پنج استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی - زبانشناس

حتماً شنیده‌اید که میگویند: برای اینکه بتوانیم خوب به زبان انگلیسی مکالمه داشته باشیم، ابتدا بایستی شنونده‌ی خوبی باشیم. بعضی از زبان‌آموزها بر پایه‌ی همین گفته (که درست هم هست) انصافاً وقت زیادی روی مطالب شنیداری، اعم از فیلم‌ها، پادکست‌ها، اخبار، و … می‌گذارند اما نتیجه‌ی دلبخواه خود را از این‌همه وقتی‌که می‌گذارند، نمی‌گیرند. و معمولاً از بنده می‌پرسند که:

این گفتگو همراه این جستار است برای ورود اصلی در https://zabanshenas.com/speaking-development-strategies/
5 پسندیده

راستش من همیشه از گرامر فراری بودم یعنی همیشه سر کلاسها خیلی اشتیاقی به گوش دادن گرامر و کار کردن نداشتم همیشه میگفتم باید یه راهی باشه که بدون اینکه بشینم گرامر بخونم بتونم مکالمه کنم و هیچ وقت دنبال خرید کتاب گرامری نبودم البته به زبان خیلی علاقه دارم واقعا جز رویاهامه از بچگی که بتونم یه روز کامل بدون هیچ مشکلی انگلیسی صحبت کنم ولی این روش سایه که میگید فکرمیکنم همون روشی که من همیشه فکر میکردم یه راهی هست که بدون خوندن وتمرینهای خسته کننده گرامری بشه صحبت کرد :scream:…البته من دیروز روش فیلم دیدنو کامل خوندم و تصمیم گرفتم شروع کنم که فکر میکنم اونم خیلی جواب بده این وسط یکی باید هولم بده فقط :slight_smile: :smiley: بازم ممنون از اینکه این همه مطلب مفید دراختیارمون میزارید همیشه از هر کسی میپرسیدم چجوری فیلم ببینم که روش درست باشه کسی راهنمایی درست نمیکرد یعنی شایدم کسی نمیدونست دیروز فیلمهامو نگاه کردم فیلمهای جزابی نداشتم که راغب باشم ببینم یه سری از اونا هم سابتایتل نداشتن ولی امروز سعی میکنم شروع کنم…بسیار ممنون

4 پسندیده

@ali762 برای تقویت مکالمه بخونید

2 پسندیده

الان من نمیدونم محتوی اینجا رو مطالعه کنم

2 پسندیده

وارد این لینک بشید بخونید

2 پسندیده

عالی حتما خیلی لطف کردین و اقعا ببخشید من به زحماتتون انداختم

3 پسندیده

@abc

1 پسندیده

خیلی لطف کردید :pray:t2::hibiscus: