تالار زبانشناس

همه داستانهای بچه گانه رو خوندین؟؟

سلام دوستان میخوام بدونم این داستانهای بچه گانه رو تموم کردین و سر داستان واقعی رفتین بر فرض؟؟ چون‌من شمردم تقریبا سی و خورده ای داستانه

5 Likes

به اینجا یک نگاهی بکنید

7 Likes

ببخشید این قسمتی ک زده متوسط و زیرش یک سری نمودار اومده رو من ندارم یعنی باز میکنم دلستانهای بچه گانه میاد و شروع مطالعه و اون قسمتها رو نداره

3 Likes

4 Likes

خیلی ممنونم
برای من‌نوشته با توجه ب لغاتی ک‌میدانید این قسمت بیش از حد برای شما دشوار است در صورتی ک توی هر درس من شاید دو تا لغت ندونم
چرا اینو نوشته زیرش:thinking::thinking::thinking::thinking:

3 Likes

دشواری همانطور که تو شکل بالا می بینید مجموع سه پارامتر هست

لغات
جملات
سرعت

چون تو بعضی داستانا بعضی جملاتش یک کم از حالت مبتدی خارج شده یا سرعت داستان نسبتا بالاس و گرنه همونطور که گفتید داستانهای بچگانه میشه گفت لغت خاصی نداره.گرچند یه سری اصطلاح هم داره.که برای شخصی که تازه شروع کرده برای یادگیری نیاز هست که یادبگیره.

در کل من این دوره رو خیلی دوست داشتم.کاش زودتر خونده بودمش.به نظرم شما هم چند تا داستانشو امتحان کنید فکر نکنم پشیمون بشید.

به نظرم مهمترین خصوصیتش این هست که خیلی زود چیزایی که یادتون رفته رو براتون یادآوری می کنه و سطحتونو بالا میاره

10 Likes

5 Likes

سلام من فقط ۴ بسته اول رو خوندم

5 Likes

سلام دوست عزیز من سه بسته اول را خوندم
بعدش رفتم کتاب خوانی شما بهتره کتابهای زیبوک را شروع کنید
موفق باشید

5 Likes

من رو راست … اصلاً رو داستان های بچه گانه وقت نزاشتم و کار نکردم.
فقط گهگاهی این داستان ها رو برای برادر زاده هام می زارم و خوب طبیعتاً خودم هم گوش می کنم.
“انگلیسی قدرت”، اولین دوره ای بود که من تو زبانشناس شروع کردم و بشدت هم جذبش شدم.

8 Likes

سلام
من همه داستان های بچه گانه رو خوندم زیاد هم گوش دادم شاید برای هر درس بالای ۵۰ یا ۱۰۰ بار تکرار داشتم :grin:
حدود شش ماهی طول کشید تا تموم شد
داستان های قشنگی داشت و من دوسش داشتم.
بخونید و لذت ببرید
ضرر که نمیکنید :wink:

7 Likes

من همه داستانهای بچگانه رو خوندم به نظرم برای شروع بشدت مفیده و کلمات پرکاربرد زیادی هم داره

5 Likes

سلام
راستش موقعی که داشتم این دوره رو میخوندم (حدود سه سال پیش) بسته‌ی چهارم نبود، من فقط سه بسته‌ی اول رو خوندم و بسته‌ی آخر رو نخوندم چون برای سطح من و همچنین نسبت به بقیه‌ی درس‌ها سخت بود، به همین دلیل کلا بیخیالش شدم و رفتم سراغ پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش حدود ۷-۸ درس رو از اون خوندم و بعد رفتم سراغ انگلیسی قدرت و الان نصفش رو خوندم.
به دلیل کنکور + تنبلی‌های مکرر هنوز روی انگلیسی قدرتم :slight_smile:

2 Likes