دانلود کتاب ترجمه شده «یاد بگیرید همانند یک بومی زبان، انگلیسی صحبت کنید»

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و زبان آموزان با انگیزه زبانشناس
بالاخره بعد 4 ماه ترجمه این کتاب رو تموم کردم

در این کتاب 52145 کلمه ترجمه شده که دوست عزیزم آقا حسین عزیز تو ویرایش و اضافه کردن عکسا بهم کمک کرد و صد البته انرژی عالی ای که شما به من دادید همیشه همراه من بود تا بتونم این کارو تموم کنم.

در این کتاب به اکثر سوالایی که خیلی از زبان آموزان ممکنه براشون پیش بیاد پاسخ داده شده و مطمئناً راهنمای بسیار مناسبی میتونه واسه یادگیریه نه تنها انگلیسی بلکه تمام زبان های دنیا باشه.

تمرکز این کتاب به وجهه های مختلف یادگیری زبانه. شاید خیلی از ماها دنبال فقط “روش” باشیم
درسته تو این کتاب به همون موضوع هم پرداخته ولی فراموش نکنید جنبه های دیگه ای هم در یادگیری زبان و هر چیز دیگه ای موثر هستند بطور مثال میتونم بگم قدرت روانشناسی.
داشتن هدف، انگیزه، شور و اشتیاق، گروه متقابل مناسب و… همه و همه در این کتاب به بحث پرداخته شده.

از شما دوستان خواهش مندم اگه این کتاب مسیر یادگیری زبانتون رو تغییر داد با دوستانتون به اشتراک بزارید و بزارید که همه از این کتاب استفاده کنن.

ممنون از همه

نسخه‌ی ترجمه شده کتاب:

لینک دانلود از مدیافایر

نسخه‌ی انگلیسی:

نسخه‌ی انگلیسی و فایلهای صوتی کتاب:
دانلود نسخه انگلیسی به همراه فایل صوتی در مدیا فایر

البته فایل‌های صوتی در داخل اپلیکیشن زبانشناس دوره ی کتاب گویا قابل استفاده است.

204 پسندیده

34 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

لذت بردم از جمله های صفحه اخر کتاب…واقعا بخاطر قلب بزرگی که دارین بهتون تبریک میگم…قدر دریا دلهایی مثل شما رو باید دونست…مطمئنم جای شما اون بالاهاس…از اقای ناصری @hnaseri خواهشمندم یه جایزه ی ویژه برای اقا کامبیز در نظر بگیرن

55 پسندیده

اقا من نتم قط شد دیر رسیدم به این پست.
تبریک میگم اقاکامبیز…
تشکرات ما واسه زحمتی که کشیدین کمه. امیدوارم با تسلطمون بر زبان بتونیم زحماتتون رو جبران کنیم🌹

به شدت موافقم

33 پسندیده

آقا کامبیز خیلی خیلی ممنون به خاطر کار بزرگی که انجام دادین.کارتون واقعا قابل تقدیره
من از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم. به جرات میگم اینقدر محبت و بخشش نسبت به اطرافیان رو به شخصه کم دیدم
پایدار باشین همیشه:confetti_ball:

29 پسندیده

مرسی فاطمه خانوم شما لطف دارید
اینا وظیفست.
اعتقاد دارم از یه دست بدی از یه دسته دیگه میگیری
من خودم شاگرد ای جی هوگم و تاکیدش به داشتن گروه متقابله قویه.
واسه همین سعی میکنم دوستامو بالا بکشم تا اونا هم منو بالا بکشن.
شما همه دوستای منید و من دوستانه و با علاقه تمام هر چه در توانم باشه رو براتون قرار میدم. چون مطمئنم وقتی شماها با انگیزه بمونید منم با انگیزه میمونم.
موفق باشید

86 پسندیده

دست شما درد نکنه جناب ناصری عزیز…:rose:
پس یه جشن وشادی دوباره برا آقا کامبیز عزیزمون داریم…:dizzy::dizzy:

11 پسندیده

جدی اگه حضور اقا کامبیز بزرگوار تو تالار نبود و نوشته هاشونو نمیخوندم شاید الان اینجا نبودم.
واقعا 4 ماه زحمت ترجمه این کتاب خیلی لطف بزرگی بود به دوستان زبانشناس.
من بازم تشکر ویژه و صمیمانه میکنم از اقای ناصری بابت برنامه زبانشناس و اقا کامبیز عزیز بابت فعالیتای گرانبهاشون.
هم چنین از اقا فرزاد و اقا امیر حسین و سایر دوستان فعال در چالش شدت بابت بودنشون ممنونم.

