تالار زبانشناس

Harsh, endless moments of life

سلام
سومین رایتینگ من!

فکر نکنم بعد از این زیاد وقت کنم بنویسم ولی سعی میکنم از نوشتن فاصله نگیرم.

از همه ی دوستانی که وقت گذاشتن نوشته های من رو خوندن ممنونم . خیلی برام ارزش داشت.

من هر کاری کردم علائم نگارشی این جا درست در نیومدن به خاطر همین مجبور شدم ی جای دیگه بنویسم اسکرین شات بگیرم.

7 Likes

سلام!
صبح بخیر؛ به نظرم قدم‌های پیشرفتتون بزرگتر از حد تصوره؛ واقعاً تحسین برانگیز بود
من نتونستم ایرادی بگیرم
فقط به نظرم می‌رسه fair صفته، ولی برای استفاده به عنوان قید باید از fairly استفاده کرد (بعد اینترنتو سرچ کردم ببینم درسته یا نه؛ اونقدر عبارت مثل مال شما وجود داشت که به خودم شک کردم)
بی‌نظیر بود!!

5 Likes

افرین خیلی خوبه
یه چنتایی غلط داشت مثلا
This was her personal hell on the earth
اگر من اشتباه نکنم :grin: the اضافیه
یا have you ever caused someone to feel in that way
in باید حذف بشه
یه جاهم decide رو نوشتین deside
البته اینا همه نظرات منه که خودم دانش زیادی ندارم فقط قصدم کمک به شما و یادگیری خودمه

3 Likes

سلام
خیلی ممنون شما همیشه لطف دارین ،یک قسمت بزرگیش رو مدیون شما هستم.
نکاتی که گفتین خیلی کمکم کرد.
بازم ممنون‌.

4 Likes

سلام
ممنون از توجهتون

راستش من زیاد دنبال گرامر نمی رم، بیشتر بر اساس اون چیزهایی که شنیدم مینویسم و فکر کنم این دو تا عبارت درست باشن ولی بازم چک میکنم.

3 Likes

سلام گیسو جان چطور کادر نقل قول میاری تو پیامت؟ راهنمایی کنی ممنون میشم.

1 Likes

سلام.
رو ی کلمه از متنی که می خواین در جوابش بنویسید نگه دارید بعد تا هر کجای متن رو که میخواین وارد کنید بکشید بعد دستتون رو ی چند لحظه نگه دارید مینویسه نقل قول روش بزنید وارد میشه.

3 Likes

گیسو جان امتحان کردم نشد تصویری اسکرین میگیری مراحل رو.شرمنده،:woozy_face::woozy_face::woozy_face::woozy_face::yellow_heart:

1 Likes

1 Likes

باسلام وقتی متن رو انتخاب و گزینه نقل قول رو زدم باید گزینه پاسخ رو بزنم و درکادر خالی پیام دقیقا چی کنم؟

2 Likes

شما روزی چند ساعت تو زبانشناس مطالعه میکنید ؟

3 Likes

سلام
اول اون مربع آبی هست روش نوشته پاسخ اون رو بزنید بعد متنتون رو انتخاب کنید بعد اون نقل قول رو بزنید خودش اون جا وارد میشه بعد هر چی می خواین رو بنویسید همون جور که همیشه می نوشتید بعد اون مربع پاسخ رو بزنید

1 Likes

سلام
من بیشتر گوش می دم شبا چون نمی تونم بخوابم از طرفیم بقیه خوابن هندزفری می زارم تو گوشم ۲ ساعت ی ساعتی رمان گوش میدم تا خوابم ببره ولی اینکه بشینم کلمات رو چک کنم و… حدودا روزی ۲ ساعت.

3 Likes

ممنون از راهنماییتون

2 Likes

باسلام نقل قول رو میزنم تو متن پیام نمیاد.شرمنده

2 Likes

باید بیاره
نمیدونم چرا نمیاره
شاید من خوب توضیح نمیدم
از بقیه دوستان سوال کنید شاید تونستن راهنمایی توت کنن

2 Likes

ممنون،:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::hugs::hugs::tulip::tulip:لطف کردین.شرمنده.

2 Likes

خواهش می کنم
نتونستم کمکی کنم به هر حال

2 Likes

سلام
این نوشتتون هم مثل دو مورد قبلی فوق العاده بود :clap::clap:
فقط خواستم ی خسته نباشید بهتون بگم :ok_hand::ok_hand::clap::clap:

3 Likes

سلا دوست عزیز بخشید دخالت میکنم
من قبلا دیدم افراد دیگه ای هم این مشکل رو داشتن
ظاهرا مشکل از مرورگرشون بود و بعد تغییر مرور گر مشکلشون بر طرف شد
شما اگه از مرورگر کروم استفاده نمیکنی، از این ب بعد با اون داخل تالار بشین امیدوارم مشکل حل بشه

3 Likes