🍉 زیبوک گردی در تابستان ۹۹📚

سلام به همگی خسته نباشید

آقا ما که در حد شما نیستیم هری پاتر بخونیم فعلا شازده کوچولو رو شروع کردم :grin:
قبلا خونده بودمش تو یه نرم افزار دیگه البته ولی اینجا میخوام بخونمش با رعایت پنج تکنیک :muscle:

14 پسندیده

چرا پنج تکنیک؟ تو گسترده‌خوانی نیازی به اجرای این تکنیک‌ها نیست. فقط بخونید و لذت ببرید.

حالا چطور وقت می‌کنید برا یه کتاب هر پنج تکنیک رو اجرا کنید؟ :thinking:

12 پسندیده

والا من تازه آشنا شدم با پنج تکنیک زیاد تجربه ندارم
اما حدودا روزی سه ساعت زمان میزارم
تو این چند روز که شروع کردم که بد نبوده خیلی یواش پیش میرم البته ولی راضیم :grin:

برای بار اول کتاب رو کامل میخونم تا لذت ببرم از داستان بعد شروع میکنم به تکنیک زدن

اینو تو یکی از مقالات سایت خوندم باز اگه اشتباه میکنم خوشحال میشم راهنماییم کنید :pray:t5:

9 پسندیده

برا دروس اصلی پکیج‌های زبانشناس، مثل داستان‌های بچه‌گانه، نیمچه داستان‌ها، انگلیسی قدرت، انگلیسی واقعی، VIP، مگا داستان و اینجور پکیج‌ها می‌تونید از اون پنج تکنیک استفاده کنید. اما برا داستان لازم نیست. نهایتش اگه تو فهمش مشکل داشتین یه فصل رو دو سه بار بخونید. با داستان‌هایی شروع کنید که ۸۰ درصد به بالا متوجه بشید. منظورم لغاتش نیست، اینکه بتونید داستان رو متوجه بشید که چی به چیه. لازم نیست خیلی تو بحرش برید.

13 پسندیده

ممنون از راهنماییتون چشم :pray:t5::tulip:

7 پسندیده

سلام دوستان ماجراهای تام سایر خوانده شد .

17 پسندیده

سلام
کتاب وصیت نامه از سری کتابهای سطح پیشرفته را خواندم و واقعا کتاب خوبی بود این کتاب هرچند خلاصه شده ولی جزییات دقیقی دارد. نویسنده اصلی کتاب جان گریشام هست که خود قبلا وکیل بوده و به این سبک داستانهای حقوقی و دادگاه تسلط کامل دارد.

کتابهای شریک، زمانی برای کشتن، شرکت و … از این نویسنده آمریکایی هست که در زیبوک در قسمت کتابهای طبقه بندی موجوده.
راوی این کتاب به نظرم خیلی خوب روایت میکنه و کتاب فرهنگ و سبک زندگی امریکایی و مردمان بومی آمازون را به تصویر میکشه و البته با پایانی شوکه کننده.
اگر به این سبک کتاب علاقه دارید خواندنش را توصیه میکنم

17 پسندیده

ممنون خانم.
من هم در این موضوع یکم سردرگم بودم

6 پسندیده

منم ماجرا های تام سایر رو تموم کردم :confused: بدک نبود ولی جالب تموم نشد. میخواستم یکم ترسناک باشه از بس گفتن روح اینجاست روح اونجاست :joy: آخرشم به گنج رسیدن

7 پسندیده

سلام :cherry_blossom:
وحشت هالووین از داستانهای خیلی ساده

16 پسندیده

خیلی ترسناکه؟ :smiling_imp:

7 پسندیده

نه خیلی ترسناک نبود،بیشتر به درد بچه ها میخوره
ولی چند روز پیش چرخش پیچ رو خوندم خوب بود پایان جالبی داشت

7 پسندیده

:joy: :man_facepalming:
یه داستان ترسناک سراغ دارین که در حد متوسط باشه کلماتش؟

7 پسندیده

زن مشکی پوش از سری کتابهای ساده بد نیست

9 پسندیده

سلام دوستان رمان من را دراستنابول ملاقات کن. قشنگه بود

17 پسندیده

سلام. آدینه تون به خیر. :sunflower:

این چند روز کتابای زیر رو از مجموعه کتاب های طبقه بندی شده ی خیلی ساده رو صرفاً شنیدم.

ماجراجویی های تام سایر / The adventures of Tom Sawer یه ساعت و ربعی (ااحتمالا همه با داستانش آشنا هستید)

مستربین در شهر /Mr Bean in town دو داستان کوتاه- سی دقیقه ای صرفا شنیداری با لهجه ی کمی بریتیش – همون مستربین همیشگی که تو فیلم ها هم به تصویر کشیده شده رو می تونید اینجا بخونید.

زنان شماره ی یک در آژانس کارآگاهی /No.1 Ladies’ Detective Agency مجموعه ی یک ساعت و پنجاه دقیقه ای - داستان زن جوونی رو می گه که برا اولین بار تو شهرشون یه آژانس کارآگاهی راه می ندازه.
تو هر زیربخش مجموعه به مورد خاصی پرداخته میشه و البته چون در مورد زندگی شون هم نوشته شده، لازمه که بخشا به ترتیب خونده شن.

فقط یه مساله در مورد یکی از بخشاش هست (زیربخش 8-استخوان)…یه کم عجیب بود…فایل صوتی ش از نیمه ها شروع میشه و بعد از اینکه به انتهای داستان رسید(-3:12) میاد و اون بخش اول (که ناگفته موند) رو می خونه…البته متن ش کاملا درسته ولی خب برا صوت، نیاز هست که یه برش و میکس مجدد بشه

18 پسندیده

سلام دوستای خوبم
کتاب بلندی های بادگیر از سطح فوق متوسط رو خوندم راویشو دوست داشتم جوری بود که انگار داشتم فیلمشو می‌دیدم
داستان: دختری ب اسم کاترین که پیوند عمیقی با هیث کلیف برقرار می‌کنه اما وقایعی پیش میاد که طبق انتظار اونا پیش نمیره … و در ادامه یکی از این دو شخصیت بفکر انتقام میفته و…

19 پسندیده

داستان بیگانگان در سیاتل خونده شد :slightly_smiling_face: حدود پنج ساعت البته لفتش دادم خیلی کار یه ساعت بود :joy:

15 پسندیده

سلام :cherry_blossom:
راز آلِگرا از داستانهای خیلی ساده

17 پسندیده

سلام دوستان رسوایی در بوهیمیا و تعیین هویت از سری داستانهای شرلوک هولمز خوانده شد .

18 پسندیده