چله ی شماره ی 2️⃣ شروع، ششم خردادماه 1399

Do something today that your future self will thank you for.
40-1

7 پسندیده

Day :four: :zero:
You were put on this Earth to achieve your greatest self, to live out your purpose, and to do it courageously. :worried:

:one: پیاده روی نیم ساعته (روزانه)
:white_check_mark: :sunflower:

:two: به رخت خواب رفتن قبل از ساعت 23 (شش روز در هشته
:white_check_mark: :night_with_stars:

:three: Help a complete stranger (maybe) for the good (daily)
:white_check_mark: :smiling_face_with_three_hearts:

:four: خواندن یک حکایت از بوستان سعدی با صدای بلند (4 روز در هشته)
:o: :sunflower:

:five: منزه نگه داشتن کلام و تمرین سکوت انتخابی (24 ساعته- روزانه)
:white_check_mark: :apple:

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل امتیاز دو (روزانه)
:x: :worried:

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل امتیازِ شش (روزانه)
:x:5 مورد انجام شد.

تقریبا تا حوالی 13 کار ضروری ای! پیش اومد که نمی شد به مورد 6و7 برسم. (از معایب آلوده بودن محیط)
بعد از اون چشم درد، مهمونای عزیز و البته کمبود self-descipline کار دستم دادو نشد. :woozy_face: :unamused: :confounded:

Practice makes permanent

7 پسندیده

گزارش روز چهلم 14/ 4/ 99 شنبه

1. گوش دادن ب دوره ی قدرت :30✔️
  2. گوش دادن ب دوره ی tpo ::heavy_multiplication_x:
  3. تمرین با فیلم: 1ساعت✔️
  4. سلف تاک: 1:30✔️
    تمرین با پارتنر :0✖️

مدت زمان خواب : 6:30✔️
مدت زمان استفاده از نت :کمتر از نیم ساعت✔️

5 پسندیده

گزارش روز چهلم ۹۹/۴/۱۴

۱.ساعت بیداری شش صبح. ===»:white_check_mark:

۲.روزانه چهل و پنج دقیقه ورزش ===»:white_check_mark:

۳.نیم ساعت مدیتیشن( سه تا ده دقیقه باشه بهتره) ===»:x: ده دقیقه

۴.نوشیدن شش لیوان آب روزانه ===»:white_check_mark:

۵.کاهش کافئین مصرفی ===»:white_check_mark:

[روز ۲۱ از ۲۱ خودم:]

5 پسندیده

ارزیابی هشته ی پنجم

:x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:two: به رخت خواب رفتن قبل از ساعت 23 (شش روز در هشته)
:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:white_check_mark: :o: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:

:white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل دو مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل 6 مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:

5 پسندیده

سلام به همه ی همراهان عزیز این چله… صبح تون به خیر

تاپیک چله ی سوم هم زده شد…البته فردا اولین روزش هست.

دوست داشتید اونجا ادامه می دیم و اگه نیاز می بینید برا اینکه ترکینگ تون دچار مشکل نشه گزارش روز 41م تون رو همینجا بذارید.
اگه دوست داشتیدو نیاز دیدید

ممنونم از حضور همیشگی تون و بودن تون تو تاپیک
امیدوارم بهترین ها رو با تلاش مستمرتون بدست بیارید و نتیجه ی تلاش هاتون رو با بالاترین خروجی ها داشته باشید. عاقبت تون به خیر و سرشار از حس خوب

5 پسندیده

ارزیابی چله ی دوم در پیگیری اهداف

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :x: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
تو این مورد به نظرم برا شروع بد عمل نکردم فقط از یه جنبه از عملکردم راضی نبودم. هر چند که تو فهرست اصلی عنوان نکردم ولی بیشتر هدفم این بود که قبل از 11 صبح انجام شه که متاسفانه معمولا به عصر و شب کشیده می شد…ولی خب، تا همینجاش هم ای ول می گم به خودم برا این ترکینگ تقریبا موفق :hugs: :muscle: 75 درصد

:two: به رخت خواب رفتن قبل از ساعت 23 (شش روز در هشته)
:o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
100 درصد…فقط مساله به خصوص تا نیمه ها، همون به خواب نرفتن بود…که خداروشکر داره کم کم بهتر میشه و میشه مثل سابق
برا چله ی بعدی، این محدودیت رو برمی دارم برا مواردی که از 23 به بعد به immerse شدن در زبان مربوط میشه…این مورد یکی از مواردی بود که در چله بودن واقعا برام خروجی داشت و اگه ملزم به گزارش دادن نبودم، براحتی نادیده ش می گرفتم.

