چالش شدت پاییزه 🍁

برای من حتی یه موقع هایی رشد منفی داره آواتارم! :joy::v: ولی خوب چون داریم اصولی تر پیش می ریم، من اینطوری راضی تر هستم تا همین جوری بی کیفیت فقط برم جلو و لغت، پُر کنم!

بنظرم خیلی اشتباهه که برای خودم زمان تعیین کردم برای رسیدن به سطح پنج. البته اون موقع هدفم این بود که بیشتر تو برنامه، درس بخونم و “شدت” رو پیاده کنم … ولی می بینم هر دو رو باید همزمان، در نظر داشته باشم.

:yellow_heart::sunflower::yellow_heart:

8 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :rose:
من هم موافق هستم ، من هم همین کار رو با بعضی. لغات می کنم الان به کندی آواتارم میرود جلو

9 پسندیده

10 پسندیده

فکر میکردم فقط من این مشکل را دارم

7 پسندیده

نه، چه اشکالی داره؟ بنظرم اصلاً ایرادی نداره.
من گاهی یک لغت، فعل یا اصطلاح رو دو بار وارد لایتنر می کنم.
مثلاً می بینم بعد چند ماه، اون رو فراموش کردم یا خوب یاد نگرفتم، دوباره اون وارد لایتنر می کنم.

تو کتاب های زیبوک، خیلی به این لغت ها برمی خورم.

تو این سطح چهار، دارم چاله چوله های لغتی ام رو پر می کنم.

9 پسندیده

:butterfly::butterfly::butterfly:

شدت شنیداری :ear:t2: :

11 پسندیده

بچه های گل و گلاب :grin:

اگه سطح تون می رسه، این فصل “هیچ عدالتی در تاریخ نیست” از کتاب “انسان خردمند” رو بخونید.

این کتاب، تو قفسه “کتاب های غیر داستانی” هست.

از این به بعد قصد دارم فصل های جالب این کتاب های غیر رُمانی و غیر داستانی رو که می خونم، تو اینجا، به شما هم بگم. اگر هم کسی، فصل جالبی از این نوع کتاب ها رو خوند، ممنون می شم پیشنهاد خوندنش رو بده.

البته این کار رو نمی شه با کتاب های داستانی انجام داد که تنها یک فصل شون رو خوند یا به دیگران پیشنهاد داد که بخونند.

9 پسندیده

عجب … پس اسمش رشد منفیه؟
مال من چند بار اینطور شده فکر کردم اپ مشکل داره ‌. چند بار هم خواستم به پشتیبانی گزارش بدم حوصلم نگرفت

8 پسندیده

سلام

11 پسندیده

سلام من حیلی از این کتاب خوشم اومده
به فصل دوم اش رسیدم

8 پسندیده

سلام

خیلی پادکست های خوبین…

10 پسندیده

اگه تونستی، کتاب دوم همین نویسنده رو هم بخون “هومو دئوس”

اِی کاش، کتاب سوم این نویسنده رو هم تو زیبوک بزارند.

این کدوم پادکست هست، فاطمه جان؟

لیا جان، شما که یادمه، چند وقت پیش تو عرض یک روز، چهارصد پانصد تا لغت رو از لایتنر خارج کردی و سفید کردی. خوب بالاخره باید اینها رو یاد بگیری.

مثلاً فرض کن الان تو آواتارت زده “صد لغت تا مرحله بعد”، بعد سه تا لغت که تو متن سفید هست رو وارد لایتنر می کنی، خوب همین لغاتی که وارد لایتنر کردی، جزء لغات “نمی دانم” تو برنامه حساب می شه و وقتی برمی گردی به صفحه آواتار برنامه، شده “صد و سه لغت تا مرحله بعد”.

:blue_heart::gem::blue_heart:

8 پسندیده

فقط اون موقع نیست قبل و بعدش هم این اتفاق افتاده بود ولی چون کم و زیاد پیشرفت آواتارم زیاد برام مهم نیست بیخیال شدم . الان هم خیلی کم جلو میره . به قول شما شاید به خاطر اینه که لغات سفید رو هایلایت میکنیم برنامه به حساب نمیاره که البته بازم مهم نیست . لغتی که یاد میگیریم مهمه

8 پسندیده

این لغات هایلایت شده هم جزء لغات “نمی دانم” تو برنامه حساب می شه.

پس هر موقع این لغت ها رو یاد گرفتی، حتماً از هایلایت درشون بیار.

8 پسندیده

فکر میکردم حساب نمیشه
مرسی همین کار را انجام میدم ولی کم کم

8 پسندیده

آره، کم کم. مثلاً روزی سی تا لغت رو وارد لایتنر کن.

من خودم الان تازگی ها حدود روزی پنجاه تا لغت رو وارد لایتنر می کنم.

من خودم، سطح پنج رو می خوام یک سال طول بدم.

حساب می شه. جزء لغات “نمی دانم” تو برنامه حساب می شه. فقط فرقش اینه که تو چرخه زمانی مرور لایتنر، نمایش داده نمی شه و خودت باید دستی، لغت ها رو از هایلایت خارج کنی.

7 پسندیده

مرسی از توضیحاتی که دادین . چشم کاری که گفتین رو انجام میدم

7 پسندیده

11 پسندیده

سلام دوستان شب تون بخیر یه سوال فنی دارم…
رنگ هایلایت مون رو نمیتونیم عوض کنیم؟! مثلا صورتی یا سبز و اینا… :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
برای اینکه لغات لایتنری و نمیدانم تفکیک بشه…

9 پسندیده

متاسفانه خیر
ایکاش میشد لغات رو دوباره آبی کرد
@aFsan3h افسانه خانم لطفا به بخش فنی منتقل کنین، به شدت نیازه
مثلا اگه میشد لغات زردی که توی لایتنر نیستن رو یکجا با یک دکمه همشو آبی کرد خیلی خوب میشد
@AFSAN3H

11 پسندیده