از کجا بفهمم مطمئنه تا هزینه رو بدم🙄

این تاپیک مربوط به فصل« بسته ی اول » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه »

4 پسندیده

سلام دوست عزیز خوش اومدین :sunflower: :rose:
اینکه زبانشناس مطمئن هست که در اون شکی نیست :ok_hand:t2:
اما به نظرم شما بیشتر با برنامه آشنا شو :green_heart:،توی تالار بگرد،پیامایی که از طرف عوامل برنامه میاد رو ببین
من‌خودم ده روز اول که برنامه رو ریختم و تقریبا خیلی اطلاعات در مورد زبانشناس و حتی زبان فهمیدم :four_leaf_clover:
البته بستگی به اینکه از چه نوع اموزش و روشی خوشتون بیاد هم داره
شاید از روش زبانشناش خوشتون نیاد(البته بعید میدونم،حتما خوشتون میاد) :wink:
من خودم هنوز اشتراک نگرفتم اما دلیلش این نبود که مطمئن نیستم از برنامه، اتفاقا توی این یک ماه اخیر مطمئن شدم زبانشناس خیلی برام مفید و لازمه و همچنین دارم معتادش میشم :drooling_face: :grin:
موقعیتش پیش بیاد زود اشتراک میگیرم و روزشماری میکنم واسه گرفتنش :heart_eyes:

6 پسندیده

و اینکه
برای اشنایی با نحوه کار کردن با تالار و زبانشناس به سه تاپیک زیر سر بزنید :herb: :wink: :cherry_blossom:
حتما تاپیک های مربوط به زوم و زیبوک هم بخونید،چون توی حالتی که اشتراک نداری نمیتونی زیبوک و زوم‌رو مشاهده کنی که چجوریه ولی تو تاپیک ها ببین اشنا میشی باهاش و خوشت میاد ازشون
یا هم‌میتونی به سایت زبانشناس به قسمت زیبوک و زوم‌برید و اونجا هم میتونید ببینید که چجوری هست
زبانشناس هم که بیشتر منابعش در دسترس تون هست و میتونید ببینید که چقدر خوبه :drooling_face:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
اگر منظورتون اینه که نمونه دروس رایگان میذاشتیم باید بگم بخش اعظمی از دوره های پکیج زبانشناس مثل داستان های کودکانه و مصور، پکیج های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت رایگان در اپلیکیشن قرار گرفته که میتونید هرچقدر که دوست داشتید بخونید. اما امکانات اپلیکیشن مثل هایلایت لغات جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری ها، آمار پیشرفت تحصیلی و … پس از مدت کوتاهی که به عنوان دمو باز هستند، غیر فعال می شوند و برای فعالسازی مجدد آن نیازمند خرید اشتراک است.

8 پسندیده