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
No more…100 % :rainbow:

:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :o:
:white_check_mark: :o: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:
حس خوبی بهم می داد…سال هاست که از ادبیات دور بودم…و جالب بود طرز تفکر/خروجی جناب سعدی تو حکایاتشون :star_struck: بالای 100 درصد

:x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:x: :x: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
یه کم در اوایل سخت بود…به خصوص برا من که :zipper_mouth_face:
دارم سعی می کنم کمی بی تفاوت تر شمو آدما رو به حال خودشون بذارم و قفل سکوت عاقلانه/اختیاری به دروازه ی دهان خودم…سخته واقعا و بد عادتی بود…امیدوارم بتدریج از پس خودم بیش از قبل بربیام…77 و نیم درصد موفق

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل دو مورد (روزانه)
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark:
82و نیم درصد…شاید توقع م از خودم کمی بالا بود…ولی هنوز به اون خروجی ای که از خودم انتظار داشتم نرسیدم.

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل 6 مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
85 درصد…به جز در مورد لایتنر، از خروجی خودم در این مورد راضی م.
امیدوارم بعد از این، با مرورای بیشتر دوره ها و داستان های خونده شده، نتیجه ی بهتری رو بگیرم. :star_struck: :smiling_face_with_three_hearts:

درس های من:
نمی دونم چرا از همون اول، همه ی روزا رو بتدریج کنار هم نذاشتم…خیلی این ارزیابی هشتگی و کلی چشم دردم رو بدتر کرد.

6 پسندیده

سلام به همه دوستان خداقوت

امکانش هست در چله بعدی من هم همراهتون باشم؟

6 پسندیده

سلام. خواهش می کنم.
بله. مشکلی نیست.
اگه طبق خواسته هایی که تو پست اول تاپیک مطرح شد، چرا که نه
(شاید نیاز باشه پستای اول چله های پیشین رو هم ببینید.)

4 پسندیده

سلام
خدا رو شکر این چهل روز هم سپری شد و تا حدی تونستم رو برنامه ی ای ک چینده بودم بمونم و وسط کار ولش نکنم. :v::v:
با تشکر از دوست عزیزمون @tatym ک این چالش عالی و مفید رو راه انداختن.
راستش وسطای چله ی مقدار دلسرد میشدم ولی این چله ی انگیزه ای بود ک ول نکنم. همیشه سعیم بر این بود ک اول صبح تا جایی ک میتونم فعالیت هایی ک قرار بود انجام بدم رو انجام بدم.

اینکه در ابتدای روز فعالیت هات رو انجام بدی حس فوق العاده ای داره و ادامه ی روز رو میتونی با خیال راحت تر ب کارات برسی و تمرکز بیشتری روشون بزاری چون از طرفی میدونستم ک چند ساعت مفید برای انگلیسی وقت گذاشتم پس امروز من با دیروزم فرق می‌کرد و از طرفی هم کلی وقت داشتم ک کارای دیگه ام رو بکنم مثل روزای عادی.

ثبات داشتن ب آدم اعتماد ب نفس، انگیزه و شور و نشاط میده. این چله واقعا ب من یک تعهد میداد ک این ثبات رو برای چهل روز و لو دست و پا شکسته حفظ کنم.

متاسفانه بعضی وقتا مشکلاتی پیش میومد و نمی تونستم تمام فعالیت هارو انجام بدم (البته بعضی وقتا هم خودم تنبلی میکردم) ولی با این حال تونستم در مجموع تقریبا هفتاد درصد فعالیت هارو انجام بدم ک برای من فوق العاده بود.

