چالش شدت پاییزه 🍁

بله درک میکنم ، مردها چون بیرون هم شاغل هستن ، زمان و انرژیشون خیلی محدودتره ، چون باید صرف کار و درآمد بشه ، اونم با این تورم
برادر من بیست سالشه و مجرده ، با اینکه برنامه نویسه و باید زبانش خیلی قوی باشه ، چند ساله میخواد زبان رو جدی شروع کنه هنوز نتونسته . روزی هشت ساعت کار ، درسم که میخونه ، غروب میرسه خونه شام خورده نخورده باید پروژه هاش رو تکمیل کنه میشه ساعت 11. اون موقع نه جون داره نه وقت برای خوندن

منم تازه شروع کرده بودم 10 دقیقه میخوندم انگار ده ساعت خوندم ، زود خسته میشدم ولی الان به قول شما از همه چی میزنیم تا وقت جور کنیم بیشتر بخونیم . الان آلمانی من هم در اول راهه و زود خسته میشم ولی مطمئنم به مرور راه میفتم

خود آلمانیا از بچه تا پیر انگلیسی رو کامل بلدن برای همین آلمانی رو نمیخوام مثل انگلیسی کامل حرفه ای بشم ، در حد معقول که بتونم ارتباط بگیرم فعلا بسه .

من قبلا به خواب شب خیلی حساس بودم ، تا هشت ساعت خوابم کامل نمیشد بمب هم نمیتونست از رختخواب جدام کنه :grin:
ولی الان به خاطر زبان غیر از روزها ، شبها هم تا میتونم بیدار میمونم و سعی میکنم بخونم . شبهایی که فرداش کارهام خیلی زیاده بیدار میمونم و بعد نماز چند ساعت میخوابم تا جبران بشه ، ولی بازم زمانم کمه

یاد گرفتن زبان سوم برای من بیشتر علاقه هست .
ولی کسی که نه نیاز داره و نه علاقه احتیاجی نیست یاد بگیره. ولی نامردم وقتی یاد گرفتم نیام اینجا پزشو بهتون بدم :joy: :rofl:

4 پسندیده

ای جی هوگ رو بهش معرفی کن
بنطر من ای جی برای تایم مرده ساخته شده هروقت من یک جا نشستم گوش کردم نتونستم کامل گوش کنم ولی هرموقع درحال راه رفتن گوش کردم خیلی مفید بود برام

برادرتون روزی یک ساعت رو توی رفت و امد یا … هست دیگه

4 پسندیده

آره راست میگین ، چرا عقل خودم بهش نرسید . مرسی الان میرم بهش زنگ میزنم :pray: :pray:

مجبورش کردم زبانشناس نصب کرده ، حتی تو تالار خودم عضوش کردم ولی فعلا که شروع نکرده
باید ای جی رو بفرستم سراغش :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

ببخشید یک سوال برای زبان آلمانی آپ خاصی استفاده می کنید یا نه به من هم بگید ذره ذره کار کنم

3 پسندیده

من خودم به آزمون زبان انگلیسی رو دارم آلمانی رو میگیرم ذره ذره مثل شما کار کنم

2 پسندیده

تاپیک بالا چند تا مطلب گذاشتم میتونید نگاهی بندازید ، این تاپیک برای انگلیسی هستش .این دو تا اپ رو هم تو تاپیک آلمان قرار میدم ، میتونید ببینید

4 پسندیده

تشکر من هم تلاش می کنم برای یاد گیری زبان آلمانی امید وارم موفق بشم

5 پسندیده

سلام

8 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :hibiscus:
بخش فشرده

بخش شنیداری
بخش لغات

7 پسندیده

سلام بچه ها :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

شدت شنیداری :ear:t2: :

:apple::apple::apple:

6 پسندیده

:green_heart::yellow_heart::green_heart:

شدت شنیداری :maple_leaf:

.
.
‌.
شدت فشرده خوانی :maple_leaf:

:blue_heart::purple_heart::blue_heart:

9 پسندیده

شب همه گی بخیر

6 پسندیده

سلام شب بخیر
امروز کلا 13 تا لغت داشتم اونم همشون خونه های اول

7 پسندیده

:yellow_heart::green_heart::yellow_heart:

شدت شنیداری :maple_leaf:

.
‌.
.
شدت فشرده خوانی :maple_leaf:

یک ساعت هم آلمانی فعلاً
هنر کردم :joy::v:

:blue_heart::purple_heart::blue_heart:

9 پسندیده

خیلی عالیه من هنوز شروع نکردم

5 پسندیده

امروز لغات درس یک بیاموز رو میخوندم ، یخورده هم مکالمه گوش دادم خیلی خوب بود
ولی الان قشنگ عمیقا حس اون مبتدیهایی که تازه میخوان انگلیسی رو یاد بگیرن و اینجا سوال میپرسن را درک کردم ، خیلی حس بدیه آدم یه چیزی رو بخونه و ازش سر در نیاره :upside_down_face:

6 پسندیده

اتفاقاً من نیاز به همچین تنوع زبانی ای، داشتم.
احساس می کنم دچار روزمرگی شدید انگلیسی شدم.
.
.
فقط دیگران هی می گن “آخه چطوری؟! بدون کلاس می خوای بخونی و یاد بگیری؟!”

یکی از برادرهام که بهم می گه “دیگه تو یه زبانشناس شدی رفت! واقعاً تو چطوری حوصله ات می کشه؟!”

5 پسندیده

سلام الهه جان
دقیقا منم همینارو بهم میگن.
منم آلمانی دارم شروع میکنم :hugs: اگر خدا بخواهد :rose:
ولی یکم سردرگمی هست داخلش چون تازه واردش شدم :heart_eyes: ولی دوستش دارم :heart_eyes:

شما عزیزم برادرت بهت میگه من خواهرم :joy:

6 پسندیده

سلام دوستان گزارش امروز
بخش شاحص لغات : ۵۰/۱۴
شدت شنیداری: روی دو ساعت تنظیمش کردم :rose:
شدت فشده خوانی: درس انگلیسی قدرت هر کدام ۱۴ بار

7 پسندیده

7 پسندیده