25 پسندیده

دمت گرم آقا کامبیز از روز اولی که اومدم اینجا
که فقط من و حسین آقا و شما بودیم
از هیچ کمکی به افراد تازه وارد دریغ نکردی (کاملا شاهدم)
فقط می تونم بگم به هر چی که آرزوته برسی

31 پسندیده

اینجا همه بی دریغ سعی میکنن کمک کنن به خصوص آقا کامبیز.واقعا انرژی میگیرم از اینجا.مطمئنا این انرژیهاو لطف های بی دریغ چند برابر به خودتونم برمیگرده.خیلی خیلی مرسی.خسته نباشید🙋

14 پسندیده

باعث افتخاره

مرسی داداش لطف داری
ایشالا شما هم به هر چی میخوای برسی

ممنون. لطف دارید. باعث افتخاره، و انرژی ها رو حس میکنم.
مرسی

14 پسندیده

سلام واقعا خسته نباشید خییلی ممنون به خاطر انرژی که گذاشتید وزحمتی ک کشیدید
راستش مثه همه ی بچه هایی ک گفتن منم میگم اگه انرژی دادن های شما نبود من هیچوقت نمیتونستم به این حد برسم و روزی دو ساعت حداقل زبان بخونم
بازم خیلی ممنون که انقد به ما کمک میکنین وبهمون انرژی میدین
موفق باشین

11 پسندیده

نمیدونم ترجمه همینیه که شما انجام دادی یا نه ولی گذاشتن آمازون برا فروش
آقا کامبیز میگم اگه همین نیست تو هم این کتابو بفرست برا aj

9 پسندیده

منم دو هفته پیش تو توییتر دیدم.
من به ای جی نمیدم اینو تابلوئه :sweat_smile:
یهو دیدی گفت سو استفاده کردی از کتاب
بزار همین ایرانیا بخونن حالشو ببرن

18 پسندیده

من که میخوام زبانشناسو بهش معرفی کنم ،بیارمش اینجا گپ بزنیم:sweat_smile::stuck_out_tongue_winking_eye:

14 پسندیده

بیاد اینجا رکوردای بچه هارو ببینه
فروم خودشو تعطیل میکنه
به همه میگه بیاین اینجا

8 پسندیده

جایی ک هستم سوئد،روش خوبی برای تدریس زبان به بزرگسال ها ندارن. اوایل دلم نمیخاست تا خودم پیشرفت نکردم در مورد زبانشناس به دوستان اینجا چه همزبان فارس و چه از کشورها و ملیت های دیگه چیزی بگم تا روش درست خوندن زبان رو یاد بگیرن .
از وقتی لطف و سخاوت شما رو دیدم که بی دریغ سعی میکنید از آموزه های خودتون راهنما باشین برای بقیه دوستان من هم تصمیم گرفتم حسِ خساست رو کنار بزارم و اول برنامه lingq رو که جناب ناصری بزرگوار بهم معرفی کردن رو به بقیه بگم ."چقدر تشکر کردن و خوشحال شدن از اینکه بهشون گفتم.
و چون زبانم چندان خوب نبود نمیتونستم توضیح بدم روش مناسب برای پیش بردن درس ها .
دارم سعی میکنم که بعد از تابستون که مدارس باز میشه روش های زبانشناس رو به همکلاسی ها و معلم ها بگم تا حداقل کمکی باشه برای بقیه
چون خودم واقعا نا امید از یادگیری زبان اینجا رو پیدا کردم که این رو لطف خدا میدونم
به این فکر میکردم که چرا نتونم زبانشناس رو به سوئدی ترجمه کنم چون خیلی ها اینجا هستن ک احتیاج به کمک دارن تو زبان.“البته اگر مسئولین اجازه بدن”
واقعا سخته تو کشوری زندگی کنی و زبانش رو ندونی این یکی رو فقط کسانی درک میکنن که تو کشور غریب هستن.
تشکر از جناب ناصری بابت زبانشناس و تشکر از بقیه دوستان فعال در اینجا مخصوصا آقا کامبیز.

25 پسندیده

سلام
خیلی قابل استفاده بود
واقعا ممنون
من تازه effortless english رو شروع کردم

و این کتاب باعث شد به روشی که دارم میرم بیشتر اعتماد کنم

بازم

8 پسندیده

یه کتابی رو قرار میدم
ازتون خواهش میکنم اگر تونستید این رو هم ترجمه کنید
میدونم خیلی زمان بر هست ولی اگر تونستید و وقت کردید ممنون میشم که ترجمه کتاب رو داشته باشم
حتما برای اعضای سایت هم قایل استفاده خواهد بود
با تشکر مجدد American English Pronunciation - Rachel’s English.pdf (23.5 مگابایت)

این یک کتاب کامل در مورد تلفظ است که توسط خانم rachel تدوین شده است .

9 پسندیده

سلام بابت لطفتون ممنونم
کتاب رو بررسی میکنم اگه شد حتما روش کار میکنم
بین کتابها فعلا اولویت من کتاب استیو کافمنه

8 پسندیده