متاسفانه چند روزی تصمیم گرفتم ب خودم استراحت بدم و البته ی مقداری هم سرم شلوغه. خیلی دوست داشتم تو چله ی بعدی هم شرکت کنم ولی فعلا نمی تونم. سعیم بر این است ک اگه تونستم از وسطای چله بهتون ملحق بشم.

البته این ب این معنا نیست ک تمرین رو ب کلی بزارم کنار بلکه مقدارش رو کمتر میکنم. سلف تاک ک دیگه برای من ی امر عادی شده و همیشه با خودم انگلیسی فکر و صحبت میکنم. همچنین از پارتنر فوق العاده ی خودم هم تشکر فراوان میکنم ک با علاقه و انگیزه ی فوق العاده من رو تو این برنامه حمایت میکرد و امیدوارم مکالمه و تمرین با ایشون ادامه داشته باشه. :pray::pray::rose::rose:

بازم از دوست عزیزمون @tatym تشکر میکنم بابت این چله و انگیزه ای ک ب بنده دادن. امیدوارم تو همه ی زمینه های زنگی موفق باشن. :pray::pray::rose::rose:

7 پسندیده

سلام…خداقوت لازمید پس

خدارو شکر که براتون مفید بوده…امیدوارم که حس خوب, همراه همیشگی لحظه هاتون باشه.

گزینه های چله ی شما برا من یکی جالب و جای سوال داشتن البته…چند بار می خواستم بپرسم ولی نشد :joy:
حدود نیم ساعت برا درسای قدرت وقت گذاشتن…روزانه…فکر می کردم خیلی کم باشه.
یه ساعت سلف تاک روزانه که واقعا حداقل تا امروز, تصور انجامش برا خود من ناممکنه…دست مریزاد…منم احتمالا باید با ۶۰ ثانیه شروع کنم البته
و شنیدن tpo ها…برام جای سوال داشت که چطور گوش می دید

در هر حال, گذشت

منم, به عنوان یکی از افراد شرکت کننده تو چله, ازتون ممنونم که هم نظم گزارش دادن هاتون رو حفظ کردیدو هم تعهدتون رو انجام دادید و البته تبریک, بابت اجرای درصد بالایی از گزینه های درنظرگرفته تون…خدا قوت💪

باشد که بعد از این هم همچنان موفق, امیدوار
وهمیشه تندرست باشید🌵

6 پسندیده

سلام ممنون :pray::pray:
بله ب لطف شما چله ی خیلی مفیدی برای من بود

بله نیم ساعت وقت گذاشتن برای درس های قدرت کمه ولی خب من بیشتر این دوره رو انتخاب کردم چون از محتواش خوشم میومد و دوست داشتم حرفای ای جی رو تو این دوره گوش بدم و البته در کنارش تمرین هم کرده باشم
منتهی مشکلی ک وجود داشت گوش دادن زیاد ب این دوره برام خسته کننده میشد چون خودم احساس می‌کردم سطحم بالاتر از این دوره باشه و بعد از گذشت ی مدت دیگه تمرکزم رو نسبت ب درس از دست میدادم فلذا سعی می‌کردم نیم ساعت بیشتر نشه چون همون نیم ساعت با انرژی بهتر از یک ساعت بی انرژی هست.

من روش های مختلفی برای حفظ لغات انجام دادم، گوش دادن خیلی بهم کمک می‌کرد ولی مشکلی ک بود این بود با گوش دادن خالی من فقط لغت رو ب نحوی یاد میگرفتم ک اگه بشنوم بفهمم چی میگه ولی خودم نمی تونستم استفاده کنم
ب لطف سلف تاک تقریبا هر لغتی رو ک یاد میگرم سریع با خودم هر چی میتونم در مورد اون لغت میگم و این عمل رو برای هر لغت برای ی مدت انجام میدم، بعضی وقتا میبینم در مورد ی کلمه با خودم نیم ساعت دارم صحبت میکنم. بعضی وقتا هم صدای خودم رو ضبط میکنم(شاید تا الان دو سه هزار تا ترک از صدای خودم داشته باشم :sweat_smile::sweat_smile:)

