چله ی شماره ی 2️⃣ شروع، ششم خردادماه 1399

Day :three: :seven:
Become addicted to constant and never-ending self-improvement. :apple: :apple:

:one: پیاده روی نیم ساعته (روزانه)
:white_check_mark: بیش از 40 دقیقه

:two: به رخت خواب رفتن قبل از ساعت 23 (شش روز در هشته)
:white_check_mark: :star_struck:

:three: Help a complete stranger (maybe) for the good (daily)
:white_check_mark: :smiling_face_with_three_hearts:

:four: خواندن یک حکایت از بوستان سعدی با صدای بلند (4 روز در هشته)
پریچهر را همنشین کرد و دوست/ که عیب من او گفت یار من است
به نزد من آن کس نکوخواه تست/ که گوید فلان چاه در راه تست
به گمراه گفتن نکو می روی/ جفایی تمام است و جوری قوی
هر آنکس که عیبش نگویند پیش/ هنر داند از جاهلی عیب خویش
مگو شهد شیرین شکر فایق است/ کسی را که سقمونیا لایق است

:five: منزه نگه داشتن کلام و تمرین سکوت انتخابی (24 ساعته- روزانه)
:white_check_mark: :sunflower:

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل امتیاز دو (روزانه)
:white_check_mark:3 امتیاز

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل امتیازِ شش (روزانه)
:white_check_mark: 6 امتیاز

7 پسندیده

گزارش روز سی و هفتم ۹۹/۴/۱۱

۱.ساعت بیداری شش صبح. ===»:x:

۲.روزانه چهل و پنج دقیقه ورزش ===»:x:یه ربع

۳.نیم ساعت مدیتیشن( سه تا ده دقیقه باشه بهتره) ===»:x:ده دقیقه

۴.نوشیدن شش لیوان آب روزانه ===»:white_check_mark:

۵.کاهش کافئین مصرفی ===»:white_check_mark:

[روز ۱۸ از ۲۱ خودم:]j

7 پسندیده

گزارش روز سی و هفتم 11/ 4/ 99 چهارشنبه

1. گوش دادن ب ویس قدرت :30✔️
  2. گوش دادن ب دوره ی tpo ::heavy_multiplication_x:
  3. تمرین با فیلم: 1ساعت✔️
  4. سلف تاک: 1ساعت✔️
  5. مکالمه با پارتنر:50دقیقه✔️

مدت زمان خواب: 6ساعت✔️
مدت زمان استفاده از نت : تقریبا نیم ساعت✔️

7 پسندیده

“If you continuously compete with others, you become bitter, but if you continuously compete with yourself you become better.”
38

7 پسندیده

Day :three: :eight:
Tough times don’t last. Tough people do. :apple:

:white_check_mark: :star_struck:

:white_check_mark: :night_with_stars:

:white_check_mark: منه دل بر این دولت پنج روز/به دود دل خلق خود را مسوز

:white_check_mark:2 امتیاز

:white_check_mark: 6 امتیاز

7 پسندیده

سلام بچه ها. صبح تون به خیر

امروز روز 38مه و دو روز دیگه تا پایان چله مونده.

امیدوارم از ترکینگ و خروجیایی که داشتید تا الان، راضی بوده باشید.

عالی میشه اگه بتونیم از تجربه ی چنین چله ای هم در پایان روز چهلم گزارش بدیم. چه انتظاری از بودن از اینجا داشتیدو چقدر حضورتون تو چله، کمک کرد بهتون در دستیابی به خواسته هاتون.
پیشنهادو انتقادی هم داشتید، حتما بدید.

و اگه دوست داشتید، بلافاصله بعد از پایان این چله، تو چله ی سوم هم شرکت کنید؛ ادامه دادن همین اهداف یا بازنگری اونها و کم و زیاد کردن موارد دیگه.

حرف ناگفته ای اگه موند، لطفا همینجا ادامه بدید؛ اگر نه…بمونه برا گزارش نهایی تون بعد از روز 40 م

تا درودی دیگر، بدرود :apple:

8 پسندیده

گزارش روز سی و هشتم ۹۹/۴/۱۲

۱.ساعت بیداری شش صبح. ===»:x:۶.۵

۲.روزانه چهل و پنج دقیقه ورزش ===»:white_check_mark:

۳.نیم ساعت مدیتیشن( سه تا ده دقیقه باشه بهتره) ===»:x:ده دقیقه

[روز ۱۹ از ۲۱ خودم:]

7 پسندیده

گزارش روز سی و هشتم 12/ 4/ 99 پنج شنبه

1. گوش دادن ب ویس قدرت: 30 دقیقه✔️
  4. سلف تاک: 1ساعت و نیم✔️
  5. تمرین با پارتنر:0✖️

مدت زمان خواب:5:30✔️
مدت زمان استفاده از نت: کمتر از نیم ساعت✔️

7 پسندیده

Tough times don’t last. Tough people do.
39

7 پسندیده

Day :three: :nine:
You have to be at your strongest when you’re feeling at your weakest.

