چالش شدت پاییزه 🍁

بچه ها :dizzy::ribbon:
یه چیزی …
من دارم حس می کنم مهارت شنیداری ام، روز به روز “نه ماه به ماه” داره پیشرفت می کنه.
قشنگ دارم این پیشرفت رو احساس می کنم.
نمی دونم شما آهنگ انگلیسی گوش می کنید‌ یا نه.
من آهنگ های انگلیسی رو شدیداً دوست دارم.
هر دفعه که به آهنگ های گوشی ام گوش می دم، با خودم فکر می کنم “من قبلاً اصلاً ناشنوا بودم”. :joy:
.
مخصوصاً آهنگ هایی که تو نوجوانی باهاشون خاطره دارم.
شده اتفاقی، دانلودشون کنم یا بهشون بربخورم، بعد اون سال ها، الان متوجه مضمون اون آهنگ ها شدم، اون حس اش، اصلاً قابل وصف نیست.

:notes::musical_note::headphones:

9 پسندیده

سلام نه من هنوز شروع نکردم به این مرحله برسم ولی برای دانشگاه که فیلم زبان اصلی نگاه می کنم الان تقریبا پیشرفت ملموسی کردم

8 پسندیده

من آهنگ انگلیسی شده بخشی از وجودم.
تازه باهاشون هم می خونم.
.
.
خانم :dizzy::ribbon: @tayebesobhi995
الان من به جای اِلسا، با آهنگ ها، تمرین تلفظ می کنم. :joy: روش خیلی مفرحی است.
.
.

تو این لینک تاپیک که اینجا گذاشتم، نوشتم …
آهنگ انگلیسی، برام از بزرگ ترین تفریح ها هست.
حالا فارسی، اصلاً به هیچ عنوان گوش نمی دم …

9 پسندیده

چقدر جالب واقعا من هم همینطور من هم کلیپ های رشته گاهی چند بار در روز نگاه می کنم حال آدم خوب میشه :hugs:

6 پسندیده

سلام بچه ها :green_heart::green_heart::green_heart:

شدت شنیداری :ear:t2: :

حالا من خودم یه سری آهنگ انگلیسی هست اصلا یه حس خاصی بهشون دارم نه به خاطر مفهوم به خاطر و ریتم و حسی که بهم میده،حالا یه سری یکیش رو معنیش رو فهمیدم اصلا همه تصوراتم زیر سوال رفت
کلا دوست دارم معنی اهنگا رو بدونم ولی وقتی معنی ندونم حس بهتری نسبت بهشون دارم :joy::woman_facepalming:t2:

8 پسندیده

البته این تاثیر، همیشه مثبت نبوده …

.
.

این هم یه رایت که در تو ضمن اون، مورد آهنگ های انگلیسی هم نوشتم.

8 پسندیده

وای الهه جون خیلی ممنونم به یاد و فکر من بودی:innocent::smiling_face_with_three_hearts:
اتفاقا چندتا آهنگ با ترجمه هارو ذخیره کردم و تمرین میکنم و یه کانال داخل تلگرام برای خودم زدم و کلی آهنگ با ترجمه دارم و روزانه باهاشون تمرین میکنم و کلی لذت داره:heart_eyes::innocent::hugs:

6 پسندیده

بچه ها ساعتها که قدیم شد ، شما هم قدیم بشید منم بهتون برسم دیگه :face_with_raised_eyebrow: :upside_down_face:

اینجوری همتون با هم ، من تک و تنها دلتون میاد آخه با معرفتا ؟ :grin:

9 پسندیده

سلام دوباره شروع کنیم باشه من بخش شنیداری باز گوش میدم دوست عزیز

8 پسندیده

دوباره بخش شنیداری فرستادم :hugs:

10 پسندیده

آره من با شما هستم دیگه گفتید دوباره بزارید من تک و تنها اینا
من هنوز نقول یاد نگرفتم ولی مخاطب شما بودید برای شما دوباره خوندم
بعد دوباره عکس فرستادم

7 پسندیده

نمی دونم الان نقل قول شد یا نه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
باید یاد بگیرم

5 پسندیده

میگم اگر امکانش باشه خصوصی پیام بدیم بهتر نیست بهتر فکر کنم یاد بگیرم

5 پسندیده

الان درست شد
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

5 پسندیده

همین بود دیگه چیز دیگه ای نداره که بهتون یاد بدم
تمرین کنید یاد میگیرید
اینجا توضیح داده :

6 پسندیده

الان شد فکر کنم :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

عالی خیلی ممنون ⁦♥️⁩

5 پسندیده

بچه ها :dizzy::ribbon:
@Lia2
@mohabbat22
برید بشینید سر زنجیره هاتون :blue_heart: زبان تون رو بخونید! :expressionless::joy:
من خودم هم نشستم سر زنجیره :blue_heart: تا یک ساعت، شنیدارم رو پر نکنم، نمی خوابم! :joy::v:

7 پسندیده

چکار کنم دیگه تازه یاد دارم میگیرم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

6 پسندیده

بله ممنون پوزش از بحث چالش دور شدیم لطف می کنید اگر. این کار کنید ممنون :hibiscus:

6 پسندیده