من تو مسئله ی لیسینینگ بدک نیستم و اکثر فیلم هارو بالای هشتاد درصد بدون هیچ زیر نویسی متوجه میشم ولی این دوره ی tpo لغت های جالبی داشت و برای بار اول ک گوش میدادم تقریبا شصت درصد متوجه میشدم. پس فهمیدم ک این دوره میتونه چالش جالبی برام باشه جدا از اینکه از مطالبش هم خوشم میومد.
البته تقریبا دهه ی آخر چله tpo رو گذاشتم کنار چون همزمان با امتحانا شده بود.
نکته ی دیگه ای هم ک وجود داشت این بود ک من فیلم های سخت رو خیلی متوجه نمیشم پس این هم برای من ی چالش دیگه شد و تصمیم گرفتم با صدای افرادی ک زیاد متوجه نمیشم مثل دیکاپریو بیشتر کار کنم( الان بعد از ی مدت تمرین، خودم احساس میکنم خیلی تو فهم جملات سخت قوی تر شدم)

ممنون
شما هم همچنین سالم و تندرست باشین و امیدوارم تو زندگی تون همینطور پله های موفقیت رو یکی پس از دیگری فتح کنین :pray::pray:

7 پسندیده

سلام @tatym
منم از شما خیلی ممنونم بابت این تاپیک :rose:
هیچوقت درست و حسابی برنامه هامو انجام نمی‌دادم خداروشکر الان با کمک شما تونستم یاد بگیرم عملی اش کنم.
اینترنت رو تونستم موفق بشم کمتر از چت های مجازی استفاده کنم بیشتر سمت تحقیقات و یادگیری برم.
آب هم همیشه یه قمقمه در کنارم هستش چه در خونه و چه در بیرون از خونه
کتاب خوندن هم روزی بیشتر از ۵ صفحه میخونم.
اما یه سری هدف های دیگه هم اضافه کردم اما اگر مشکلی نداشتم حتما شرکت میکردم ( هدف شخصی )

راستی من با گوگل شیت جدول اهداف (شبیه اثر مرکب) درست میکنم خیلی خوب و پرکاربرد هستش
هر کدوم از اهداف رو میشه یادداشت نوشت یا پاک کرد و خیلی چیزها

6 پسندیده

سلام دوستان :gift_heart:

و باتشکر از ایجاد کننده تاپیک @tatym برای ایجاد چنین تاپیکی.هر وقت میومدم اینجا یه حس خاص آرامشی داشت برام.دلیلشم روحیه ادمین تاپیک میدونم🌹

با تشکر از دوستای گلی که خودشون تو چله نبودن ولی میومدن تو تاپیک با لایکاشون انرژی میدادن.نمیتونم بگم چقدر بهم انرژی دادید.یه دنیا ممنونم :revolving_hearts::heartbeat:.حقیقتش چون احساس میکنم مزاحمته منشن نمیکنم فقط اسمشونو میارم:

‏mitra9 :sparkling_heart:azam-123 :sparkling_heart:miss714mary :sparkling_heart:ali288 :sparkling_heart: atineh1967 :sparkling_heart:ali288 :sparkling_heart:ebi33 :sparkling_heart:ala

با تشکر از همه همراهای این چله :revolving_hearts: که تعهدو بهم یاد دادن :pray: و سپیده جان sepid_74 که با وجود اینکه تا آخر نموند،بازم تعهد همراهیشو حفظ کرد که برام ارزشمند بود :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

با تشکر از خودم :sweat_smile: که با تمام مشکلاتی که داشتم سعی و تلاشمو کردم متعهد بمونم.

والا حقیقتش هیچکدوم از اهداف چله ام هدف بزرگی نبودند و من سنگین تر از اینشو قبلا انجام داده بودم ولی چون یه مدت این پنج تا زمینه با توجه به تمرکز رو باقی مسائل، تو زندگیم کمرنگ شده بودند.تو چله شرکت کردم.