غم و شادمانی نماند ولیک/جزای عمل ماندو نام نیک

:white_check_mark: 2 مورد

:white_check_mark: 6 مورد

7 پسندیده

گزارش روز سی و نهم ۹۹/۴/۱۳

۱.ساعت بیداری شش صبح. ===»:x:۶.۵

۳.نیم ساعت مدیتیشن( سه تا ده دقیقه باشه بهتره) ===»:white_check_mark:

[روز ۲۰ از ۲۱ خودم:]

7 پسندیده

گزارش روز سی و نهم 13/ 4/ 99 جمعه

1. گوش دادن ب ویس قدرت: 30✔️
  3. تمرین با فیلم:1ساعت✔️
  4. سلف تاک:2ساعت✔️
  5. تمرین با پارتنر :0✖️

مدت زمان خواب :7ساعت✔️
مدت زمان استفاده از نت :تقریبا نیم ساعت✔️

7 پسندیده

Do something today that your future self will thank you for.
40-1

7 پسندیده

Day :four: :zero:
You were put on this Earth to achieve your greatest self, to live out your purpose, and to do it courageously. :worried:

:two: به رخت خواب رفتن قبل از ساعت 23 (شش روز در هشته
:white_check_mark: :night_with_stars:

:o: :sunflower:

:white_check_mark: :apple:

:x: :worried:

:x:5 مورد انجام شد.

تقریبا تا حوالی 13 کار ضروری ای! پیش اومد که نمی شد به مورد 6و7 برسم. (از معایب آلوده بودن محیط)
بعد از اون چشم درد، مهمونای عزیز و البته کمبود self-descipline کار دستم دادو نشد. :woozy_face: :unamused: :confounded:

Practice makes permanent

7 پسندیده

گزارش روز چهلم 14/ 4/ 99 شنبه

1. گوش دادن ب دوره ی قدرت :30✔️
  4. سلف تاک: 1:30✔️
    تمرین با پارتنر :0✖️

مدت زمان خواب : 6:30✔️
مدت زمان استفاده از نت :کمتر از نیم ساعت✔️

5 پسندیده

گزارش روز چهلم ۹۹/۴/۱۴

۱.ساعت بیداری شش صبح. ===»:white_check_mark:

۳.نیم ساعت مدیتیشن( سه تا ده دقیقه باشه بهتره) ===»:x: ده دقیقه

[روز ۲۱ از ۲۱ خودم:]

5 پسندیده

ارزیابی هشته ی پنجم

:x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:white_check_mark: :o: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:

:white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل دو مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل 6 مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:

5 پسندیده

سلام به همه ی همراهان عزیز این چله… صبح تون به خیر

تاپیک چله ی سوم هم زده شد…البته فردا اولین روزش هست.

دوست داشتید اونجا ادامه می دیم و اگه نیاز می بینید برا اینکه ترکینگ تون دچار مشکل نشه گزارش روز 41م تون رو همینجا بذارید.
اگه دوست داشتیدو نیاز دیدید

ممنونم از حضور همیشگی تون و بودن تون تو تاپیک
امیدوارم بهترین ها رو با تلاش مستمرتون بدست بیارید و نتیجه ی تلاش هاتون رو با بالاترین خروجی ها داشته باشید. عاقبت تون به خیر و سرشار از حس خوب

5 پسندیده

ارزیابی چله ی دوم در پیگیری اهداف

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :x: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:x: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
تو این مورد به نظرم برا شروع بد عمل نکردم فقط از یه جنبه از عملکردم راضی نبودم. هر چند که تو فهرست اصلی عنوان نکردم ولی بیشتر هدفم این بود که قبل از 11 صبح انجام شه که متاسفانه معمولا به عصر و شب کشیده می شد…ولی خب، تا همینجاش هم ای ول می گم به خودم برا این ترکینگ تقریبا موفق :hugs: :muscle: 75 درصد

:o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
100 درصد…فقط مساله به خصوص تا نیمه ها، همون به خواب نرفتن بود…که خداروشکر داره کم کم بهتر میشه و میشه مثل سابق
برا چله ی بعدی، این محدودیت رو برمی دارم برا مواردی که از 23 به بعد به immerse شدن در زبان مربوط میشه…این مورد یکی از مواردی بود که در چله بودن واقعا برام خروجی داشت و اگه ملزم به گزارش دادن نبودم، براحتی نادیده ش می گرفتم.

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
No more…100 % :rainbow:

:white_check_mark: :white_check_mark: :o::white_check_mark: :o::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o: :white_check_mark: :o:
:white_check_mark: :o: :o: :o: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :o:
حس خوبی بهم می داد…سال هاست که از ادبیات دور بودم…و جالب بود طرز تفکر/خروجی جناب سعدی تو حکایاتشون :star_struck: بالای 100 درصد

:x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:x: :x: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
یه کم در اوایل سخت بود…به خصوص برا من که :zipper_mouth_face:
دارم سعی می کنم کمی بی تفاوت تر شمو آدما رو به حال خودشون بذارم و قفل سکوت عاقلانه/اختیاری به دروازه ی دهان خودم…سخته واقعا و بد عادتی بود…امیدوارم بتدریج از پس خودم بیش از قبل بربیام…77 و نیم درصد موفق

:six: تمرینات اختصاصی زبان-حداقل دو مورد (روزانه)
:white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark:
82و نیم درصد…شاید توقع م از خودم کمی بالا بود…ولی هنوز به اون خروجی ای که از خودم انتظار داشتم نرسیدم.

:seven: افزایش دایره ی واژگان فعال و غیرفعال- حداقل 6 مورد (روزانه)
:white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :x:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x: :white_check_mark: :white_check_mark:
:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x::white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: :x:
85 درصد…به جز در مورد لایتنر، از خروجی خودم در این مورد راضی م.
امیدوارم بعد از این، با مرورای بیشتر دوره ها و داستان های خونده شده، نتیجه ی بهتری رو بگیرم. :star_struck: :smiling_face_with_three_hearts:

درس های من:
نمی دونم چرا از همون اول، همه ی روزا رو بتدریج کنار هم نذاشتم…خیلی این ارزیابی هشتگی و کلی چشم دردم رو بدتر کرد.

6 پسندیده

سلام به همه دوستان خداقوت

امکانش هست در چله بعدی من هم همراهتون باشم؟

6 پسندیده