ایا زبانشناس نسخه فرانسه و المانی داره؟

من حالا حالا ها با انگلیسی کار دارم الهه خانم میخوام خودمو به بالاترین درجه ای که میتونم توی 4تا مهارت برسونم بعدش برم سراغ زبان بعدی
ولی با یادگیری زبان جدید مخالف نیستم

4 پسندیده

من هم مخالف نیستم و نمی گم بده و خوب نیست و …
فقط می گم منطقی فکر کنیم.
یادگیری حتی یه زبان جدید حداقل سه سال تمام، وقت و انرژی می خواد. تازه اگه بتونیم خوب براش زمان بزاریم.
.
.
خود من بشخصه به غیر از آلمانی، سراغ هیچ زبان دیگه ای نمی رم. چون نه وقتش رو دارم و نه واقعاً انرژی اش رو.

فکر کنم همه بچه های اینجا، هدفشون این باشه.

3 پسندیده

متاسفانه خیر
من اشنایی ندارم ,درحد دبیرستان شایدم کمتر

3 پسندیده

سلام نه فکر نکنم داشته باشه

3 پسندیده

آقا مهراب :dizzy::dizzy::dizzy: @MehrabT
اگه دوست داری، برو کتاب Fight Club رو تو زیبوک :books: بخون.
من از دیشب تا الان، یک سومش رو خوندم.
چقدر کتابش، پریشان حاله!

3 پسندیده

اسم فارسیشو بگین که توی زیبوک نوشته
و اینکه توی کدوم قفسه هست
که بشه راحت پیداش کرد

3 پسندیده

“باشگاه مشت زنی” دیگه
آقا عارف :dizzy::dizzy::dizzy: تازه در موردش ویوئو درست کرده.
.
.
تو قسمت “رمان های متن اصلی” هست.
.
.
من خودم دو سه ماه پیش می خواستم خوندنش رو شروع کنم، ولی عقب افتاده بود.

3 پسندیده

من نمی دانم اما یک برنامه هست به اسم مانامو هم کسب درآمد هم آموزش زبان

3 پسندیده

برنامه مانامو

3 پسندیده

برنامه مانامو

4 پسندیده

@afarkhani
@hnaseri
سلام :blossom: :dizzy: :cherry_blossom: :dizzy: :blossom: :dizzy: :cherry_blossom:
خسته نباشید :sunflower:
برای عربی ، زبان شناس اقدام نمیکنه؟
من با احترام و علاقه ای که برای همه زبان های دنیا قائلم فکر میکنم زبان عربی هم مخاطب های زیادی دارد خارج و داخل از زبان شناس
که منتظر یه فضای اینچنینی برای زبان هستند .زبان عربی شاید بشه گفت با انگلیسی هم پایست چون رشته هایی مثل حقوق که این چند سال هزاران دانشجو پذیرش کرده یا خیلی دیگه از رشته یا حتی افراد عادی که قصد مهاجرت دارن هم جزء دسته ی علاقه مندان به این زبانند بالاخره مهاجرت یا سفر به یک کشور عرب زبان به مراتب ساده تر از مهاجرت به یه کشور اروپاییه از طرفی چون در کشور قوم های عرب زبان زیادی داریم میتونید با یه فراخوان کوچیک تیمتون رو در این زبان گسترده تر کنید …سوالم اینه که برای کلید زدن برنامه برای زبان دیگه فقط کاربر های برنامه رو در نظر می گرید یا مخاطب های طالب اون زبان به خصوص، در کل کشور رو؟چون فکر میکنم اگر کلی نظر سنجی بشه قطعا عربی متقاضی کمی نداره
پ ن:البته نظرات بنده فقط در حد یه پیشنهاد با توجه به نیاز های جامعه بود .‌…امید وارم زبان عربی هم در برنامه ها و الویت هاتون قرار بدین

نمیدونم عزیزانی که منشن کردم مسئول این موضوع هستند یا نه ولی به هر حال ازشون تشکر میکنم
برای تک تک اعضای تیم موفق و پرتلاش زبان شناس آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون میکنم :rosette: :rose: :rosette: :rose: :rosette:

7 پسندیده

سلام دوستم
زنده باشید
ما همه بازخورد ها رو به مدیریت محترم ارجاع میدیم و هر موقع استارت این کار هم خورده شد حتما طبق اولویت ها رسیدگی میشه :rose: :rose:

5 پسندیده

ببخشید از مدیران محترم میخوام این تاپیک رو ببندن
تیم زبانشناس زومش رو روی همین انگلیسی بزاره خیلی بهتر و قشنگتره و اگه زبان دیگه ای رو شروع کنه ممکنه روی کیفیت این برنامه اثر منفی بزاره
زبان مورد نیاز اکثریت ازجمله خود من انگلیسیه و دلیلی نمیبینم برم سراغ زبان دیگه
عنوان این تاپیک هم فقط سوال اینکه ایا زبانشناس این زبانهارو داره یا نداره بود چون قبلا توی سایت دیده بودمشون نه درخواست این زبانها…
ممنون

3 پسندیده

@Farzad_Poodineh

.

1 پسندیده

سلام
تو‌ خصوصی هم میتونین بهم اعلام کنین که تاپیک رو ببندم🌹

3 پسندیده