اما جالب اینه که مهمترین چیزی که تو این چله بهش دست پیدا کردم هیچکدوم از پنج هدفم نبود.البته تو اونا هم نسبتا موفق بودم(با توجه به مسئولیت هایی که دارم)مهمترین چیزی که تو این چله یا حتی بگم زبانشناس بدست آوردم این بود که تونستم خودمو ببخشم وقتی یه روزم خراب میشد.روز بعد تلاشمو بیشتر میکردم.

جمع بندی کلی:

در مورد ساعات بیداری و اجرای ورزش روزانه نسبتا موفق بودم.
در مورد اجرای مدیتیشن از خودم راضی نیستم ولی دلیلشو این میدونم که خیلی در گذشته هم انجام نداده بودم.ولی میتونم بگم که این تاپیک حتما شروع خوبی بود

یکی از نکات مهم که شاید یکی از دلایلی بود که این پست رو نوشتم این بود که احساس کردم شاید این حرفم برای کسی مفید باشه.این بود که وقتی شروع کردم فکر نمی کردم بتونم کافیینو کم کنم.البته تجربه ترکشو چند باری قبلا داشتم ولی واقعا سختم بوده‌.ولی میتونم بگم برخلاف انتظارم توش خوب عمل کردم.نشد ترکش کنم.چون ساعتایی بود که با اون هشیار یا متمرکز موندم و کارامو انجام دادم ولی به خاطر همزمانی با نوشیدن آب زیاد، خیلی کمش کردم.حدودا نصف.گاهیم کمتر.این برای خودمم جالب بود.که متوجه شدم گاهی فقط چای یا قهوه یا شکلات میخورم که یه تنوعی باشه، با آب جایگزین شد و موفق بود.گاهیم سرد میخوردمشون که باعث میشد کمتر مصرف کنم.

میتونم بگم نسبتا از خودم راضیم‌.از بیست به خودم هفده میدم.

خیلی دوست داشتم آرامش و پیشرفت رو دوباره تو چله سوم در کنار دوستان همراه تجربه کنم ولی حقیقتش شروع چله سوم یخورده برام زود هست.پس منم احتمالا از نیمه راه دوباره بهتون ملحق بشم.

خیلی صحبتم طولانی شد.ببخشید.با آرزوی موفقیت برای همه دوستان در چله سوم🌹

8 پسندیده

سلام.
ممنونم از همه ی توضیحات مفصلی که دادید. :sunflower:

در مورد TPO ها بله…موافقم. من فکر می کردم شما دارید برا تافل می خونید این دوره رو.
در مورد سلف تاک من که فعلا قبطه می خورم…امیدوارم خودم هم بزودی چنین چیزی رو بتونم به صورت مستمر تجربه کنم…واقعا الویت بندی کارا خیلی سخت میشه یه وقتایی.

امیدوارم همه مون حتی اگه نشد از پله ها بالا بریم ولی از عملکرد پویامون راضی باشیم؛ حتی در آینده ای دور. :rainbow:

5 پسندیده

سلام.
منم از شما ممنونم بابت شرکت تون تو چله
خدارو شکر که عملکردتون بهتر شده…از تو حرکت، از خدا برکت
سعی کنید بعد از این هم دور نشید از مواردی که برا سلامتی و … ضروریه.
کافیه افسار عادت های بد رو شل کنیم، بدجور می تازن و جولان می دن.

همه ش تلاش خودتون بود…با بودن و متعهد بودن تون به ما هم انرژی دادیدو انگیزه برا پیش برد اهداف مون. :muscle:

کتاب اثر مرکب که عالیه…گوگل هم من تازه دارم یه کم کشف می کنم…فعلا درگیر داکش م. :slight_smile:
اگه تونستید حتما یه خروجی از کارتون رو برا معرفی این قابلیت گوگل هم با ما به اشتراک بذارید.

امیدوارم شما هم همیشه به راه باشیدو پر از جوشش :star_struck: :sunflower:

5 پسندیده

سلام.
منم ازتون تشکر می کنم که تو چله همراهی مون کردید…جدای از پیگیری اهداف تون، منم مثل شما با دیدن علامتای :white_check_mark: و :x: شماها و خودم، همون حس شما رو تجربه کردم…سخت نگرفتن یه وقتایی هم خوبه و نخوایم کمال گرایانه فکر کنیمو روند خودتخریبی رو بریم.

