::hibiscus::rose:

2 پسندیده

اختیار دارید الهه خانوم😄…‌

3 پسندیده

سلام من از کلاس اول در یک کشور عربی زبان بودم و از همون وقت کلاس زبان خودشون برامون گذاشتن
چون اونجا انگلیسی هم صحبت میکردن تو محیط هم خیلی تاثیر داشته

2 پسندیده

و ببشتر هم با فیلمهای خارجی سر و کار داشتم نگاه میکردم

2 پسندیده