باشگاه ورزشی تالار زبان شناس 💪

سلام
من هم مثل پریروز با همین برنامه تمرین کردم
هدفم هم رسیدن به وزن ۷۹ کیلوعه (با سوزوندن چربی)
و بعد برگشت به وزن حال حاضرم البته با عضله، نه چربی

10 پسندیده

سلام، آفرین به شما مربی :clap::clap:
حتماً با پشتکاری که دارین به هدفتون می‌رسید

5 پسندیده

ممنون :rose:

بدون شک

5 پسندیده

سلام دوستان خوبید ؟!
ببخشید من دو روز حاضری نزدم
چون دو وزه مهمون داریم :woman_facepalming:t4::woman_facepalming:t4::woman_facepalming:t4::woman_facepalming:t4:
ببخشید ، انشاالله از فردا
:sweat_smile::sweat_smile::grimacing::grimacing::grimacing::+1::+1::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

6 پسندیده

سلام به ورزشکارهای گل :rose:
صبح تون به خیر، برنامه ورزشی باشگاه از شنبه تا پنجشنبه هستش و جمعه ها ریکاوری هست
خوش باشید :v::v::rose::rose::rose::rose::heart::heart::heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام :heart_eyes:
من صرفا اومدم برای انگیزه دادن بهتون.چون ی برنامه دارم و هر روز ورزش ندارم مثلا امروز فقط پیاده رویه و ی روزایی کاردیو و ی روزایی قدرتی و با وزنه
رژیم غذایی هم دارم ک کاملا روی اصول هست و درواقع بیشتر سالم خوری هست
حالا انگیزه بدم بهتون
قد 156
وزن 50/300
من هفت آذر 98 64 و نیم کیلو وزن داشتم :disappointed_relieved: وشروع کردم به ورزش و رعایت اصول تغذیه.تو قرنطینه وزنم اضافه نشد ک هیج کمم شد. :joy:
الان 14کیلو کم کردم
بچه ها تغذیه خیلی مهمه.خیلی زیاد فکر نکنید اگ کم خوری کنید لاغر میشد ی جایی بدنتون کم میاره من خوراکم دوبرابر شد و وزنم کم شد :heart_eyes: ی لیوان شیر شام نیست شام یعنی شااااام سعی کنید شامتون کامل باشه ولی زود مثلا من الان برنج میخورم ولی ساعت 7 بعدظهر.خلاصه به اندازه بخورید ن کم ن زیاد
وقتی دیدم ادم با اراده ای هستم و بدون باشگاه وزن کم کردم دیگ اومدم هدف بعدیمو زبان یادگرفتن گذاشتم بدون کلاس رفتن.ایشالله همه به اهدافمون برسیم

10 پسندیده

سلام فاطمه خانم گل و با انگیزه
آفرین به این همه اراده وتلاش و پشتکار :clap::clap::clap:
منم میدونم که یه لیوان شیر شام نمیشه :joy::joy:
اما من دارم طبق دستور پزشک تغذیه رژیم میگیرم، ناهار رو برام مفصل گذاشتن آخه :ok_hand::v::v::v:
و میدونم در این مورد با کمک خدا مثل همیشه پیروز میشم.
من دارم میام روزهای گذشته :ok_hand::v::v::v::heart:

6 پسندیده

Woman workout az play store

5 پسندیده

سلام عزیزم، اسم برنامه ورزشی من کاهش وزن در 30 روز
از گوگل پلی دان کردم الان یه شات از برنامه برات میفرستم :rose::rose:

5 پسندیده

نگاه کن عزیزم نوشته کاهش وزن در 30 روز

7 پسندیده

سلام به همه ی ورزشکاران عزیز امید وارم حالتون عالییی باشه

اینم گزارش بنده :slightly_smiling_face:
فقط یه سوال داشتم باید هر روز گزارش بدیم یا چند روز در میان ؟
موفق باشید

7 پسندیده

سلام حسن آقا، امروز ریکاوری بوده، از شنبه تا پنجشنبه ورزش داریم، جمعه ها ریکاوری (استراحت) هست
آفرین روز اولین شما، کارتون حرف نداره موفق باشید :clap::clap::clap::clap::muscle::muscle::muscle:

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام،روز اول من،وای پدرم درومد :grin:

4 پسندیده

آفرین نوشین خانم ورزشکار :clap::clap::clap:
موفق باشی تو میتونییییی :ok_hand::ok_hand::clap::clap::heart:

4 پسندیده

سلام به همه‌ی دوستان گلم

اینم کاپ امروز من روز 7 به پایان رسید :heart_eyes:
و از اونجایی که نوجوون هستم :joy::joy:و در هر زمینه ای صاحب
نظر و اصولا دهنمم دوست ندارم ببندم و نیاز مبرم به جلب توجه دارم باید بگم که امروزم ترکیبی کار کردم یعنی
با موزیک جنیفر لوپز 6 بار رقصیدم :ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy::heart::heart::heart: خدااااا منو نکشه بس که ناااازم :sunglasses::sunglasses:

8 پسندیده

هستی جان البته همسر گرامی با من کار میکنه زیاد مثل برنامه پیش نمیبره خودش تمرین میده :grin:فکر نکنم کاپ بگیرم

4 پسندیده

ای جاااانم عزیزم نه شما که کارتون درسته گلم :ok_hand::ok_hand::heart::heart::heart:

4 پسندیده

ورزشکاران، دلاوران، نام آوران به نام یزدان گزارش ورزش تون و بدید :joy::joy:
کوشین پسسس

3 پسندیده

بازم ماشالله به خودم که تنبلی نکردم و بهانه نیاوردم و همه 7 روز و شات تو تالار فرستادم خدایا شکرت
یه کم خودمو تشویق کنم :clap::clap::clap::clap::sunglasses::sunglasses:
:heart::heart::heart::heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:آخیششششش
ورزشکارم اگه هست فقط به من میگن :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

5 پسندیده