خوشحالم که براتون مفید بوده و حس خوبی رو از حضورتون تجربه کردید.
روحیه ی من چندان خوب نیست…البته امیدوارم اون شیب صعودی کوچیکی که از سر گرفته رو متوقف نکنه :sweat_smile: می مونه دعای خیر شما :star_struck:

باید کسایی که می اومدن و لایک نمی کردن رو هم اضافه کرد…یا حتی کسایی که نمی اومدن…من انرژی لایکای چله ی قبل رو هنوز هم دارم :apple: :apple: :apple: :apple:

:muscle: :muscle: :muscle: :muscle: :muscle:

هر چیزی که ذهن آدم رو مشغول می کنه و توجه ش رو مدام فریاد می زنه…قابلیت مهم بودن رو داره

:apple: :clap: :clap: :clap:

:clap:

منم چون می دونستم اگه یه کم فاصله بذارم بین چله ها، ممکنه اثر قبلیا کم رنگ بشه…برا همین تقریبا بدون تاخیر چله ی بعدی رو راه انداختم.

قدم تون مبارک…چه تشریف بیارید و چه دورادور نظاره گر باشید.
آرزوی همه ی ما، ماندگاری حس خوب شماست :palm_tree:

6 پسندیده

خیلی ممنون برای محبتتون💕

با آرزوی ماندگاری نتایج مثبت چالش قبلی برای شما :rose:

6 پسندیده

سلام هلن جونم، خوبین :slightly_smiling_face::rose:

عزیزم، من ک کاری نکردم اتفاقا من از شما و بقیه دوستان شرکت کننده در این چله انرژی میگرفتم، پس حتما انرژی متقابل بوده :smiley:
تبریک میگم ب شما و بقیه دوستانی ک این چله را با موفقیت باتمام رسوندین،
و تشویقتون میکنم ک چله بعدی را شروع کردید و ایشالله بتونید ب تعهداتتون پایبند بمونید و هر روز با انرژی مضاعف ب کارهاتون برسین.

با آرزوی موفقیت برای شما و بقیه دوستان :sparkling_heart::sparkling_heart::bouquet::bouquet:

راستی هلن جون، این متنی ک توی بیوتون نوشتین عین یه پتک می مونه برا من، هر وقت عزم رفتن از اینجا را میکنم متن بیوی شما ک میاد رو صفحه، جلوی رفتن منو میگیره، نمیدونم خوبه یا بد، ولی با خوندن این متن ب این نتیجه میرسم ک خیلی بی عرضه م :neutral_face:
در کل آتیشم میزنه :pleading_face:

3 پسندیده

سلام اعظم جان :gift_heart: خوبی گلم؟ :kissing_heart:

همه حرفام حقیقت بود واقعا از توجه و لطف دوستان انرژی گرفتم.اتفاقا میترسم که گاهی با عملکردی که داشتم گاهی…

به هر حال حقیقتش من شاید دقیقا صحبتاتو عزیزم متوجه نشدم.
من بیوم خطابش به خودم هست.حالا چرا چنین برداشتی رو منتقل کردم.اصلا راضی نیستم.

ولی خوب حقیقتیه.ماندن و نتیجه گرفتن خیلی مهمه تو زندگی.

اصلا هم این حرفو دیگه نزن که من خیلی اینجورم و و و… .من مطمینم که چنین چیزی نیست.
ماها همه امون یه تواناییایی تو زندگیمون داریم.ولی گاهی خیلی خودمونو دست کم میگیریم و با خودمون مهربون نیستیم.گاهیم برعکسه البته.
به نظرم خیلی مهمه بدونیم وقتی خودمونو داریم ارزیابی میکنیم.واقعا بدونیم که الان داریم به خودمون سخت میگیریم یا برعکس.

امیدوارم کمکی کرده باشم.:rose: :gift_heart::two_hearts:

3 پسندیده