دانلود کتاب ترجمه شده «یاد بگیرید همانند یک بومی زبان، انگلیسی صحبت کنید»

خب جایگزین کنید دیگه

بزنید تو دانلود منیجر بهتون میگه میخوای جایگزین کنید میگید آره
بعد صفحه مدیافایر رو باز میکنه. رو لینک کلیک کنید بازش میکنه و ادامه میده

چون دانلود منیجر چند سروری دانلود میکنه، سرور آپلود سنتر ها معمولا ممکنه بلاک کنن لینک رو. واسه همین این مشکل پیش میاد.

6 پسندیده

با کامپیوتر دانلود کردم حل شد.ساغول

4 پسندیده

کامبیز فوق العادست
فقط یه سوال این روشو کسی استفاده کرده و فقط با این روش صحبت کردنشو از سطح پایه به عالی یا حتی متوسط رسونده باشه؟

5 پسندیده

یعنی هیچکی استفاده نکرده :grimacing:

5 پسندیده

تقریبا تمام افرادی که توی تالار هستند از این روش استفاده می‌کنند. نمونه‌ی بارزش خود آقا کامبیز هستند که از ابتدا با این روش زبان رو خوندند.

آقا مصطفی @mostafa.76 که از افراد موفق تالار هستند، البته ایشون از ابتدا با این روش شروع نکردند ولی با این روش به سطح پیشرفته رسیدن.

افراد دیگری هستند که نمیدونم از چه سطحی با این روش کار کردند ولی این افراد هم بسیار موفق هستند.

@Farzad_Poodineh
@fdoosti
@a.bayani
@ala
@mht0017

و …

14 پسندیده

من هم که در تاپیک دیگر اشاره کرده بودم. بعد از دو الی ۳ سال با روش خودآموز جی ۵ و رسیدن به سطح advance تونستم بیشتر گرامر، لغت و تا حدی نوشتارم رو تقویت کنم ولی اسپیکینگم بسیار ضعیف بود کلا قادر به کلام نبودم ولی از خرداد ۹۶ تا الان هم که دارم زبانشناس کار می کنم تونستم این ضعف رو رفع کنم موفق بودنش رو نمی دونم ولی به حد رضایت خودم موثر بوده.البته من این یکسال اخیر متاسفانه به دلیل هدفهای دیگه ام مطالعاتم کم شده بود که قطعا تاثیر منفی داشته
ولی در حال جبران هستم به لطف خدا

12 پسندیده

همین یعنی موفقیت.

البته با توجه به وویس‌‌هاتون من شما رو موفق می‌دونم :blush:

11 پسندیده

کتاب خیلی خوبیه
نسخه انگلیسی خیلی ساده ای هم داره
طبق گفته نویسنده
چون میدونسته اکثر کسایی که این کتاب میخونن
در حال یادگیری زبانن
برا همین از ساده ترین کلمات استفاده کرده
نسخه فارسیشو من دو تا ویرایش ازش دیدم
یکی واسه سایت خود ای جی هوگ
یکی هم همین نسخه زبانشناس که به نظر من نسخه زبانشناس بهتره (بدون تعارف میگم)
نسخه صوتیشم اومده بیرون
البته نمیدونم به صورت کامل ه یا نه
ولی فکرم نمیکنم با رضایت مترجم بوده باشه اون نسخه
در کل
کتاب خیلی خوبیه

5 پسندیده

به بریتیش رو آوردم و الان بسیار پشیمان می باشم
و میخواهم به زودی به آٰغوش آمریکن باز گردم :wink::wink:
اصلش اینه :joy::joy:

5 پسندیده

ای خدا ،
ای دولت مبارک :palms_up_together:
نت رو وصل کنید :pray:

6 پسندیده

واقعا قابل ستایش است. شما فوق العاده هستید.

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز واقعا دمتون گرم، بابت این همه وقتی که گذاشتین ازتون ممنونم کاش منم انگیزه ام بالا بره و بتونم حداقل روزی نیم ساعت واسه تقویت زبان وقت بذارم
بازم مرسی :heart_eyes: :kissing_heart:

5 پسندیده

سلام وهزاران درود برشما،بسیار ممنون وسپاسگزارم از مهرومحبتِ لایزال شما جهت ارتقای سطح دانش همه ی عزیزان علاقمند به زبان انگلیسی…ارزوی بوستانی سراسر سلامتی وسعادتمندی وسربلندی برای شما وسایر همکاران عزیزتون.:ok_hand::clap::heartbeat:

8 پسندیده

چه توصیف بسیار زیبایی

@mitra9
ایشون استعداد اینو دارند که رقیب شما باشند در خوب بودن :rose::blush:

5 پسندیده

سلام جناب @mehdi24666 گرانقدر :blossom::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose::hibiscus::blossom::sunflower:صبح بهاریتان سرشار از شعف و شادی :blossom::hibiscus::rose::tulip::tulip::tulip::rose::sunflower::blossom:ما کاربران در تالار رقیب همدیگه اصلا نیستیم بلکه دوست های درجه یک برای همدیگه هستیم :blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower:وتمام بچه ها خوب و درجه یک هستند در مهرومحبت :tulip::rose::rose::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose: من هم سعی میکنم شاگرد خوبی باشم و از دوستان جدید و قدیم خوب یادبگیرم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::hibiscus:تک تک بچه های تالار برایم عزیزو محترم هستند :blossom::hibiscus::rose::tulip::rose::blossom::tulip:برای همه بهترینها رو از صمیم قلبم آرزومندم :blossom::hibiscus::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::pray::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:

6 پسندیده

درودبرشما،سپاس ازحُسن توجه شما.خودمون رو به رفیق بودن عادت بدیم تا رقیب هم بودن:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: تنها رقیب ما خودمون هستیم…پیروزمندانه زیبابدرخشید جناب اقا.

8 پسندیده

درووود و صد درووووود. بسیار خرسندم از بودن در زبان‌شناس و جمع شما عزیزان. تبریک فراوان میگم خدمتتون آقا کامبیز بابت این فعالیت ارزشمند و ترجمه این کتاب موثر و کارآمد. :rose::rose::rose::rose::blossom::blossom::blossom::blossom:

6 پسندیده

درود به همه دوستان
اول از هر چیز باید تشکر و قدردانی خودم را خدمت آقای کامبیز عزیز برسانم بابت زحمت ارزنده و فراوانی که برای ترجمه این کتاب کشیدند

یک سوال هم دارم و اینکه ترجمه کتاب گویا در اپلیکیشن زبانشناس نیست و کتاب گویا بدون ترجمه است

با سپاس فراوان

5 پسندیده

عالی عالی
مرسی
:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
این کتاب تو زبان شناس هم گذاشتید آیا؟
یا فقط نسخه pdf?
در مدیافایر موجوده؟

3 پسندیده

دستتون پرتوان واقعا سپاسگزارم

6 پسندیده