چالش شدت تابستانه افزایش دایره لغات 🍉

من فکر میکنم همون خوه ای که هست باقی میمونه.

5 پسندیده

نه … تو آپدیت جدید برنامه :blue_heart::blue_heart: این مورد رو اضافه کردند.
چند بار دقت کردم. چون من از “نمی دانم” هم استفاده می کنم.

5 پسندیده

کاملا درسته من امتحان کردم یک خانه عقب تر میره

4 پسندیده

سلام دوستان:wave:t2::revolving_hearts:

شاخص لغت امروزم

من چند تا کانال رو که از زبانشناس باهاشون آشنا شدم رو دنبال می‌کنم.چون ویدئوهای جدیدی که توی کانال ها هست هنوز توی زبانشناس آپلود نشده.خوشحال میشم اگه شما کانال خوبی میشناسید معرفی کنید الهه جان💚

4 پسندیده

فعلاً این کانال فیلم Monk رو داشته باش.
من این کانال رو خیلی می بینم.
لهجه هم “انگلیسی آمریکایی” هست.

من این کانال رو فقط برای تفریح می بینم. الان این فیلم “دو ساعت قبل” که آپلود شده رو خودم هنوز ندیدم.

5 پسندیده

من اینا رو حذف میکنم. چون فقط رو اعصابم میان. تازه لغات به دردبخوری هم نیستند. بعدا یه جایی تو موقعیت بهتری یادشون میگیرم. مثلا لغت wharf رو اصلا حفظم نمیشد واسه همین حذفش کردم از لایتنر. بعدها تو یه داستانی اینقد تکرار شد که بدون اینکه بخوام حفظش کنم یادش گرفتم.

7 پسندیده

سلام بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
شبتون بخیر :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

گفتم یه شات هم از میانگین شنیداری ام بزارم، بد نیست.
پ.ن: یعنی امروز حتی یه لغت هم تو خانه پنج لایتنرم نداشتم که بتونم از لایتنر خارج کنم و این، خیلی عجیب بود …

:blue_heart::blue_heart::blue_heart:

راستی لادن جان @ladan8 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: یادم رفتم ازت بپرسم، آواتارت رو چکار کردی یهو اینقدر سریع داره رشد می کنه؟
بیشتر داری با برنامه کار می کنی؟

4 پسندیده

سلام و شب بخیر به همگی، خصوصا الهه عزیز :cherry_blossom:
شکرخدا من امروز فرصت کردم به لایتنر رسیدگی کنم، زمانی که مهمانم استراحت میکرد من سریع میرفتم سراغ لایتنرم :smile:

7 پسندیده

دقیقا دیروز چندتاشو حذف کردم خیلی رو اعصابند.یکسری رو هم باید حذف کنم

5 پسندیده

:heart_eyes:چقد ذوق زده شدم.راستش انگیزه‌م نسبت به روز های اول خیلییی بیشتر شده به خاطر همینم ساعت مطالعه‌م بیشتر شده.البته اعتیادم به یوتیوب هم در روند زبان‌آموزیم بی تاثیر نبوده :sweat_smile:
پ.ن:من حدودا بعد ازدو سال دوباره خوندن زبان رو شروع کردم .کلی از کلماتی که از قبل میدونستم رو هنوز هم سفید نکردم.

من هنوز اولین کلمه ای که وارد لایتنر کردم خارج نشده🤭

7 پسندیده

راستش من به زبانشناس :blue_heart::blue_heart: خیلی معتاد شدم‌.
ولی به یوتیوب، اصلاً اعتیاد ندارم. چون فقط فیلم ها و آموزش های به زبان انگلیسی می بینم.
کلاً به زبان انگلیسی، اعتیاد دارم! :joy::v:
حتی زدم اون چند تا آهنگ فارسی گوشیم رو هم پاک کردم.

مثل همیشه عالی :clap::clap::clap: فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

6 پسندیده

یکی از دلایلی که دارم زبان میخونم علاقه خیلی زیادم به فیزیک هست.اکثر کانال های یوتیوبی که دنبال میکنم در همین رابطه هستن و زبانشون هم خوشبختانه یا متاسفانه انگلیسی :upside_down_face:میشه با یه تیر دو نشون زدن :sweat_smile:

حسودیم شد یه لحظه :see_no_evil: دست راستت رو سر من :grin:

قبلا فارسیش رو کم و بیش دیده بودم.عاشق فیلم های پلیسیم.مرسی بابت معرفیش :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام دوستان من به چالشتان اضافه میشم همین طوری که میدانید من از ۱رتیر اشتراک طلایی خریداری کردم فقط من چون تازه واردم زیاد سر در نمیارم . فقط من دیکیشنری فردا اگه وقت کنم میزارم چون هنوز امشب مرور نکردم .

فقط یه سوال زنجیره تیر به خرداد اضافه میشه .

7 پسندیده

سلام مهناز خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: به این چالش :watermelon: خوش اومدی :pray::pray:

اشکالی نداره. از فردا شات بزار.

:blue_heart::yellow_heart::blue_heart::yellow_heart:

بله، اگه اون میزان تایمی که تو تنظیمات برنامه، مشخص کردی رو به انگلیسی گوش بدی، زنجیره ات قطع نمی شه.

:sunflower::hibiscus::two_hearts:

6 پسندیده

من متوجه نشدم تنطیمات برنامه کجا باید برم

4 پسندیده

منطورتون اینجا است

5 پسندیده

بله مهناز جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
دقیقاً همین جا :sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus:

5 پسندیده

ممنون عزیزم … :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
اگه در مورد پیاده سازی بهتر این چالش :watermelon: نظری ایده ای دارید، خوشحال می شم بگید. :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

:purple_heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart:

8 پسندیده

من قبلا یه پیشنهادی دادم که بین رنگ کلمات اضافه شده به لایتنر و نمیدانم فرق گذاشته بشه اما تا کنون در بروزرسانی ها اعمال نشده و فکر نمیکنم نیاز به تغیرات زیادی در کد های برنامه داشته باشه. چون تغییر اساسی نیست فقط رنگه.
منتظر این آپدیت هستم اما نمیدانم آقای ناصری قصد دارند این کار انجام بدن یا نه. آیا پیگیر هستید شما؟

5 پسندیده